امــروز : ۱۳۹۶ سه شنبه ۵ ارديبهشت

Today : 2017 / 25 / 4 Tuesday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
صفحه 3 از 57  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

سیل واردات فولاد به کشور و عدم توفیق در فروش محصولات تولیدکنندگان داخلی معدن24: دکتر بهرام سبحانی مدیرعامل فولاد مبارکه و رئیس هیات مدیره انجمن تولید کنندگان فولاد گفت: در شرایطی كه اكثر صنایع مصرف كننده محصولات فولادی از جمله صنعت ساختمان، خودرو، لوازم خانگی و... در ركود نسبی به سر می برند، متاسفانه شاهد سیل واردات فولاد به كشور هستیم و همین اندك بازار ضعیف مصرف به راحتی در اختیار محصولات وارداتی قرار گرفته و اكثر تولید كنندگان داخلی با انباشت كالا در انبار و عدم توفیق در فروش محصولات خود در آستانه تعطیلی یا ورشكستگی قرار دارند. ادامـه خـبر . . .
بومی سازی ترموکوپل های نوع فلزات کمیاب در آزمایشگاه کالیبراسیون فولاد مبارکه اصفهان معدن24: در راستای بومی سازی تجهیزات مورد نیاز در خطوط تولید و همچنین به منظور کاهش هرچه بیشتر هزینه ها در فولاد مبارکه، کارکنان پرتوان واحد آزمایشگاه کالیبراسیون با کیفیت برتر و با هزینه ای کمتر از 33 درصد نمونه مشابه خارجی، اقدام به ساخت ترموکوپل های نوع فلزات کمیاب (نوع S و R) در داخل شرکت نمودند. ادامـه خـبر . . .
دست یابی به دانش فنی تعمیرات اساسی اسپیندل نوردگرم معدن24: با همت و تلاش کارکنان فولاد مبارکه دانش فنی تعمیرات اساسی کوپلینگهای اسپیندل رافینگ نوردگرم در کشور نهادینه شد و از این پس علاوه بر بینیاز شدن ارسال این تجهیز به خارج از کشور، سالانه مبالغ قابل توجهی صرفه جویی اقتصادی حاصل شد. ادامـه خـبر . . .
افتتاح نخستین خط تولید ورق فولادی آج دار در فولاد مبارکه معدن24: خط تولید انبوه ورق فولادی آج دار برای نخستین بار در کشور با حضور مهدی کرباسیان، رئیس هیات عامل ایمیدرو افتتاح شد. ادامـه خـبر . . .
در نهمین نمایشگاه بین المللی فلزات مشهد مقدس غرفه شرکت فولاد مبارکه عنوان برتر را کسب کرد معدن24: غرفه شرکت فولاد مبارکه در نهمین نمایشگاه بین المللی فولاد، متالورژی، قالبسازی و ریختگری که از 19 تا 22 آبانماه در محل نمایشگا ه های دائمی مشهد مقدس برگزار شد، عناوین برتر در زمینه اطلاع رسانی و غرفه آرایی را از آن خود کرد و لوح تقدیر و تندیس این نمایشگاه را به خود اختصاص داد. ادامـه خـبر . . .
صدور بیش از ۴۰ درصد سنگهای تزئینی استان آذربایجان غربی به خارج از کشور معدن24: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی: سالانه بیش از ۴۰ درصد سنگهای تزئینی استان بخارج از کشور صادر می شود. ادامـه خـبر . . .
استان فارس در رتبه ۶ معدنی کشور قرار دارد معدن24: معاون امور معادن وصنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس با بیان اینکه این استان در رتبه ۶ معدنی کشور قرار دارد گفت : در استان فارس ۲۲ نوع ماده معدنی در حال بهره‌برداری وجود دارد. ادامـه خـبر . . .
«حق‌الارض» بالا، معادن زیادی را در خراسان‌رضوی تعطیل کرده است‌‌ رئیس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی گفت: حق‌الارض و حقوق بالای دولتی که برای معادن در نظر گرفته شده بسیاری از واحدهای معدنی در خراسان‌رضوی را به تعطیلی کشانده است. ادامـه خـبر . . .
انجام 80 درصد پروژه های فولاد مبارکه با مشارکت شرکتهای داخلی معدن24: شرکت فولاد مبارکه طی سال های 92 و 93 توانست حدود 51 درصد فولاد کشور را تولید کند که از این مقدار بیش از 2.5 میلیون تن راهی بازارهای جهانی شد. همچنین طی 7 ماه سال 2015 نسبت به مدت مشابه سال قبل موفق به رشد تولید 9 درصدی شد. معاونت اجرایی پروژه ها در راستای تحقق این سیاست ها از ابتدای امسال با تغییر ساختار سازمانی و انتقال پروژه های اجرایی از مهندسی کارخانه به این معاونت از معاونت طرح و توسعه به معاونت اجرای پروژه ها تغییر نام داد. در این خصوص دنیای اقتصاد گفتگوی مفصلی با احمد سعیدبخش معاو... ادامـه خـبر . . .
پیشرفت 83 درصدی عملیات احداث ماشین ریخته گری شماره 5 فولاد مبارکه اصفهان معدن24: با تلاش جمعی مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه و همکاری شرکتهای طرف قرارداد، عملیات احداث ماشین ریخته گری شماره 5 فولادمبارکه اصفهان برای دستیابی به تولید 7.2 میلیون تن فولاد خام به پیشرفت 83.36 درصد رسید. ادامـه خـبر . . .
صفحه 3 از 57  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟