نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

خبرهای خوب برای سهامداران وسدید

0 99

 

گروه صنعتی سدید از افزایش سرمایه بیش از 900 درصدی این شرکت از محل تجدید ارزیابی سرمایه گذاری های بلند مدت و رایزنی با نهادهای مالی و برخی شرکت های تامین سرمایه جهت بازارگردانی نماد مرتبط (وسدید)، خبر داد.

در ادامه خبرهای مثبت گروه صنعتی سدید، این شرکت امروز با افشای نامه ای در سامانه کدال از برنامه افزایش سرمایه بیش از 900 درصدی از محل تجدید ارزیابی سرمایه گذاری های بلند مدت خود خبر داد. گروه صنعتی سدید در سال های اخیر و با تحولات عظیمی که در زیر مجموعه ها و ساختار مالی خود صورت داده، در حال تبدیل شدن به یکی از مهم ترین بازیگران و پیمانکاران برتر کشور در حوزه صنایع مختلفی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، فولاد، صنایع دریایی، انرژی های نو و… است.

بر همین اساس و پیرو توضیحات ارائه شده در جلسه مجمع عمومی سالیانه گروه صنعتی سدید در خصوص تاکید بر در دست بررسی بودن افزایش سرمایه این شرکت و انجام فعالیتهای نهایی این امر توسط کارشناسان دادگستری و با توجه به نهایی شدن رقم این افزایش سرمایه، امروز اطلاعات مرتبط در سامانه کدال افشا گردید.

با توجه به اخبار مثبت مجمع این سهم درخصوص زیرمجموعه های خود و اصلاحات صورت گرفته در ساختار مالی این شرکت از جمله افزایش سرمایه اخیر، کاوه مدیر عامل گروه صنعتی سدید گفت:
انتظار می رود که این هلدینگ عظیم صنعتی در آینده بتواند با اعتبار بالاتر و جذب منابع بیشتر به صورت جدی تر و با قابلیت های بیشتری در مگا پروژه های مرتبط با حوزه های کسب و کار خود؛ مشارکت داشته و زمینه را برای رشد هر چه بیشتر و حرکت مستمر در مسیر تعالی، هموار سازد.

در این راستا حسین خانعلی مدیر مالی گروه صنعتی سدید اظهار داشت: علاوه بر موضوع افزایش سرمایه مزبور، رایزنی های مختلفی نیز جهت انعقاد قرارداد بازارگردانی با چند نهاد مالی فعال و شرکت های تامین سرمایه در حال انجام است که به محض نهایی شدن آن به اطلاع سهامداران خواهد رسید. انعقاد این سنخ قراردادها علاوه بر کمک به نقدشوندگی بیشتر نماد وسدید در بازار سرمایه، زمینه را برای حمایت بیشتر از سهام در افت و خیزهای بازار نیز فراهم می سازد.

ایشان در پایان با توجه به تلاش های صورت گرفته برای ورود زیرمجموعه های گروه صنعتی سدید به بورس از جمله شرکت پتکو و همچنین در حال انجام بودن اقدامات لازم جهت ارتقای نماد وسدید به بازار اصلی فرابورس، به این نکته اشاره کردند که انتظار میرود با عنایت خداوند اخبار بسیار خوبی از این شرکت را در شش ماهه دوم سال جاری به سهامداران محترم مخابره کنیم.

منبع بورس 24

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.