امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۴ تير

Today : 2017 / 25 / 6 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   

تاملی بر الزامات و پیش نیازهای بازنگری و تدوین مجدد طرح جامع فولاد معدن24: اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید توسط آقای سعید شفیعی، کارشناس ارشدد بخش فولاد، سنگ آهن و بازارهای اقتصادی تهیه شده و الزامات و پیش نیازهای بازنگری طرح جامع فولاد می پردازد. ادامـه خـبر . . .
گزارش تحلیلی مروری بر روند بازار فولاد در ایران و جهان با تاکید بر شاخص های سال 1392 اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید توسط سعید شفیعی، کارشناس ارشد بخش فولاد، سنگ آهن و بازارهای اقتصادی تهیه شد که به شکلی جامع و تخصصی به روندهای تولید فولاد ایران و جهان در سال های اخیر پرداخته است. ادامـه خـبر . . .
قیمت سنگ آهن و ملاحظات طرف عرضه *مهندس شمس الدین وهابی - اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید توسط مهندس شمس الدین وهابی؛ عضو هیات علمی دانشکده فنی دانشگاه تهران نگاشته شده و به وضعیت عرضه و تقاضای سنگ آهن می پردازد. البته در این مطلب که به شیوه ای تخصصی و مبتنی به آمار نگاشته شده به مبحث عرضه و انحصار در آن بیشتر پرداخته شده است. ادامـه خـبر . . .
توانمندسازی نیروی انسانی کشور در راستای چابک سازی دولت * دکتر محمد قاسم آیت- پیشنهاد حاضر نتیجه سالها تجربه عملی، تفکر، تحقیقات و مطالعه گسترده در خصوص "چرایی نا کارآمدی سیستم های دولتی در ایران و راهکارهای اجرائی برای برون رفت از آن" است. ادامـه خـبر . . .
آیا معدنکاری در شمال ایران امکان پذیر است؟ فرش سرسبز جنگل و پوشش گیاهی انبوه، وسعت و پهنای دریای آبی، عظمت و صلابت دماوند، نمایی از چهره رویایی مازندران زیبا می باشد که همواره آن را بی نیاز از توسعه صنعتی جلوه داده است. سیل مسافرانی که لحظات خوشی را در کنار سبزی جنگل و آبی دریا سپری کرده و صفحه خاطرات خود را با یاد خاطرات شمال اندود می نماید. شاید خیلی خبر از حال مردمان این دیار نداشته باشند. مردمانی مهمان نواز که در طی سالها به بهانه بهره مندی از طبیعت و نعمت الهی، بهای محرومیت از توسعه صنعت و معدن را می پردازند. ادامـه خـبر . . .
برق کافی برای تولید نداریم معدن24: علی اکبر گلکار؛ رییس هیات مدیره و مدیرعامل المهدی و سرپرست مجتمع هرمزال معتقد است: خواستگاه آلومینیوم کشور ما بندرعباس است. ادامـه خـبر . . .
تصمیم درست در زمان درست هفته گذشته رییس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن بطور رسمی اعلام کرد که صادرات سنگ آهن تا پایان امسال از پرداخت عوارض معاف است. ادامـه خـبر . . .
بسته رونق اقتصادی بعنوان مهم ترین برنامه مدون دولت‎ *سعید صمدی مدیر اسبق معادن گلگهر- معدن24: بسته رونق اقتصادی بعنوان مهم ترین برنامه مدون دولت تدبیر وامید چند روزی است كه منتشر شده وبا یك واكاوی اجمالی به این بسته مهم اقتصادی مشاهده میشود به معدن و صنایع معدنی علیرغم نقش ان در اشتغال ،رونق اقتصادی وصادرات غیر نفتی در خور جایگاه ان پرداخته نشده و انقدر موضوع باز بود كه گله ریس مهم ترین سازمان معدنی كشور امیدرو را هم موجب شد کرباسیان٬ معاون وزیر صنعت٬ معدن و تجارت در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر ضمن اشاره به بسته دولت برای خروج از رکود که در هفته‌ گذش... ادامـه خـبر . . .
جای خالی معاونت معدنی در رسانه ها این روزها بخش معدن ایران با چالشهای متعددی روبرو است. افزایش انواع مالیاتها و عوارض و هزینه های معدنکاری در کنار کاهش قیمت محصولات معدنی و صنایع معدنی در جهان و ایران، فعالان این بخش را با این پرسش مواجه کرده که آیا اصولاًادامه فعالیت در این بخش اقتصادی است؟ آیا دولت و مسوولان مربوطه به جز در کلام در عمل نیز علاقمند به توسعه معدنکاری در ایران هستند؟ ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
محرک های کلید در افزایش قیمت سنگ آهن معدن 24: مارك موبیوس در مصاحبه با شبكه بلومبرگ اعلام كرد كه مصرف سنگ آهن در چین در نتیجه سیاست بازسا...
کاهش تراز تجاری سنگ آهن و فولاد و نکته کلیدی معدن 24: از ابتدای سال ۱۳۹۶ صادرات در هر دو بخش فولاد و سنگ آهن بتدریج در حال کاهش است و اگر این کاه...
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
آرشیو
فولاد مبارکه در سال 95 چقدر سود داد؟ معدن 24: فولاد مبارکه اصفهان در دوره 12 ماهه منتهی به 95/12/30 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 270 ریا...
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟