نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

مشاور ارشد اجرایی گلگهر :

گل‌گهر حامی بوت کمپ معدن و اکتشافات معدن

0 193

 

امروز در بوت کمپ معدن در حوزه اکتشاف و چگونگی ارتباط میان بخش معدن سازمان فضایی ایران با تکیه بر توان استارت‌آپ‌ها مطرح شد.

در نشست خبری که در مرکز رشد و نوآوری شماره 2 دانشگاه علامه طباطبایی با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و سرمایه‌گذاری گل‌گهر برگزار شد، توانمندی‌های فضایی و برنامه‌نویسی در استارت‌آپ‌ها به نمایش گذاشته شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت معدنی ‌‌صنعتی گل‌گهر ،حامد عسکری‌زاده مشاور ارشد اجرایی مدیرعامل در نشست خبری این مراسم گفت :آن چیز که امر‌وز بیش از راه‌اندازی استارت‌آپها می‌بایست مورد توجه شرکت های بزرگ قرار گیرد توجه اکوسیستم نوآوری و کمک به رشد توسعه این اکوسیستم در کشور است.
وی تصریح کرد :دولت ها و شرکت ها بزرگ با توجه به این امر فضا را برای رشد و نمو ایده ها و تجاری سازی محصولات استارت آپی فراهم می‌کنند .
مشاور ارشد اجرایی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر تصریح کرد : شرکت‌های بزرگ و دولت ها فرشتگان نجات دهنده استارت آپ‌ها نیستند و اساسا حضورشان با این نقش نیز موثر نخواهد بود، بلکه حمایت از زیست‌بوم نوآوری در حوزه معدن و صنایع معدنی و حمایت از نوآوری فناورانه در جهت ارتقای فعالیت‌های دانش بنیان از اصولی است که شرکت‌های بزرگ با همکاری دولت در حمایت حوزه نوآوری می توانند انجام دهند.

روابط عمومی و امور بین الملل

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.