امــروز : ۱۳۹۶ سه شنبه ۵ ارديبهشت

Today : 2017 / 25 / 4 Tuesday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
صفحه 3 از 27  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

تاخیر در پروژه های معدنی موضوعی معمول است دو سوم پروژه های معدنی با افزایش هزینه نسبت به آنچه برای راه اندازی برآورد کرده اند همراه هستند. ادامـه خـبر . . .
مس هفته کم نوسانی را پشت سر گذاشت/ تازه ترین قیمت های کلوخه و کنسانتره به دنبال اخبار حاکی از افزایش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو آمریکا، چشم انداز مثبتی از رشد اقتصادی این کشور در بین معامله گران و سرمایه گذاران بین المللی، به وجود آمد که منجر به افزایش حجم تقاضا برای فلزات اساسی مانند مس و درنتیجه رشد فزاینده بهای این کالا در بازارها شد. ادامـه خـبر . . .
چرا چین در معادن آفریقای جنوبی سرمایه گذاری می کند؟ معدن24: اقتصاد در حال رشد چین، تشته منابع معدنی آفریقاست. برخلاف این موضوع که این کشور در زمره داشتن منابع غنی و بزرگ جهان محسوب می شود اما به سرعت این معادن در حال تخلیه شدن هستند. ادامـه خـبر . . .
گزارش رسمی درمورد واردات مواد اولیه فولاد و مس به چین به دلیل تعطیلات یک هفته ای در چین در ماه اکتبر، بدی آب و هوا و همچنین رکود تقاضا، شاهد کاهش 12.3 درصدی در واردات سنگ آهن به این کشور نسبت به ماه سپتامبر باشیم. ادامـه خـبر . . .
رشد بخش معدن بیشتر از تجارت و صنعت است معدن24: دکتر هادی حمیدیان؛ رییس نظام مهندسی معدن استان مازندران معتقد است از نظر ارزش افزوده بخش معدن دارای مزایای بیشتری نسبت به بخش‌های تجاری، مسکن و بسیاری از صنایع بوده که نمونه‌هایی از آن در سال های اخیر در بورس دیده شده است. ادامـه خـبر . . .
قیمت مس در مسیر نزولی به دنبال کاهش بهای جهانی مس درطول هفته گذشته روند قیمت این فلز در بازار داخل نیز نزولی شد. ادامـه خـبر . . .
روی در بازار داخل 7800 تومان معامله می شود روی با عیار 99.97 درصد در بازار داخل به 7800 تومان در هر کیلوگرم رسید و بهای عیار 99.95 درصد 7750 تومان شد. ادامـه خـبر . . .
بازار روی همچنان مثبت به گزارش معدن24، بررسی آمار معاملات روی در تالار صنعتی بورس کالای ایران نشان می دهد این فلز که در هفته منتهی به 11 اردیبهشت باوجود عرضه های گسترده از سوی یکی از شرکت های تولیدکننده شمش روی، شاهد هیچگونه معامله ای نبود در روز گذشته بهبودی هرچند جزیی در وضعیت معاملات آن اتفاق افتاد. ادامـه خـبر . . .
موج تعطیلی معادن سنگ آهن کشور معدن24: درحالی در گزارش های ارائه شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت میزان تولید سنگ اهن در 11 ماهه نخست سال گذشته کمی بیشتر از 31 میلیون تن اعلام شد که بررسی ها نشان می دهد در اکثر استان های کشور شاهد تعطیلی واحدهای کوچکتر بودیم. ادامـه خـبر . . .
محرک های جدید برای بازگشت بازار سنگ آهن به دنبال سیاست جدیدی که چین برای دستیابی به رشد اقتصادی این کشور اتخاذ کرده، هفته گذشته در مجموع شاهد رشد بهای سنگ آهن در بازارهای جهانی بودیم. ادامـه خـبر . . .
صفحه 3 از 27  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟