نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

افتخاری بی نظیر در صنعت روی ایران

ثبت رکورد جدید تولید شمش و ورق روی در شرکت کالسیمین در طول 50 سال گذشته

0 957

مدیر عامل شرکت کالسیمین از رکورد شکنی تولید شمش و ورق روی در شرکت کالسیمین در طول 50 سال گذشته خبر داد. ایشان افزود: با حمایت و رهنمودهای آقای دکتر سعد محمدی، مدیرعامل محترم هلدینگ توسعه معادن روی ایران و با تلاش و همت مجموعه دست اندرکاران شرکت کالسیمین اعم از کارگران و کارشناسان در کارخانجات تولیدی زیر مجموعه، باعث افتخاربسیار است که ثبت رکورد تولید بالغ بر 37.291 تن شمش روی و 38.750 تن ورق روی در سال 1396 را اعلام نمائیم.

دکتر امیر رحیمی در ادامه دستیابی به این رکورد را در طول پنجاه سال فعالیت شرکت کالسیمین بعنوان سردمدار تولید شمش و ورق روی در کشور بی سابقه عنوان نمود و افزود: کارخانه روی دندی تولید ورق روی خود را از 90 تن به 95 تن در روز در یک ماه اخیر افزایش داده و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تولید شمش و ورق روی کارخانه روی زنجان نیز در سال جدید در حدود ده (10) درصد افزایش خواهد یافت.

وی خاطرنشان نمود: تحقق این رکورد بیانگر تلاش، همدلی و البته دانش فنی پرسنل  فداکار و متخصص شرکت کالسیمین و در راستای رسیدن به ” اصول و چهارچوب های اقتصاد مقاومتی” است که از موارد حائز اهمیت و مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.