نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

در آگهی فراخوان عمومی مناقصه یک مرحله ای

حفاری 6 هزار متر در معدن تیتانیوم به سرمایه گذاران واگذار می شود

0 1,639

به گزارش معدن 24، ایمیدرو در نظر دارد حفاری و مغزه گیری 6 هزار متر در محدوده معدن تیتانیوم کهنوج را با برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به پیمانکار واجد صلاحیت (دارای حداقل رتبه 5 معتبر در رشته کاوش های زمینی از سازمان برنامه و بودجه، صلاحیت ایمنی پیمانکاری معتبر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) واگذار کند.

متقاضیان می توانند برای مشاهده و دریافت اسناد تا پایان وقت اداری (ساعت 16) سه شنبه 96.10.12، به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس www.setadiran.ir یا اینکه برای دریافت اسناد فیزیکی به آدرس تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان سمیه، پلاک 23، شرکت مشاور کان آذین مراجعه کنند. آخرین مهلت تحویل نسخ الکترونیکی و فیزیکی پیشنهادات، پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 96.10.30 در سامانه الکترونیکی دولت و نسخ کاغذی به آدرس تهران، خیابان طالقانی، بین خیابان بهار و مفتح، شماره 154، طرح تیتانیوم کهنوج است.

طبق این آگهی، پیشنهاد باید از هر حیث برای مدت 3 ماه و قابل تمدید تا 3 ماه پس از آن، از تاریخ تعیین شده برای تسلیم پیشنهادها معتبر باشد.

تاریخ بازگشایی پاکات نیز روز یکشنبه مورخ 96.11.29 در محل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خواهد بود.

منبع ایمیدرو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.