امــروز : ۱۳۹۶ شنبه ۵ فروردين

Today : 2017 / 25 / 3 Saturday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   

مسوولان دولتی اشتباهات گذشته را تکرار نکنند معدن24: یکی از اشتباهات بزرگ دولتها در ایران در 4 دهه گذشته این بوده که هر کجا بخشی را در حال توسعه و یا بزرگ شدن می دیدند با افزودن بر مالیات و عوارض و یا انواع دریافتهای پنهان و آشکار، سعی می کردند به نوعی هزینه های دولتی خود را از آن جبران کنند. ادامـه خـبر . . .
چشم انداز اقتصاد سنگ آهن و فولاد چین اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید خلاصه شده از مطلبی است که توسط یومتال و کیو استیل چین تهیه شده و به اقتصاد چین، طرحهای فولادی و وضعیت صنعت سنگ آهن این کشور می پردازد. ادامـه خـبر . . .
چه کسی برای عوارض صادرات سنگ آهن تصمیم می گیرد؟ معدن24: این روزها موضوع عوارض 10 درصدی برای صادرات سنگ آهن دانه بندی شده به یکی از موضوعات مهم بخش معدن به خصوص در حوزه صادرات مواد معدنی تبدیل شده است. ادامـه خـبر . . .
چگونه می توان روند قیمتهای سنگ آهن در سال 2014 را مشخص کرد؟ معدن24: معمولاً اوضاع و شرایط بد اقلیمی یا آب و هوا که عرضه سنگ آهن از استرالیا و برزیل را در شروع هر سال جدید دچار مشکل می کند واقعه ای است که سالیانه رخ میدهد. ادامـه خـبر . . .
گزارش تخصصی از تولید فولاد ایران و جهان در سال 2013 و پیش بینی 2014 اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید تهیه شده توسط دکتر مهندس سید تقی نعیمی کارشناس با سابقه بخش فولاد و مهندس فرشاد امیری است که به آخرین تغییرات ایجاد شده در بخش فولاد جهان و ایران در سال 2013 و مقایسه آن با 2012 می پردازد. ادامـه خـبر . . .
عوارض سنگ آهن معادله ای با چندین مجهول معدن24: عوارض صادرات سنگ آهن برای سال 93 را می توان یکی از اولین چالشهای بخش خصوصی با دولت یازدهم دانست. ادامـه خـبر . . .
نگاهی به تغییرات کمی و کیفی تولید فولاد ایران و جهان در سال 2013 و پیش بینی آینده معدن24: تولید فولاد خام دنیا که در سال 2012 حدود 1540 میلیون تن، در سال 2013 به حدود 1579 میلیون تن افزایش یافت.تولید فولاد خام چین در سال 2012 حدود 708.8 میلیون تن، در سال 2013 به حدود 777.7 میلیون تن افزایش یافت ، به عبارت دیگر تولید فولاد خام دنیا بدون چین که در سال 2012 حدود 831.2 میلیون تن، درسال 2013 تا حدود 801.7 میلیون تن کاهش یافت. ادامـه خـبر . . .
نگاهی به ذخایر، قیمت، بازار و صادرات باریت ایران معدن24: در چند سال اخیر در بازار باریت حفاری اتفاقاتی افتاده که تغییرات نرخ این ماده معدنی را از حالت طبیعی آن خارج کرده و بیشتر تحت تاثیر تصمیمات شرکتهای بزرگی است که در این حوزه با هم رقابت می کنند . ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
زخم های صنعت فولاد معدن 24: كمتر صنعتی در ایران به اندازه صنعت فولاد از سیاست‌گذاری و سوءمدیریت زخم خورده است.
پیام رییس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر معدن 24: دهه فجر انقلاب اسلامی،‌ با نام و یاد امام راحل - بنیانگذار نظام اسلامی- عجین شده و مفهوم می...
کلید جذب سرمایه گذاری خارجی در معدن کجاست؟ معدن 24: توافق برجام باعث افزایش رفت و آمد سرمایه‌گذاران خارجی در ماه های اخیر به کشور شده است. یک ا...
تدبیر، مانع خام‌فروشی می‌شود معدن 24: در سال گذشته با تصمیم هیئت دولت، ابتدا باید محصولات مختلف، به‌خصوص مواد خام معدنی، سه نوبت ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟