امــروز : ۱۳۹۶ سه شنبه ۵ ارديبهشت

Today : 2017 / 25 / 4 Tuesday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
صفحه 6 از 16  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر

پیش بینی قیمت سنگ آهن در ماه های آینده آنچه در ادامه می خوانید تحلیل کاملی از وضعیت بازار سنگ آهن در ماه های آینده است که توسط مسوول امور بین الملل انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران، مهندس کیوان جعفری طهرانی تهیه شده است. ادامـه خـبر . . .
فلز روی روند نزولی را تجربه می کند در چند هفته اخیر شاهد پیشتازی قیمت روی در بازارهای جهانی بودیم بگونه ای که در روز 25 جولای این فلز سطح قیمتی 2420 دلار را تجربه کرد (یک ماه قبل قیمت در حدود 2170 دلار بود) اما این روند هفته گذشته متوقف شد. ادامـه خـبر . . .
رکود بازار فولاد گریبانگیر منگنز شد رکود بازار مسکن و فولاد در داخل، خرید و فروش منگنز را با مشکل مواجه کرده است. ادامـه خـبر . . .
بیش از 18 میلیون دلار کرومیت به خارج صادر شد در سه ماهه نخست امسال، حدود 124 هزار تن کرومیت به ارزش 18.4 میلیون دلار به خاارج صادر شد. ادامـه خـبر . . .
هفته ای نزولی برای بازار سنگ آهن ایران بهای سنگ آهن در بیشتر کشورها با وجود نوسانات مثبت و منفی در برخی روزها، از ثبات نسبی برخوردار بود در حالی که ایران هفته ای نزولی را پشت سر گذاشت. ادامـه خـبر . . .
بیم و امید در بازار روند صعودی قیمت سنگ آهن که از 18 ماه ژوئن و پس از رسیدن قیمت سنگ آهن به زیر 90 دلار آغاز شده بود، هفته گذشته نیز ادامه یافت و تاحدودی امیدواری را به بازار بازگرداند. ادامـه خـبر . . .
روند نزولی سنگ آهن همچنان ادامه دارد سنگ آهن هفته گذشته روندی در مجموع کاهشی داشت و هرچند که بهای آن اواسط هفته بالا رفت اما این افزایش قیمت ماندگار نبود و مجددا در روزهای پایانی هفته، شاهد افت قیمت ها بودیم و حتی عرضه کنندگان این محصول هم نتوانستند جلوی ریزش بیشتر نرخ ها را بگیرند. ادامـه خـبر . . .
بازار سنگ آهن در 2 روز آینده ثابت است معدن 24: در نظر سنجی یومتال ، که از فعالان بازار شامل 30 تولید کننده فولاد ، 30 عرضه کننده سنگ آهن و 50 تاجر صورت گرفته، اغلب شرکت کننده ها اعتقاد دارند که در این هفته قیمت سنگ آهن وارداتی ثابت است. ادامـه خـبر . . .
صعود بی سابقه قیمت ها در بازار باریت باریت تاثیر خود را از افزایش ناگهانی حقوق دولتی گرفته و بازار شاهد رشد شدید قیمت ها در این ماده معدنی بود. ادامـه خـبر . . .
نزول قیمت ها در بازار سنگ آهن علی رغم تلاش بازار سنگ آهن در مقابل کاهش دوباره قیمت ها، نزولی شدن وضعیت بازار که از اواخر دو هفته گذشته آغاز شده بود، هفته قبل نیز ادامه یافت. ادامـه خـبر . . .
صفحه 6 از 16  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییرات



آدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟