نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

مدیر مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان خبر داد:

محقق شدن برنامه تولید سال 97 در 8 ماهه نخست امسال

1 1,652

رشد تولید در مجتمع آنتیموان سفیدابه تا پایان آبان ماه سال جاری، 153 درصد رشد داشته است.رشد تولید در مجتمع آنتیموان سفیدابه تا پایان آبان ماه سال جاری، 153 درصد رشد داشته است.

نوید نیکو؛ مدیر مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب گفت: مجتمع آنتیموان سفیدابه توانست با تولید 4 هزار و 50 کیلوگرم شمش آنتیموان، کل برنامه تولید سال 97 را محقق کند و این در حالی است که برنامه تولید برای 8 ماهه نخست سال جاری 2640 کیلوگرم پیش بینی شده بود.

مدیر مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان در ادامه افزود: این مجتمع بهبود مستمر را الگوی خود قرار داده و هدف آن بهبود و بهینه سازی شرایط موجود در تمامی قسمت ها می باشد.

نیکو ممیزی های انجام شده و تمدید گواهینامه های ایزو در ماه گذشته را نیز موازی با اهداف و برنامه ریزی های صورت گرفته دانست و افزود: با اجرای طرح مذکور، کارهای عملیاتی و سیستماتیکی خوبی در سال جاری در همین راستا انجام شده است.

گفتنی است مجتمع صنایع معدنی آنتیموان در کیلومتر 42 جاده نهبندان به زاهدان بعد از روستای حیدرآباد واقع شده است. محصول تولیدی این مجتمع در ساخت آلیاژهای با استحکام بالا، صنایع الکترونیک، باتری های معمولی و هیبریدی، موج یاب های مادون قرمز، صنایع نظامی و غیره از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

منبع روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.