نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

مدیرعامل شرکت پارس تامین خبر داد:

رشد ۶.۵ برابری فعالیت های اکتشافی

0 588

مدیرعامل شرکت پارس تامین گفت: میزان حجم کل حفاری های اکتشافی از ۱۴۰۰۰ متر به ۹۰۰۰۰ متر رسیده است که از رشد ۶.۵ برابری فعالیت های اکتشافی شرکت حکایت دارد.

محمد نبی نوری، مدیرعامل شرکت پارس تامین وابسته به صدر تامین و شستا گفت: بر اساس استانداردهای لازم، پروژه محدوده های اکتشافی سیستان و بلوچستان در سال ۱۴۰۳ به پایان می رسید که این شرکت با تغییر و بهبود برنامه زمانبندی پروژه مذکور و لزوم توجه به  اصول مدیریت سرمایه گذاری پایان پروژه را از سال ۱۴۰۳ به پایان سال ۱۴۰۰ کاهش داده است.

وی ادامه داد: عملکرد این شرکت در سال ۹۸ در مقایسه مدت مشابه سال قبل، از رشد ۳ برابری در متراژ عملیات حفاری و تعداد گمانه های حفاری شده و ۴.۵ برابری در گمانه های عیاردار برخوردار بوده است.

وی گفت: در راستای کاهش هزینه های جاری پروژه ها، شرکت با اجرای استراتژی هایی در کاهش عمق حفاری ها، قرارداد مطالعات هیدرولوژی و هیدروژئولوژی، مطالعات ژئوتکنیک، عملیات آتشباری و … موفق به کاهش بیش از ۷.۲ میلیارد تومان در هزینه های عملیاتی شده است.

وی ادامه داد: شرکت توسعه معادن پارس تامین تلاش دارد در سال ۱۳۹۹ در راستای اقدامات توسعه ای و هم افزایی با دیگر شرکت های تابعه هلدینگ سرمایه گذاری صدرتامین و برنامه هایی نظیر توجه به معدنکاری نوین، هوشمندسازی معادن، احیای معادن کوچک مقیاس و چند طرح ملی دیگر را در دستور کار قرارداده است.

منبع ایلنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.