امــروز : ۱۳۹۶ سه شنبه ۵ ارديبهشت

Today : 2017 / 25 / 4 Tuesday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
صفحه 9 از 57  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر

انجام موفقیت آمیز تعمیرات سالیانه واحد گندله سازی معدن24: با توجه به بالا بودن ارزش افزوده تولید واحد گندله سازی و مشکلات تأمین گندله اکسیدی و به منظور حفظ کارایی و آماده بکاری تجهیزات واحد، تعمیرات اساسی سالیانه این واحد در اسفند ماه به مدت کمتر از 12 روز و با انجام بیش از 80 هزار نفر ساعت کار تعمیراتی به طور مؤثر و بدون بروز حادثه با موفقیت اجرا گردید. ادامـه خـبر . . .
بومی‌سازی کولرهای روغن توربین های واحد بخار نیروگاه معدن24: محمود سید معلمی رییس دفتر برنامه‌ریزی و کنترل نگهداری و تعمیرات انرژی و سیالات از بومی‌سازی کولرهای روغن توربین های واحد بخار نیروگاه خبر داد و گفت: با بومی سازی این کولرها علاوه بر صرفه‌جویی ارزی، از نشت روغن و به هدر رفتن مقدار زیادی روغن جلوگیری به عمل آمد. ادامـه خـبر . . .
پوشش مناسب سودآوری فولاد مباركه اصفهان در سال مالی 93 معدن24: در سال مالی 1393 علی رغم مشکلات متعدد صنعت فولاد، شرکت فولاد مبارکه اصفهان موفق به تولید و فروش محصولات خود و پوشش سودآوری طبق برنامه گردید. ادامـه خـبر . . .
فولاد مبارکه اصفهان اولین جایزه سیمین چهارستاره تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی کشور را به خود اختصاص داد معدن24: تفکر دانش محوری، که از ابتدای بهره‌برداری در فولاد مبارکه بنیان‌گذاری شد، به بار نشست و این شرکت موفق شد در دومین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی که در روزهای دوم و سوم اسفند ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار شد، اولین جایزه سیمین چهارستاره تعالی آموزش کشور را به خود اختصاص دهد. ادامـه خـبر . . .
استقبال رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از طرحهای زیست محیطی فولاد مبارکه اصفهان معدن24: معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس حفاظت سازمان محیط زیست کشور در جریان برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست پس از بازدید از غرفه فولاد مبارکه با آخرین دستاوردهای زیست محیطی این شرکت آشنا شد. ادامـه خـبر . . .
طراحی و تولید فولاد میکروآلیاژی استحکام بالا با گرید S500MC معدن24: برای اولین بار در کشور طراحی و تولید فولاد میکروآلیاژی استحکام بالا با گرید S500MCمورد استفاده در ساخت شاسی کشنده تریلرهای سنگین در فولاد مبارکه اصفهان انجام شد. ادامـه خـبر . . .
انفجار گاز هنگام حفاری معدن قیر در گیلانغرب معدن24: فرماندار گیلانغرب گفت: هنگام حفاری در یکی از معادن قیر طبیعی در 30 کیلومتری جنوب غربی گیلانغرب در منطقه شک میدان، گاز از عمق 50 متری زمین منتشر و بلافاصله منجر به انفجار شد. ادامـه خـبر . . .
سهم قابل توجه فولاد مبارکه در حمل ریلی مواد و محصولات درکشور معدن24: 25 درصد کل بارهای حمل شده در بخش مواد اولیه و بیش از 5 درصد حمل محصولات ریلی راه آهن جمهوری اسلامی ایران مربوط به شرکت فولاد مبارکه اصفهان است. ادامـه خـبر . . .
تعمیر اساسی میز نوسان کننده قالب ماشین ریخته گری شماره 4 معدن24: برای اولین بار در کشور با همت و تلاش کارکنان فولاد مبارکه تعمیرات اساسی میز نوسان کننده قالب ماشینهای ریخته‌گری که وظیفه جلوگیری از چسبندگی پوسته منجمد شده تختال به قالب، شارژ پورد بین پوسته تختال و قالب و نظم دهی به کریستالیزاسیون انجماد تختال را بر عهده دارد در یک سوم زمان استاندارد انجام شد. ادامـه خـبر . . .
ورقهای شرکت فولاد مبارکه از کیفیت بالایی برخوردار است معدن24: علیرضا صمدی مدیر عامل مجموعه کارخانجات لورچ در جریان بازدید وزیر صنعت ،معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از کارخانجات صنعتی لورچ با اشاره به تأمین ورق‌های مورد نیاز کارخانجات لورچ از شرکت فولاد مبارکه، گفت: ورقهای شرکت فولادمبارکه از کیفیت بالایی برخوردار و استفاده از محصولات این شرکت باعث افتخار است. ادامـه خـبر . . .
صفحه 9 از 57  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟