امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۴ تير

Today : 2017 / 25 / 6 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   

وضع عوارض برای صادرات سنگ آهن واگذاری بازارهای هدف به رقبا است در شرایط کنونی که قیمت سنگ آهن وارداتی به چین کاهشی است، وضع عوارض صادراتی برای سنگ آهن می تواند سبب واگذاری بازار به رقبا شود. ادامـه خـبر . . .
هفت طرح فولادی را اقتصادی نمی دانم بررسی بازارهای جهانی فولاد در سه ماهه پایانی سال میلادی 2013 نشان داده، کارشناسان به این بازار امید چندانی نداشته و معتقدند روند قیمت ها به همین صورت ادامه خواهد داشت چراکه بازار همچنان از مازاد عرضه رنج می برد. ادامـه خـبر . . .
اخبار مربوط به تعیین عوارض سبب نگرانی صادرکنندگان سنگ آهن شده است معدن 24: در طی روزهای اخیر انتشار خبر از تعیین عوارض بر روی صادرات سنگ آهن از سال آینده باعث نگرانی صادرکنندگان سنگ آهن شده است. ادامـه خـبر . . .
تنگناهای اکتشافی از تحصیلات آکادمیک تا بازار کار به گفته یک استاد دانشگاه ، ایران با دارا بودن متخصصین کارآمد در حوزه معدن قادر به پشتیبانی کشورهای منطقه چه از دیدگاه علمی و چه از دیدگاه تجهیزاتی است. ادامـه خـبر . . .
تولید فولاد همچنان عقب تر از اهداف اولیه آمارهای منتشره از تولید فولاد خام کشور در نیمه نخست سال 92 نشان می دهد که در این مدت شرکتهای دولتی و خصوصی در مجموع بیش از 7.7 میلیون تن فولاد تولید کرده اند که این رقم تنها 2 درصد بیشتر از مدت مشابه سال 1391 بوده است. ادامـه خـبر . . .
لزوم تغییر استراتژی در بخش صنعت کشور در دهه های 60 و70 دیدگاهی در کشور حاکم بود که اعتقاد داشت، تولید هرکالایی درکشور هم به صرفه و هم امکانپذیر است. ادامـه خـبر . . .
بخش آلومینیوم همچنان عقب تر از اهداف اولیه معدن24: با توجه به تغییر مدیریت کلان ایمیدرو و توجه دولت یازدهم به بخش تولید، انتظار می رود که هرچه سریعتر دولت به دستیابی شرکتهای آلومینیومی به ظرفیت اسمی و از طرف دیگر اجرای طرحهای توسعه ای آنها کمک کند. ادامـه خـبر . . .
اشاعه اخلاق حرفه ای و پرهیز از هرگونه اقدام مخدوش کننده معدن24: سهم دولت، بخش خصوصی، اتاق ها و نهادهای عمومی در بروز چالش های اخلاقی چه اندازه است و به چه میزان بهبود رفتارهای اخلاقی در محیط کسب و کار منوط به تحقق حکمرانی خوب و بهبود رفتارهای اخلاقی دولت است ادامـه خـبر . . .
ایمیدرو وچالشهای پیش رو سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدن ایران (ایمیدرو) نهادی است که از یک دهه قبل تا کنون وظیفه سیاستگذاری در تولید و توسعه بخش معادن و صنایع معدنی ایران را به عهده داشته و دارد. ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
محرک های کلید در افزایش قیمت سنگ آهن معدن 24: مارك موبیوس در مصاحبه با شبكه بلومبرگ اعلام كرد كه مصرف سنگ آهن در چین در نتیجه سیاست بازسا...
کاهش تراز تجاری سنگ آهن و فولاد و نکته کلیدی معدن 24: از ابتدای سال ۱۳۹۶ صادرات در هر دو بخش فولاد و سنگ آهن بتدریج در حال کاهش است و اگر این کاه...
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
آرشیو
فولاد مبارکه در سال 95 چقدر سود داد؟ معدن 24: فولاد مبارکه اصفهان در دوره 12 ماهه منتهی به 95/12/30 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 270 ریا...
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟