نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

جزئیات جلسه سیمانی ها با سازمان حمایت/ سقف افزایش قیمت سیمان 20 درصد تعیین شد

0 533

دبیر انجمن تولیدکنندگان سیمان گفت: در پی جلسه‌ای که امروز با مسئولان سازمان حمایت داشتیم، سقف افزایش قیمت انواع سیمان 20 درصد تعیین شد.

عبدالرضا شیخان در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به نامه روز گذشته سازمان حمایت در مورد تجدید نظر در افزایش 30 درصدی قیمت سیمان تیپ 2 اظهار داشت: در جلسه‌ای که امروز به منظور بررسی این موضوع با مسئولان سازمان حمایت داشتیم، به توافق رسیدیم و مقرر شد افزایش قیمت تمام انواع سیمان تولیدی کشور 20 درصد باشد.

وی تصریح کرد: نامه روز گذشته سازمان حمایت کن لم یکن تلقی شده و امروز سازمان حمایت نامه جدیدی در این مورد صادر خواهد کرد.

شیخان توضیح داد: طبق توافقی که قبلا بین تولیدکنندگان سیمان صورت گرفته بود قیمت سیمان تیپ یک معادل 20 درصد و قیمت سیمان تیپ 2 کمتر از30 درصد افزایش یافته بود که با توجه به حساسیت سازمان حمایت، افزایش قیمت سیمان تیپ 2 نیز به 20 درصد برگردانده شد.

وی با تاکید بر اینکه هزینه تولید سیمان در کشور افزایش یافته است، گفت: ‌تلاش می‌کنیم در مقطع بعدی یعنی اوایل مهر ماه بتوانیم مجوز دیگری برای تعدیل قیمت محصولاتمان داشته باشیم تا افزایش هزینه تولید جبران شود.

منبع فارس نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.