امــروز : ۱۳۹۶ شنبه ۵ فروردين

Today : 2017 / 25 / 3 Saturday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   

لایحه بودجه 93 و آنچه باید سرمایه گذاران معدنی بدانند معدن24: لایحه بودجه 1393 در حالی تقدیم مجلس شد که اقتصاد کشور سخت ترین روزهای خود را پشت سر می گذارد . شرایط رکود تورمی سبب شده تا تولیدکنندگان با درهای بسته بانکها روبه رو شوند و در همین حال روندهای تورمی همچنان ادامه دارد. خوشبختانه اکنون ابعاد مختلف لایحه بودجه 93 تا حدودی مشخص شده و می توان درباره آن به یک جمع بندی کلی رسید. ادامـه خـبر . . .
توسعه صنعت فولاد خاورمیانه در سالهای آینده معدن24: ظرفیت فولادسازی در خاورمیانه سریعاً رو به رشد بوده و تقاضای فولاد در منطقه رو به افزایش است که دلیل عمده آن بالا رفتن قیمت انرژی و مواد اولیه است که درآمدها را افزایش داده و سرمایه گذاری در منطقه را توسعه می دهد. ادامـه خـبر . . .
نگاهی به تاریخچه صنعت فولاد صنعت فولاد که یک روند انقلاب فن آوری را طی می کند نه تنها روش تولید فولاد را تغییر می دهد بلکه کل ساختار این صنعت را هم دگرگون می کند. ادامـه خـبر . . .
کاهش ارزش دلار و تأثیر آن بر صادرات غیر نفتی اطلاعات رسیده از منابع رسمی و غیر رسمی خبر از این می دهد که ممکن است قیمت دلار آمریکا از سطح کنونی (حدود 30 هزار ریال) کاهش یابد. ادامـه خـبر . . .
ظرفیت تولید چدن ذوب آهن اصفهان به حدود دو برابر افزایش یافته است معدن24: مهندس محمدرضا کجباف، مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان در گفت و گو با معدن24 می گوید: ارزش سهام شرکت ذوب آهن اصفهان از اردیبهشت امسال تاکنون رشد 120 تومانی داشته است. ادامـه خـبر . . .
تنها از 67 درصد ظرفیت تولید فولاد خود استفاده می کنیم معدن 24: دکتر سیدتقی نعیمی استاد با سابقه دانشگاه، کارشناس رسمی دادگستری و کارشناس ارشد صنعت فولاد کشور معتقد است، توسعه صنعت فولاد نیازمند مدیریت غیر دولتی و استفاده از نیروهای متخصص است. ادامـه خـبر . . .
نقش طلا در اقتصاد جهانی معدن24: شاید طلا امسال در بورس اوراق بهادار و وضعیت خوشی نداشته باشد، اما اثر آن بر روی اقتصاد جهانی را نمی توان نادیده گرفت. ادامـه خـبر . . .
افزایش عوارض صادراتی نوعی "تحریم داخلی" است در حالی برخی از مسئولان از افزایش عوارض صادرات بر سنگ آهن صحبت می کنند که فعالین این بخش نسبت به این موضوع اعتراض دارند. ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
زخم های صنعت فولاد معدن 24: كمتر صنعتی در ایران به اندازه صنعت فولاد از سیاست‌گذاری و سوءمدیریت زخم خورده است.
پیام رییس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر معدن 24: دهه فجر انقلاب اسلامی،‌ با نام و یاد امام راحل - بنیانگذار نظام اسلامی- عجین شده و مفهوم می...
کلید جذب سرمایه گذاری خارجی در معدن کجاست؟ معدن 24: توافق برجام باعث افزایش رفت و آمد سرمایه‌گذاران خارجی در ماه های اخیر به کشور شده است. یک ا...
تدبیر، مانع خام‌فروشی می‌شود معدن 24: در سال گذشته با تصمیم هیئت دولت، ابتدا باید محصولات مختلف، به‌خصوص مواد خام معدنی، سه نوبت ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟