نخستين مرجع تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته

بازدید مسئولان استانداری هرمزگان از شرکت ذوب و احیای روی قشم و اعلام حمایت کامل استانداری از این شرکت

0 53

به گزارش معدن ۲۴،مهندس دریانورد، دبیر ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان به همراه تعدادی مسئولین استانداری هرمزگان و منطقه آزاد قشم، از شرکت ذوب و احیای روی قشم بازدید نمودند.

در هفته گذشته، شرکت ذوب و احیای روی قشم، میزبان دبیر ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان، مهندس دریانورد، بهمراه معاونین و کارشناسان این سازمان و مهندس نیاکویی، معاونت صنعت، معدن و تجارت و هندس همایونی، مدیر گمرک منطقه آزاد قشم بود.
در ابتدای دکتر موحدنیا و مهندس زمانیان، مدیرعامل و مدیر مجتمع، به همراه سایر مدیران واحدهای شرکت، ضمن خوش آمدگویی به مسئولین اقدامات جهادی انجام شده در 8 ماهه سال جهش تولید را تشریح و گزارشی از وضعیت عمومی شرکت ارائه نمودند.
در ادامه جلسه، مهندس دریانورد، این شرکت را نمود خودکفایی در استان و یکی از الگوهای خوب برای مقابله با تحریم های آمریکا دانست و از اقدامات انجام شده در این شرکت قدردانی نمود. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فعالیت برجسته تمامی پرسنل این شرکت را نمود بارز جنگ اقتصادی و عشق به میهن اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.
مدیرعامل شرکت، پیشرفت های حاصل و اقدامات انجام شده در سال جهش تولید و شرایط تحریم مستقیم آمریکا را نتیجه زحمات و فداکاری های شبانه روزی تمامی پرسنل شرکت دانست و خواستار همراهی مسئولین کشور در راستای حل موانع مشکلات این شرکت شد. وی افزود، ما با عمل ثابت کردیم سرباز ولایت هستیم و با وجود تحریم مستقیم آمریکا، مشکلات عدیده تأمین مواد اولیه و سوخت، موفق به افزایش تولید شدیم و با همت و تلاشمان ثابت کردیم که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. دکتر موحدنیا مهم ترین مشکلات پیش روی این شرکت را گاز رسانی و تأمین آب عنوان نمود و حل این مسائل را بدون همراهی مسئولین استان، غیر ممکن دانست.
دبیر ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان، ضمن بازدید از واحدهای تولیدی و فنی این شرکت، حمایت همه جانبه سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استانداری هرمزگان را از این شرکت فعال اعلام نموده و قول مساعدت در زمینه تأمین سوخت، گازرسانی و سایر مشکلات این مجموعه فعال و پویا را دادند.
شرکت ذوب و احیای روی قشم از سال 1396 تحت تحریم مستقیم آمریکای جنایتکار بوده و با داشتن بیش از 350 نفر پرسنل مستقیم از شرکت‌ها و مجموعه های اصلی استان هرمزگان و جزیره قشم می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.