امــروز : ۱۳۹۶ جمعه ۲ تير

Today : 2017 / 23 / 6 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
صفحه 8 از 16  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر

میشدوان دوشنبه سنگ آهن خود را در بورس عرضه خواهد کرد پس از یک ماه تاخیر در عرضه سنگ آهنی ها که دلیل عدم عرضه آنان مشکلات حمل و بارگیری محموله های از پیش خریداری شده و نیز بازار بی ثبات و کاهشی قیمت سنگ آهن عنوان شده بود، میشدوان دوشنبه 28 بهمن محموله خود را به تالار صادراتی بورس کالا می آورد. ادامـه خـبر . . .
مقاومت بازار داخل در مقابل کاهش قیمت روی همچنان ادامه دارد معدن24: قیمت مواد اولیه تولید شمش روی افزایش چشمگیری داشته و همین امر سبب شده تولیدکنندگان شمش روی قیمت محصولات خود را کاهش ندهند. ادامـه خـبر . . .
بازار سنگ آهن ماه آینده رونق می گیرد معدن 24 : بازار سنگ آهن واراتی در روز سه شنبه در چین، بدون تقاضا ماند و در نتیجه آن معامله ای طبق برنامه و همراه با مذاکرات روزهای قبل از سوی خریدار و فروشنده صورت نگرفت و قیمت پیشنهادی خریدار زیر سطح قیمت روز بوده است. ادامـه خـبر . . .
عرضه سنگ آهن به بورس محدود شده است به گزارش خبرنگار معدن24، بررسی عرضه و معاملات سنگ آهن در بورس کالا نشان از عدم عرضه مجتمع ها و شرکت های سنگ آهنی در تالار صادراتی بورس از 28 دی تاکنون دارد از این رو دلیل این عدم عرضه را از شرکت های مذکور و نیز کارگزاران عرضه کننده پیگیری کردیم. ادامـه خـبر . . .
شمش فولاد ایران 603 دلار در بازار جهانی معامله شد معدن24 : بیلت فولاد ایران سایز 150 میلی متر به قیمت 598 دلار تا 603 دلار به ازای هر تن معامله شد. ادامـه خـبر . . .
شمش روی زنجان بدون مشتری ماند امروز و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته 100 هزار تن شمش روی "شرکت سازند روی زنجان" از سوی شرکت کارگزاری سی ولکس کالا عرضه شد اما بفروش نرفت. ادامـه خـبر . . .
کاهش قیمت روی در بورس فلزات لندن بازار داخلی را با رکود مواجه کرد بررسی بازار روی در بورس فلزات لندن در هفته گذشته نشان داد که قیمت این فلز در طول هفته گذشته و نیز شروع بازار در روز دوشنبه 27 ژانویه، نوساناتی در مجموع کاهشی داشته است. ادامـه خـبر . . .
سنگ آهن در چین 124 دلار در هر تن معامله شد معدن 24 : با توجه به نزدیک شدن سال نو چینی بنظر می اید قیمت سنگ آهن در این هفته کاهشی باشد. ادامـه خـبر . . .
هند سال 2013 هزار تن طلا وارد کرد سال 2013 علاوه بر اینکه سال سختی بود، سال پر رمز و رازی هم برای سرمایه گذاران در بازار فلزات گرانبها محسوب می شد. ادامـه خـبر . . .
صفحه 8 از 16  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
محرک های کلید در افزایش قیمت سنگ آهن معدن 24: مارك موبیوس در مصاحبه با شبكه بلومبرگ اعلام كرد كه مصرف سنگ آهن در چین در نتیجه سیاست بازسا...
کاهش تراز تجاری سنگ آهن و فولاد و نکته کلیدی معدن 24: از ابتدای سال ۱۳۹۶ صادرات در هر دو بخش فولاد و سنگ آهن بتدریج در حال کاهش است و اگر این کاه...
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
آرشیو
فولاد مبارکه در سال 95 چقدر سود داد؟ معدن 24: فولاد مبارکه اصفهان در دوره 12 ماهه منتهی به 95/12/30 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 270 ریا...
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟