نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

انجام بیش از 300 هزار متر حفاری در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران طی سال های 92 تا 97

1 785

طی سال های 92 تاکنون انجام عملیات اکتشافی در پهنه ها به وسعت 65300 کیلومترمربع صورت گرفته و این شرکت موفق به اخذ 20 فقره گواهی کشف و افزایش 2180 میلیون تنی ذخایر شده است.

استفاده از روش های نوین و تلفیقی ژئوفیزیک در بهبود عملیات اکتشاف در محدوده های جانجا و هیرد از دیگر دستاوردهای ایمپاسکو در سال های اخیر می باشد.

بر اساس این گزارش انجام اکتشافات عمیق و حفر عمیق ترین گمانه به عمق 1907 متر برای اولین بار در بخش معدن کشور در آنومالی 21 توسط شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران صورت گرفته است.

همچنین ثبت رکورد تولید در مجتمع طلای موته با 602 کیلوگرم و سرب نخلک با 3800 تن در سال 96، توسعه مجتمع نخلک و افزایش ظرفیت از 1800 تن به12 هزار تن با اجرای طرح Heavy Media و احداث خط جدید کارخانه فلوتاسیون ازجمله دستاوردهای شرکت در تحقق استراتژی ها می باشد.

احداث و راه اندازی زغالشویی سواد کوه، راه اندازی پالایشگاه قطران زرند، راه اندازی پتاس خور و بیابانک، احداث پایلوت و راه اندازی آنتیموان سفیدابه و فرآوری سنگ آهن هماتیتی جلال آباد، بازیابی فلز از سرباره فروکروم و توسعه خط فرآوری نخلک با سرمایه گذاری بخش خصوصی از دیگر دستاوردهای ایمپاسکو طی سال های 92 تا 96 می باشد.

طبق گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، تکمیل و راه اندازی بخش زیرزمینی سولفوره انگوران، راه اندازی معدن طلای هیرد، راه اندازی معدن سنگ آهن حنار و سنگ آهن گل گهر 5 با سرمایه گذاری بخش خصوصی را نیز می توان از دیگر دستاوردهای ایمپاسکو طی سال های 92 تا 97 نام برد.

312 هزار متر عملیات حفاری اکتشافی طی سال های 92 تاکنون در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران انجام شده است.

 

منبع روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.