امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت

Today : 2017 / 30 / 4 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   

سنگ آهنی ها چشم انداز تدبیر و امید *علیرضا طهرانی _ در طول یکسال گذشته که صحبت از خروج رکود اقتصادی در عرصه های مختلف کشور در محافل سیاسی و اقتصادی از سوی حامیان دولت به گوش می رسید، برخی از فعالیت های اقتصادی با چالشی عظیم دست و پنجه نرم کرد. ادامـه خـبر . . .
حذف عوارض صادرات گندله منطقی است؟ در شرایطی که تمام تلاش دولت و مجلس برای بودجه سال جاری تامین این رقم از راه های مختلف ازجمله دریافت حقوق دولتی از معادن، تسری دریافت بهره مالکانه از تمامی معادن و حتی حذف معافیت مالیاتی از صادرات است و امکان حذف حقوق دولتی معادن سنگ اهن امکان پذیر نیست چرا فعالان تلاش خود را معطوف به کاهش عوارض صادرات کنسانتره و حتی اعمال پاداش برای صادرات گندله و اهن اسفنجی نمی کنند؟ ادامـه خـبر . . .
تازه ترین تحلیل در مورد آینده قیمت سنگ آهن/ کاهش 50 درصدی صادرات سنگ آهن ایران در سال 2015 کیوان جعفری طهرانی_ مطلبی که در پی می خوانید چکیده ای از مطالب کنفرانس یومتال در ماه مارس 2015 به همراه آخرین تحلیل ها از بازار سنگ آهن و فولاد است. ادامـه خـبر . . .
نسخه با تأخیر دکتر نوبخت برای بخش معدن بهنود دامغانی _ دکتر محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اوایل هفته جاری در سومین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی که در ایمیدرو برگزار شد با مهم خواندن بخش معدن در اقتصاد تصریح کرد که بر خلاف گذشته که نفت هیچ رقیبی در اقتصاد نمی پذیرفت، امروز معدن می تواند مورد توجه قرار گیرد و در سیاستهای اقتصاد مقاومتی، جایگاه پیدا کند. ادامـه خـبر . . .
حقوقی که وصول نمی شود علی غفوری_ چند روز قبل در رسانه ها خبری به شکل محدود منتشر شد که چندان مورد توجه قرار نگرفت. در این خبر که به نقل از منابع رسمی و در ایرنا منعکس شد آمده بود، حقوق دولتی از معادن در 10 ماه اول سال تنها به میزان حدود 4 هزار میلیارد ریال وصول شده که این رقم، 6.7 درصد کمتر از سال 1392 است. ادامـه خـبر . . .
نگاهی به 3 دهه پیشرفت در صنعت فولاد چین و چشم انداز آینده اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید توسط امیر گفتاری، مدیرعامل شرکت پامچال آسیا و کارشناس بازار سنگ آهن و فولاد جهان تهیه شده و به معرفی صنعت فولاد چین پرداخته است. ادامـه خـبر . . .
تشکیل شورای آهن و فولاد راه میانبری برای نجات صنایع معدنی *علی غفوری_ روز گذشته در خبرها خواندیم که انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران و انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با تشکیل شورای مشترک سنگ آهن موافقت کردند. این خبر می تواند نویدی برای خروج از رکود بخش سنگ آهن و کاهش هزینه های تولید فولاد کشور باشد. ادامـه خـبر . . .
تحلیل اقتصادی حلقه‌های زنجیره ارزش سنگ‌آهن معدن24: آهن حلقه اولیه ایجاد و توسعه صنعت در دنیا است و اهمیت تولید و به‌کارگیری آن در عرصه‌های مختلف صنعتی بر کسی پوشیده نیست. به جرات می‌توان گفت آهن در تولید هر محصول ساخته دست بشر نقش کلیدی دارد. ادامـه خـبر . . .
تجزیه و تحلیل روند جهانی تولید فولاد در سال 2014 و پیش بینی 5 سال آینده اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید، تجزیه و تحلیل روند جهانی تولید فولاد در سال 2014 و پیش بینی تغییرات کمی و کیفی آن تا 5 سال آینده در جهان است که توسط دکتر مهندس سید تقی نعیمی، عضو هیات علمی دانشگاه های کشور و کارشناس رسمی دادگشتری و مهندس علی ابراهیمیان دانشکده مهندس و علم مواد دانشگاه صنعتی شریف تهیه شده و کشورهای اصلی تولیدکننده و سهم مناطق مختلف دنیا از تولید فولاد را نشان می دهد. ادامـه خـبر . . .
تحریم داخلی بخش معدن کلید خورده است! سجاد غرقی _ عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران: 30 جولای 2013 بود که کنگره آمریکا در مصوبه ای حوزه های مختلف فعالیت های معدنکاری و فراوری معدنی را نیز تحت شمول تحریم ها قرار داد و با تسری بندهای مربوط به تحریم بخش های استراتژیک اقتصاد ایران به حوزه معدن، عملا مصوب کرد که فعالین حوزه معدن در سمت های مدیریتی، واردکنندگان و صادرکنندگان مواد معدنی و ماشین آلات معدنی و نیز مشتریان و تامین کنندگان حوزه های مختلف فعالیت های معدنی اعم از اکتشاف، استخراج و فراوری میتوانند در لی... ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟