نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

تولید روی در نیمسال دوم سال جاری در چین افزایش پیدا خواهد کرد

0 322

منابع خبری به Fastmarkets گفتند:” انتظار میرود افزایش تولید روی در نیمسال دوم سال جاری افزایش یابد ، از عوامل تاثیر گذار در این افزایش قیمت ارتقا سطح کیفیت دستگاه های ذوب در سراسر کشور و افزایش هزینه های کلی در در بازار مواد خام میتوان نام برد.
مقدار زیادی از ظرفیت پالایش شده روی در چین طی دو سال گذشته تعلیق شده است که به دلیل عدم مطابقت تولید آن با مقررات جدید محیط زیستی بوده ، از طرفی هم قوانین جدید اصلاحات باعث کاهش تولید روی شده است
این عوامل باعث کاهش تقاضای کارخانه های ذوب داخلی در کنستانتره ذغالسنگ نیز شده و هزینه های معدنچیان برای ذوب ذغالسنگ خود افزایش پیدا کرده است
سال گذشته روی یک کاهش قیمت زود هنگام داشت که بعد از آن قیمت ها به طور فزاینده ای افزایش پیدا کرد که با راه اندازی معادن عمده روی مانند Gamsberg در آفریقای جنوبی و Dugald River و Century Mine در استرالیا انتظار میرود قیمت ها کاهش پیدا کنند .
اخیرا Fastmarkets مرکز TCS کنسانتره روی(نرخ معامله کنستانتره روی)، CIF Asia Pacific را با قیمت 215-250 دلار در هر تن در 22 فوریه ارزیابی کرد که بالاترین قیمت از زمان ارزیابی در سپتامبر 2014 بود.
با این حاشیه سود سالم با توجه به TC های بالاتر، چندین شرکت چینی که قبلا تولید را متوقف کرده اند، دوباره وارد بازار می شوند.
به گفته ی شرکت کنندگان بازار به Fastmarkets : تولیدات پالایش شده چین در ماه آوریل به احتمال زیاد سریعتر خواهد شد.
یک تحلیلگر کارگزاری چین می گوید: “تولید قابل توجهی در بازار، به ویژه در مراکز اصلی تولید هونان و یوننان، در سه ماهه دوم رخ می دهد.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.