امــروز : ۱۳۹۶ جمعه ۵ خرداد

Today : 2017 / 26 / 5 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
صفحه 6 از 57  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر

نخستین کارخانه آنتیموان کشور در سیستان وبلوچستان در مرحله تولید شمش است معدن24: بخشدار بخش صابری شهرستان نیمروز در سیستان وبلوچستان گفت: روند اجرایی نخستین کارخانه آنتیموان کشور در دهستان سفیدآبه بسیار خوب پیش می رود و اکنون در مرحله تولید آزمایشی شمش آنتیموان است. ادامـه خـبر . . .
ذخایر غنی آهک در استان تهران، امکان احداث کارخانه های سیمان در فواصل 100 کیلومتری را فراهم می سازد معدن24: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور اعلام کرد: ذخایر غنی آهک در استان تهران این امکان را فراهم می سازد که در فاصله هر یکصد کیلومتر، یک کارخانه سیمان احداث کرد و اکنون نیز این استان بزرگترین تولیدکننده سیمان کشور محسوب می شود. ادامـه خـبر . . .
بهینه سازی بوش محافظ شافت میکسر واحد گندله سازی معدن24: با انجام اقدامات اساسی و بهینه سازی بوش محافظ شافت میکسرهای( اسلیو میکسرهای) واحد گندله سازی علاوه بر جلوگیری از توقفات ناخواسته بطور متوسط، سالانه 3 میلیارد ریال صرفهجویی اقتصادی برای فولاد مبارکه حاصل شد. ادامـه خـبر . . .
بومی سازی ترانسفورماتور تغذیه قفسه های اصلی تاندم میل معدن24: با همکاری کارشناسان فولاد مبارکه و شرکت های سازنده داخلی کشور، ترانسفورماتور 63 کیلو ولت به 720 ولت مربوط به تغذیه قفسه های اصلی نورد واحد تاندم میل نورد سرد شرکت فولاد مبارکه اصفهان بومی سازی شد. ادامـه خـبر . . .
با افزایش بهره وری و تولید رقابتی می توان در کورس رقابت باقی ماند معدن24: دکتر سبحانی در جریان برگزاری بیست و دومین همایش بهره وری فولاد مبارکه با اشاره به اهمیت توجه هرچه بیشتر به بهره وری در شرایط فعلی حاکم بر اقتصاد دنیا، با طرح این سؤال که بهره وری، جبر است یا اختیار ؟ گفت: طی سه دهه اخیر، بازار جهانی فولاد هر از گاهی دچار بحران شده که البته این امر بصورت سینوسی در حال تکرار است و هر بار این طوفان تعدادی از فولادسازان را دچار مشکلات جدی میکند و بعضاً به نابودی می کشاند گرچه که بعضاً شرکت هایی هم هستند که از این شرایط به هر صورت گذر میکنند و خود را بالا میک... ادامـه خـبر . . .
فولاد مبارکه تعاملات سازنده ای با شهرستان مبارکه داشته است معدن24: فرماندار و شهرداران شهرستان مبارکه در هفته ی گذشته به فولاد مبارکه آمدند تا ضمن دیدار با دکتر بهرام سبحانی مدیر عامل فولاد مبارکه و برخی از معاونین ایشان، راهکارهای گسترش تعامل فی مابین منطقه و صنعت را مورد بحث و بررسی قرار دهند. ادامـه خـبر . . .
تأکید مدیر عامل فولاد مبارکه بر تسریع در روند ساخت و راه اندازی فولاد سفید دشت چهار محال و بختیاری معدن24: پس از اولین جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری که با حضور مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در محل شرکت فولاد سفید دشت در روز سه شنبه 19 خرداد ماه سال جاری برگزار گردید ، دکتر سبحانی ضمن بازدید از مراحل اجرایی پروژه ها، از نزدیک در جریان فعالیت های صورت گرفته دراین شرکت قرار گرفت . ادامـه خـبر . . .
بومی سازی سیستم اندازه گیری-حفاظتی پیوسته ارتعاشات تجهیزات دوار با طراحی و ساخت سیستم حفاظتی پایش وضعیت تجهیزات دوار، فولاد مبارکه از واردات این سیستم ها بصورت کامل بی نیاز گردید. این سیستم که بر روی تجهیزات دوار حساس خطوط تولید نصب میگردد علاوه بر پایش پیوسته وضعیت تجهیز ونمایش آن در اتاق کنترل از توقفات ناگهانی و ایجاد خرابیهای ناخواسته جلوگیری مینماید. ادامـه خـبر . . .
افزایش صادرات با بهره برداری از طرح های توسعه فولاد مبارکه معدن24: طاهر شه حامد، مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران و هیئت همراه، ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه در جلسه مشترک با امیر حسین نادری و محمود اکبری، معاونین اقتصادی و مالی و فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه، راه کارهای تسهیل در امرصادرات محصولات فولاد مبارکه را مورد بحث و گفتگو قرار دادند. ادامـه خـبر . . .
فولاد مبارکه ایران به جمع سازندگان «کلاف جمع کن» در جهان پیوست معدن24: با بومی سازی « کلاف جمع کن» واحد نوردگرم شرکت فولاد مبارکه اصفهان که یکی ازتجهیزات بسیار حساس در خط نورد گرم به حساب می آید، سالانه از خروج میلیون ها دلار ارز از کشور جلوگیری شد و کشور ایران عملاً به جمع سازندگان جهانی این تجهیز بسیار حساس پیوست. ادامـه خـبر . . .
صفحه 6 از 57  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟