امــروز : ۱۳۹۶ شنبه ۵ فروردين

Today : 2017 / 25 / 3 Saturday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   

بنگاه داری معدنی بانک ها پایان می یابد؟ معدن 24: چندی پیش رییس کل بانک مرکزی بر خروج بانک ها و موسسات اعتباری در بنگاه داری تاکید کرد اما نکته حایز اهمیت اینست که اگرچه سرمایه گذاری بانک های دولتی در بنگاه های اقتصادی صحیح نیست اما آنچه بر اهمیت موضوع می افزاید سرمایه گذاری بانک های خصوصی در این بنگاه ها است. ادامـه خـبر . . .
انتخاب و اجرای استراتژی ها در صنایع کوچک و متوسط فولاد- قسمت اول امروزه شرایط کشور و بازار كسب و كار بگونه ایست که بنگاههای تولیدی هر روزه با شرایط و رویدادهای تازه ای در محیط بیرونی کسب و کار خود روبرو می شوند. این امر بخصوص در بخش فولاد که یک صنعت استراتژیک و بسیار تاثیر پذیر از متغیرهای بیرونی است مشهودتر است. ادامـه خـبر . . .
راه پیش روی سنگ آهن ایران بسیاری از دست اندرکاران بخش سنگ آهن ایران اکنون با این تردید مواجه هستند که آیا اصولاً پس از این، فعالیت در بخش سنگ آهن به صرفه هست؟ ادامـه خـبر . . .
معدن و اقتصاد مقاومتی اقتصاد ایران امروز ناخواسته درگیر مشکلات بزرگ مالی و سرمایه گذاری شده است و یکی از راه های برون رفت از این مشکلات می تواند به ثمررسیدن مذاکرات فشرده هسته ای با گروه 1+5 باشد، اما آنچه مسلم است، این که نباید حرکت چرخ های اقتصاد ایران به هر دلیل کند شود و این است که اقتصاد مقاومتی در دستور کار نظام قرار گرفته است. ادامـه خـبر . . .
آیا عوارض صادراتی در این شرایط صحیح است؟ در خبرها آمده بود که وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه ای خطاب به معاون اول رییس جمهور پیشنهاد اخذ عوارض 10 تا 100 درصدی 24 قلم کالای صادراتی را داده است. ادامـه خـبر . . .
دستاوردهای نشست سنگاپور برای بازار سنگ آهن ایران معدن24: هفته گذشته همایش فولاد و سنگ آهن 2014 با حدود 1700 شرکت کننده که اغلب آنها تولیدکنندگان و صادرکنندگان مطرح مواد معدنی و صنایع معدنی دنیا بودند در سنگاپور برگزار شد. ادامـه خـبر . . .
تولید فولاد کشور همچنان عقب تر از اهداف اولیه است روز گذشته آمارهای مربوط به تولید فولاد کشور منتشر شد و این آمار ها نشان می دهد که در سال 92 تولید این محصول استراتژیک با 9 درصد رشد به 15.6 میلیون تن رسیده است. ادامـه خـبر . . .
تقاضای فولاد خاورمیانه با اندکی کاهش مواجه شده است با کاهش قیمتهای فولاد در جهان، بازارهای فولاد در خاورمیانه ماه مارس آرامی را سپری کرده و خریداران ترجیح می دادند که به جای هرگونه خریدی منتظر مانده تا ببینند که چه اتفاقی رخ خواهد داد. ادامـه خـبر . . .
آیا مس هنوز شاخص بحرانهای اقتصادی است قیمت مس تاکنون شاخص خوبی برای تحولات اقتصادی در جهان بوده اما روند های اخیر این ابهام را به وجود آورده که آیا این روابط متقابل همچنان قابل اعتماد و اطمینان است؟ ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
زخم های صنعت فولاد معدن 24: كمتر صنعتی در ایران به اندازه صنعت فولاد از سیاست‌گذاری و سوءمدیریت زخم خورده است.
پیام رییس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر معدن 24: دهه فجر انقلاب اسلامی،‌ با نام و یاد امام راحل - بنیانگذار نظام اسلامی- عجین شده و مفهوم می...
کلید جذب سرمایه گذاری خارجی در معدن کجاست؟ معدن 24: توافق برجام باعث افزایش رفت و آمد سرمایه‌گذاران خارجی در ماه های اخیر به کشور شده است. یک ا...
تدبیر، مانع خام‌فروشی می‌شود معدن 24: در سال گذشته با تصمیم هیئت دولت، ابتدا باید محصولات مختلف، به‌خصوص مواد خام معدنی، سه نوبت ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟