امــروز : ۱۳۹۶ سه شنبه ۶ تير

Today : 2017 / 27 / 6 Tuesday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
صفحه 7 از 57  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر

با مدیریت فولاد مبارکه طرح فولاد سفید دشت 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است معدن24: استاندار استان چهارمحال و بختیاری که به همراه امام جمعه، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت و جمعی از دیگر مسئولین این استان از فولاد مبارکه بازدید مینمودند پس از دیدار با دکتر سبحانی و بازدید از خطوط تولید این شرکت تصریح کرد: از زمانی که فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری تحت مدیریت فولاد مبارکه قرار گرفته است 70 درصد پیشرفت نموده است که امیدواریم با برطرف شدن مشکلات مالی و برخی مسایل دیگر، این روند سرعت بیشتری پیدا کند و در تابستان سال جاری شاهد افتتاح واحد احیاء مستقیم فولاد سفیددشت باشیم. ادامـه خـبر . . .
طراحی و ساخت پوسته استاتور موتور لیفتینگ kw 75 جرثقیلهای واحد ریخته گری مداوم معدن24: با اجرای یک پروژه در کارگاه برق تعمیرگاه مرکزی فولاد مبارکه پوسته استاتور موتور لیفتینگ kw 75جرثقیلهای واحد ریخته گری مداوم که 16 عدد از آن در فولاد موجود می باشد ، طراحی و ساخت داخل شد. ادامـه خـبر . . .
رکوردشکنی ناحیه فولاد سازی و ریخته گری مداوم برای دومین بار در سال جاری معدن24: محمد متقی رضایی مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم از ثبت دومین رکورد ماهانه تولید در این ناحیه خبر داد و گفت: همکاران ناحیه فولاد سازی و ریخته گری مداوم با همکاری و عزمی راسخ در سایه حمایتهای مدیریت عالی شرکت، با تولید520 هزارتن فولاد خام گام موفقی در راستای دستیابی به اهداف سالانه شرکت و افزایش تولید فولاد خام کشور برداشتند. ادامـه خـبر . . .
خط جدید سولفورزدائی در شرکت فولاد مبارکه اصفهان راه اندازی آزمایشی شد معدن24: همزمان با افزایش تولید فولاد مذاب در ناحیه فولادسازی فولاد مبارکه، اولین ذوب آزمایشی خط جدید سولفورزدائی در هفتم اردیبهشت ماه با موفقیت عملیاتی شد تا از این پس با راه اندازی این خط جدید، فرآیند تصفیه فولاد مذاب تکمیل و امکان تولید گریدهای مختلف فولادهای کیفی در شرکت فولاد مبارکه اصفهان فراهم گردد. ادامـه خـبر . . .
تعمیر و تعویض هابِ مرکزی فن واحد گندله سازی معدن24: با تعمیر اساسی و تعویض هابِ مرکزی فن 08V02 واحد گندله‌سازی توسط کارگاه اسکلت فلزی و عملیات حرارتی فولاد مبارکه، 4 میلیارد و 600 میلیون ریال صرفه‌جویی اقتصادی حاصل شد. ادامـه خـبر . . .
بی نیازی کارخانجات کشور از واردات لوب کمپرسور فرآیند احیاء مستقیم معدن24: لوب کمپرسور فرآیند احیاء مستقیم به همت کارشناسان فولادمبارکه و با همکاری شرکتهای سازنده داخلی و با یک سوم قیمت خرید خارجی، بومی‌سازی شد تا با دست‌یابی به دانش فنی ساخت این قطعه بسیار حساس، کارخانجات کشور از واردات آن بی‌‌نیاز گردند. ادامـه خـبر . . .
دست‌یابی به رکورد روزانه تخلیه و انباشت گندله در ناحیه سبا معدن24: کارکنان سخت کوش واحد انباشت و برداشت ناحیه فولادسازی و نورد پیوسته سبا موفق شدند در تاریخ هیجدهم فروردین ماه سال جاری با تخلیه و انباشت 8000 هزارتن گندله از طریق کامیون ریز به رکورد تازه‌ای در این واحد دست یابند. ادامـه خـبر . . .
دست خالی معدن کاران خراسان شمالی برای استخراج معدن24: معاون مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: کمبود اعتبار باعث شده تا فعالیت های معدنی در این استان با وجود 21 نوع مواد معدنی، رونق چندانی نداشته باشد. ادامـه خـبر . . .
معدن طلای ساریگونی قروه خرداد امسال به بهره برداری می رسد معدن24: مدیر اجرایی شرکت قزاقستانی معدن طلای ساریگونی قروه پیشرفت کلی این طرح را 85 درصد اعلام کرد و گفت: این معدن خرداد امسال به بهره برداری می رسد. ادامـه خـبر . . .
بیانیه سوئیس بستری برای رفع تحریم ها و فرصتی جهت سرمایه گذاری است معدن24: رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران معتقد است: بیانیه سوئیس نه تنها بستر لازم را برای برطرف شدن تحریم ها فراهم ساخته بلکه جهت توسعه صنعت فولاد فرصت ایده آلی را برای سرمایه گذاری مهیا کرده است. ادامـه خـبر . . .
صفحه 7 از 57  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
محرک های کلید در افزایش قیمت سنگ آهن معدن 24: مارك موبیوس در مصاحبه با شبكه بلومبرگ اعلام كرد كه مصرف سنگ آهن در چین در نتیجه سیاست بازسا...
کاهش تراز تجاری سنگ آهن و فولاد و نکته کلیدی معدن 24: از ابتدای سال ۱۳۹۶ صادرات در هر دو بخش فولاد و سنگ آهن بتدریج در حال کاهش است و اگر این کاه...
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
آرشیو
فولاد مبارکه در سال 95 چقدر سود داد؟ معدن 24: فولاد مبارکه اصفهان در دوره 12 ماهه منتهی به 95/12/30 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 270 ریا...
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟