نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

درخواست شرکت معادن و فلزات به ایمیدرو برای سرمایه گذاری در معادن طلا

0 3,242

شرکت سرمایه گذاری معادن و فلزات در خواست خود را برای سرمایه در معادن طلا به ایمیدرو ارائه کرده است .
عزیز اله… عصاری مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری معادن و فلزات در گفتگو با معدن ۲۴گفت:شرکت معادن ‌‌فلزات سبد سرمایه گذاری خود در معادن را رافزایش داده است و علاوه بر سنگ آهن از این پس توجه ویژه بر روی معادن مس،سرب،روی و طلا خواهیم داشت.
وی تصریح کرد:بتازگی آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در یک معدن طلا به سازمان ایمیدرو و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اعلام کرده ایم و منتظر پاسخ آنها هستیم.
عصاری افزود:سرمایه گذاری بر روی معادن فلزات غیر آهنی و طلا بیش‌تر از سوی شرکت صبانور که ۸۸درصد سهام آن در اختیار معادن و فلزات است انجام می شود.
وی در ادامه افزود:کارخانه ۴۵۰هزارتتی کک سازی طبس وابسته به شرکت معادن و فلزات طی یک ماه آینده به بهره برداری می رسد و صادرات کک از این مجتمع در الویت قرار دارد.
عصاری خاطر نشان کرد:زغالسنگ این کارخانه از معادن داخلی و بخشی از طریق واردات تامین می شود.
وی از سرمایه گذاری شرکت معادن و‌فلزات در بنادر جنوبی کشور خبر داد و گفت:برای تولید. ۵۵میلیون تن فولاد نیاز مند ۱۴میلیارد دلار سرمایه گذاری در زیر ساخت هستیم در این راستا این شرکت برنامه دارد تا حمل و نقل ترکیبی را ایجاد کند و برنامه داریم تا با سرمایه گذاری ۳۰۰میلیون یورو در بندر شهید رجایی شرایط پهلوگیری کشتی های ۱۵۰هزار تنی را فراهم کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.