نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

رکورد استخراج سنگ آهن در شرکت گهر زمین شکسته شد

0 2,301

مراسم بازدید از سایت گهرزمین با حضور مدیر سایت، معاون اداری و پشتیبانی شرکت و جمعی از مدیران مسئول،سردبیران و خبرنگاران نشریات و سایت های خبری شهرستان سیرجان به مناسبت روز خبرنگار برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی گهر زمین، در این بازدید اهالی رسانه از نحوه استخراج و بهره برداری معدن و سپس از کارخانه های گندله سازی و کنسانتره بازدید کردند.
مهندس سلیمان زاده ؛مدیر سایت شرکت گهرزمین در این بازدید عنوان کرد: این مجموعه با سرمایه گذاری مستقیم خوراک کارخانجات گل گهر را تامین می کند.
وی ادامه داد: با تلاش همکاران در سال گذشته رکورد بیشترین استخراج و همچنین رکورد ۴۸۰۰ تن برای دو خط دو میلیون تنی کنسانتره را داشتیم.

مدیر سایت گهرزمین خاطر نشان کرد :مجموعه گهر زمین یک مجموعه نوپا است، که با همکاری اصحاب رسانه می تواند گامی موثر وعملی در جهت توسعه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در این منطقه ایفا نماید.
.
در ادامه، دلاوریان ؛معاون اداری و پیشتیبانی شرکت عنوان کرد:این شرکت با ایجاد۳۵۰۰شغل غیر مستقیم و ۵۰۰شغل مستقیم، فرصت شغلی خوبی ایجاد کرده است و طی یک ماه آینده نیز ۵۰۰ نفر با آزمون به مجموعه اضافه خواهد شد.
وی ادامه داد: شرکت گهرزمین در بحث مسئولیت های اجتماعی، توانسته با ایجاد ۵۰ هکتار درخت کاری و نهال کاری و همچنین ساخت مدرسه ای در آباده گامی موثر در این راستا بردارد.
این نشست با تجلیل از خبرنگاران به پایان رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.