نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

تولید ۱۱.۲ میلیون تنی گندله سازان در سه ماهه امسال

0 169

بررسی آمار عملکرد شرکت‌های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی حاکی از تولید ۱۱ میلیون و ۲۳۵ هزار و ۱۲۴ تنی گندله سازان از ابتدای امسال تا پایان خردادماه و رشد ۲ درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه پارسال است.

به گزارش روز سه شنبه سایت خبری- تحلیلی معدن ۲۴ ، در سه ماهه اول امسال فولاد مبارکه با تولید یک میلیون و ۹۲۰ هزار و ۸۵۱ تن گندله رشد یک درصدی ثبت کرد. فولاد خوزستان با افت ۱۲ درصدی یک میلیون و ۴۲۵ هزار و ۲۶۴ تن گندله تولید کرد و میدکو با رشد ۶ درصدی موفق به تولید یک میلیون و ۷۰۳ هزار و ۳۵۴ تن گندله شد.
این در حالی است که در بهار ۹۹ شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با سه میلیون و ۸۴ هزار و ۵۸۲ تن تولید رکورددار شد، هرچند تولید آن در همسنجی با پارسال افت یک درصدی داشت.
در مدت یاد شده فولاد خراسان با ۴۱۳ هزار و ۹۵۱ تن تولید رشد ۸۲ درصدی، سنگ آهن چادرملو با ۸۷۰ هزار و ۵۴۶ تن تولید افت ۱۷ درصدی، اپال پارسیان سنگان با ۸۱۰ هزار و ۹۴۷ تن تولید افت ۱۳ درصدی، فولاد سنگان خراسان با ۶۷۴ هزار و ۹۳ تن تولید رشد ۴۵ درصدی، صبانور با ۱۲۹ هزار و ۶۸ تن تولید رشد ۲۵ درصدی و صنعتی و معدنی توسعه فراگیر (سناباد) ۲۰۲ هزار و ۴۶۸ تن تولید ثبت کردند.
تولید شرکت های یاد شده در خرداد ماه امسال با رشد ۸ درصدی درمقایسه با خرداد ۹۸ به چهار میلیون و ۷۹ هزار و ۷۵۰ تن رسید.
پایان خبر/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.