امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت

Today : 2017 / 30 / 4 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
1    2    3    4   

ثبات قیمت حمل ونقل سنگ آهن در کشور معدن24 : کرایه حمل در شهرستانها و استان های معدنی کشور در این هفته ثابت خواهد ماند. ادامـه خـبر . . .
افزایش هزینه حمل ریلی در انتظار امضای وزیر راه و شهرسازی درحالی که راه آهن جمهوری اسلامی ایران به دنبال تایید امضای وزیر راه و شهرسازی برای افزایش هزینه های حمل است، شرکت های حمل و نقل ریلی معتقدند بازار کشش این رشد قیمت را ندارد. ادامـه خـبر . . .
قرارداد حمل و نقل سنگ آهن در داخل به شکل کوتاه مدت تنظیم می شود معدن24 : شرکتهای حمل و نقلی از اعلام قیمت حمل سنگ آهن برای قراردادهای طولانی مدت خودداری می کنند . ادامـه خـبر . . .
فعالیت شرکتهای حمل و نقل دریایی در سال 93 افزایش می یابد معدن24: تحریم های دریایی در سال گذشته شدت گرفت و این امر برای بازرگانان ، تجار و شرکتهای کشتیرانی فعالیت را دشوارتر کرده بود، در سال جاری با توجه به حذف تحریم های دریایی ، میتوان به آینده این صنعت امیدوار بود. ادامـه خـبر . . .
قیمتهای حمل و نقل جاده ای مواد معدنی ثابت ماند معدن 24 : بررسی های صورت گرفته از چندین شهر معدنی کشور حاکی از ثبات قیمت حمل و نقل ماده معدنی(سنگ آهن و گندله) به مقصد بنادر جنوبی کشور در مقایسه با هفته گذشته است. ادامـه خـبر . . .
گزارش اختصاصی معدن24 از هرینه حمل ریلی از معادن بزرگ سنگ آهن هزینه های حمل ریلی براساس تن کیلومتر محاسبه می شود و در حال حاضر هزینه هر تن کیلومتر با توجه به سهم راه آهن و مالک واگن 500 ریال است. ادامـه خـبر . . .
کرایه حمل اندکی کاهش یافت معدن 24 : بررسی های انجام شده توسط خبرنگاران معدن24 از شهرهای معدنی کشور حکایت تعدیل اندک قیمت حمل و نقل دارد. ادامـه خـبر . . .
رکود بازار سنگ آهن قیمت حمل و نقل دریایی را کاهش داد هزینه اجاره یا کرایه بزرگترین کشتی های فله بیشترین کاهش ماهیانه طی دو سال گذشته را داشته که دلیل آن کاهش خرید سنگ آهن و افت قیمت محصولات فولادی است. ادامـه خـبر . . .
گزارش معدن24 از وضعیت حمل و نقل مواد معدنی در سراسر کشور معدن 24 : بررسی های انجام شده توسط خبرنگاران معدن24 از شهرهای معدنی کشور حکایت از ثبات قیمت حمل و نقل دارد. ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟