نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

برگزاری فینال مسابقات فوتسال شرکت گهرزمین با حضور کفاشیان

0 97

به گزارش روابط عمومی گهرزمین علی کفاشیان نایب رئیس هیئت فوتبال ایران با حضور در مرحله پایانی و فینال مسابقات فوتسال شرکت گهر زمین جام شهید بادپا که شب گذشته در سالن ورزشی دانشگاه آزاد این شهر برگزار شد با اعلام این خبر افزود : با ایجاد این زیرساختها و بازدیدی که از همه مکانهای ورزشی سیرجان داشتم شرایط برگزاری مسابقات بین المللی در این شهرستان آماده است و توانمندی های لازم برای برگزاری این مسابقات در سیرجان هست.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال کشور گفت : در فوتسال کشور هم اکنون رده اول باشگاهی آسیا را داریم وقهرمانی آسیا را گرفتیم و پنجمین فوتسال جهان هستیم.
وی در پاسخ به این سوال ما که با این همه اوصاف اما ورزشکاران سیرجانی دارای مشکلات و گلایه مندی هایی هم هستند گفت : اینجا وضعیت خیلی خوب است و گلایه ها هم قابل رفع است و آنان از وضعیت جاهای دیگر بی خبرند که ما الآن حتی نگه داشتن باشگاهها هم به سختی صورت می پذیرد.
این رقابت ها با حضور 11 تیم فوتسال از مجموعه واحدهای شرکت گهرزمین سیرجان با نام جام شهید بادپا که طی مدت دوهفته در مرحله اول و یک هفته در مرحله دوم برگزار شد تیم شهید محمدی زاده و تیم شهید لنگری زاده به مسابقات فینال راه یافتند و تیم شهید حججی سوم شد و تیم منطقه محروم منوجان به عنوان تیم میهمان و در یک بازی نمادین در این مسابقات شرکت کرد که در مراسم پایانی از آنان تجلیل شد.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.