نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

رشد ۶۷ درصدی تولید شمش آلومینیوم تا پایان تیر ماه

0 238

بررسی آمار عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی ایران حاکی از تولید ۱۳۸ هزار و ۷۸۱ تن شمش آلومینیوم در شرکت های ایرالکو(اراک)، المهدی و هرمزال (بندرعباس)، سالکو (فارس) و آلومینای ایران (خراسان شمالی) در چهار ماهه نخست امسال و رشد ۶۷ درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است.

به گزارش روز جمعه سایت خبری تحلیلی معدن ۲۴، شرکت آلومینای ایران در این مدت با تولید ۶ هزار و ۹۲۲ تنی و ثبت رشد ۳۴۲ درصدی نسبت به مدت مشابه، بالاترین بازدهی را ثبت کرد.
همچنین شرکت ایرالکو با افزایش پنج درصدی عملکرد نسبت به چهار ماهه نخست ۹۸ کمترین رشد را نشان داد، این در حالی است که با ثبت تولید ۶۴ هزار و ۴۸۱ تن تولید شمش، بالاترین میزان تولید را در بین واحدهای مورد بررسی داشت.
تا پایان تیر ماه هرمزال ۳۰ هزار و ۴۴۹ تن (رشد ۱۸۶ درصدی )، المهدی ۲۴ هزار و ۹۱ تن (رشد ۱۴۶ درصدی ) و سالکو ۱۲ هزار و ۸۳۷ تن شمش آلومینیوم تولید کردند.

** آمار تیر ماه
بررسی آمارهای یاد شده نشان می دهد که در تیر ماه امسال پنج واحد مذکور ۳۷ هزار و ۵۷۹ تن شمش آلومینیوم تولید کردند که در مقایسه با تیر پارسال افزایش ۷۸ درصدی ثبت کردند.

** رشد پنج درصدی تولید آلومینا
برپایه آمارهای مورد بررسی، تولید پودر آلومینا در شرکت آلومینای ایران در چهار ماهه نخست امسال به رقم ۸۳ هزار و ۲۸۸ تن رسید که در همسنجی با پارسال رشد پنج درصدی داشته است.
تیر ماه امسال نیز تولید پودر آلومینا در واحد یاد شده به رقم ۲۰ هزار و ۵۰۰ تن رسید که رشد ۱۵ درصدی در مقایسه با تیر ۹۸ را نشان می دهد.
پایان خبر/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.