نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

بازدید دکتر اسماعیلی معاون وزیر صمت از کارخانه کنسانتره سنگ آهن اسمیران

0 407

حضور دکتر اسماعیلی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صمت و مهندس حسینی نژاد رئیس سازمان صنعت و معدن کرمان در کارخانه تولید 1.2 میلیون تنی کنسانتره اسمیران

به گزارش سایت تحلیلی خبری معدن 24،  معاون وزیر در جریان بازدید از گروه صنعتی و معدنی اسمیران ضمن قدردانی از سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه صنعت و معدن، لزوم رفع موانع موجود در مسیر تولیدکننده داخلی را حیاتی دانست .
با ارائه گزارشی از سوی دست اندرکاران گروه صنعتی و معدنی اسمیران دکتر اسماعیلی در جریان مشکلات ناشی از کمبود خوراک اولیه و عدم بهره برداری کامل از ظرفیت های خط تولید کنسانتره این مجموعه قرارگرفت و ضمن تأکید بر لزوم حمایت از تولید داخلی بخش خصوصی در جهت رفع کمبودها، مشکلات و پیگیری موارد مطروحه قول مساعدت و همکاری داد.
دکتر اسماعیلی با تأکید بر اینکه رفع نیاز خوراک واحدهای عضو زنجیره تولید فولاد از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: دولت و مجموعه ی وزارت صمت تأمین حداکثری مواد اولیه صنایع تولیدی داخلی و تدام اشتغال-زایی را باید در اولویت سیاستهای خود قرار دهند.
وی توجه به رونق حداکثری تولید داخل را مهم شمرد و با اشاره به اهمیت صنعت فولاد در پیشرفت و توسعه¬ی کشور، تکمیل زنجیره تولید فولاد را گامی بزرگ در راستای تحقق شعار جهش تولید دانست .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.