نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

تصویر ماهواره ای در معدن تاثیر گذار خواهد بود

0 185

صورح واحدزاده مدیر عامل شتاب دهنده سی سو تک اظهار کرد: بوت کمپ معدن اکتشاف با عنوان مجموعه «رویدادهای ایده گرد کرومیت» شتاب دهنده سی سو تک در تاریخ 17 مهر ماه 98 آغاز به کار کرد و تا دو هفته ادامه دارد.

صورح واحدزاده مدیر عامل شتاب دهنده سی سو تک افزود: آن چه که امر‌وز بیش از راه اندازی استارت آپ ها می بایست مورد توجه شرکت های بزرگ قرار گیرد توجه اکوسیستم نوآوری و کمک به رشد توسعه این اکوسیستم در کشور است.
دولت ها و شرکت ها بزرگ با توجه به این امر فضا را برای رشد و نمو ایده ها و تجاری سازی محصولات استارت آپی فراهم میکنند.
وی افزود: شرکت های بزرگ و دولت ها فرشتگان نجات دهنده استارت آپ ها نیست و اساسا حضورشان با این نقش نیز موثر نخواهد بود.
بلکه حمایت از زیست بوم نوآوری در حوزه معدن و صنایع معدنی و حمایت از نوآوری فناورانه در جهت ارتقای فعالیت های دانش بنیان از اصولی است که شرکت های بزرگ با همکاری دولت در حمایت حوزه نوآوری می توانند انجام دهند.
عصر امروز منوچهر منطقی دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بوت کمپ ایده گرد کرومیت بازدید و در نشستی دوستانه از فعالیت های تیم های شرکت کننده مطلع و جهت توسعه فعالیت ها و استفاده از خدمات و حمایت های ستاد و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راهنمایی کرد.
وی افزود: فعالیت و رویدادهایی این چنینی می تواند تاثیر بسزایی در توسعه داشته باشند و حوزه های سنتی را با فعالیت های نوآورانه و فنارانه آشنا نمایند.
منطقی گفت: امروز در ایران تصاویر ماهواره ای در حوزه کشاورزی استفاده گسترده ای و پرفایده ای دارند و می توانند در حوزه معدن نیز چنین نقشی بازی کنند.

منبع ایران اکونمیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.