امــروز : ۱۳۹۶ جمعه ۵ خرداد

Today : 2017 / 26 / 5 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
مهندس سعیدی کیا در مراسم اهدای 800 فقره اسناد اراضی علوی به مردم گیلان بنیاد مستضعفان امانت دار مردم است

مهندس سعیدی کیا در مراسم اهدای 800 فقره اسناد اراضی علوی به مردم گیلان
بنیاد مستضعفان امانت دار مردم است

مراسم اهدای اسناد اراضی علوی در شرق استان گیلان به 800 خانوار از ساکنان محروم روستا های توابع شهرستان رودسر در منطقه رحیم آباد با حضور رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و هیات همراه ، استاندار گیلان ، امام جمعه و فرماندار شهرستان رودسر ،نماینده رودسر در مجلس شورای اسلامی و مدیران روستایی در مسجد جامع روستای بازنشین رحیم آباد رودسر برگزارشد.

به گزارش معدن24 به نقل از پایگاه خبری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، رییس بنیاد مستضعفان در این مراسم طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل بنیان گذار جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی  از تمامی مسوولان استانی ، امام جمعه و مردم منطقه که بنیاد را در اجرای طرح محرومیت زدایی و زدودن فقر در جامعه یاری  و همراهی کرده اند تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت :ما امانت دار اموال مردم هستیم و در حقیقت اسنادی که امروز تقدیم شما عزیزان می کنیم ، آن را از مالکیت بنیاد حذف و این امانت را به صاحبان اصلی ان بر می گردانیم .

سعیدی کیا از اینکه اسناد اراضی علوی به مردم زحمتکش و پر تلاش گیلان اهدا می شود ابراز خشنودی کرد و گفت: امیدوارم این اراضی مایه خیر و برکت و پشتوانه کار اقتصادی، توسعه و پیشرفت روز افزون منطقه و مردم استان شود.

وی از مدیر کل امو ال و املاک بنیاد مستضعفان در استان گیلان درخواست کرد مراحل اجرایی تشکیل پرونده اراضی مربوط به استان را با توان بیشتر و دقیقا بر اساس ایین نامه مصوبه هیات امنا که به تایید مقام معظم رهبری رسیده به صورت روان ادامه دهند.

 رییس بنیاد مستضعفان در ادامه سخنان خود رفع محرومیت زدایی در منطقه و استان را حاصل ایجاد اشتغال و کار برای مردم منطقه به ویزه جوانان غیور و پر تلاش استان دانست و افزود: بنیاد با واگذاری این اسناد به مردم سعی خواهد کرد که مقدمات ایجاد اشتغال را در منطقه فراهم آورد ضمن اینکه مردم می بایست همکاری تنگاتنگی با مدیران اموال و املاک استان داشته باشند تا بستر این کار هر چه سریعتر بیش از پیش فراهم شود.

 حل مشکل ترابری منطقه با همدلی

سعیدی کیا در پایان سخنان خود در پاسخ به انتقاد مطرح شده در رابطه با شرکت سیمان دیلمان تصریح کرد که با توجه به حجم اشتغال زایی شرکت سیمان دیلمان و نقشی که در توسعه  اقتصادی حال و آینده منطقه  خواهد داشت بهتر است  به جای  مطرح کردن پیشنهاد انتقال این واحد عظیم صنعتی با همکاری هم مشکلات زیر ساختی ترابری منطقه را مرتفع کنیم و در این خصوص بنیاد مستضعفان تا کنون همکاری های قابل توجهی با استانداری و وزارت راه داشته که امیدوارم این مشکل مردم منطقه با این همدلی در اسرع وقت حل شود.

 

اهدای 2هزار سند اراضی علوی در گیلان

پیش از سخنان رییس بنیاد مستضعفان مدیر عامل سازمان اموال و املاک به ارایه گزارش عملکرد این سازمان در خصوص پیشرفت در اجرای طرح محرومیت زدایی و میزان تشکیل پرونده های ارسالی و نحوه ارایه اسناد به مردم استان پرداخت و گفت : تا پایان امسال تعداد 2 هزار سند مربوط به اراضی علوی به واجدان شرایط  استان تقدیم می شود.

  مهندس حسن کاری در این ارتباط از کلیه دستگاه های ذیربط که بنیاد مستضعفان را در اجرای طرح های محرومیت زدایی به ویزه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ،وزارت جهاد کشاورزی، استانداری ، فرمانداری و نیروی انتظامی تشکر و قدردانی کرد و از مدیران اموال واملاک استان گیلان و سایر استان ها خواست که با تلاش مضاعف در هدفگذاری و برنامه ریزی انجام شده اقدامات لازم را به عمل اورند تا هر چه سریعتر مردم از اجرای این طرح بهره مند شوند.

 وی ضمن اشاره به مصوبات آیین نامه اهدای اسناد علوی به واجدان شرایط گفت: از تعداد 800 سند واگذاری شده در این استان بالغ بر 500 سند به صورت صد درصد رایگان واگذار شده و برای واگذاری مابقی با توجه مصوبات آیین نامه قانونی برای متراز بالای 400 متر در روستا ها و 250 متر مبلغی اندک اخذ شده است.

 تقدیر از اجرای طرح محرومیت زدایی

در ادامه مراسم پس از تقدیر و تشکر دکتر دستجردی امام جمعه شهرستان رودسر از اجرای طرح موثر و موفق بنیاد مستضعفان در منطقه، دکتر نجفی استاندار گیلان طی  سخنانی از زحمات کارکنان اموال و املاک بنیاد مستضعفان در استان تشکر کرده و اجرای این طرح را در ایجاد اشتغال و رفع محرومیت زدایی منطقه بسیار موثر دانست.

 وی از ریاست بنیاد مستضعفان به عنوان مدیر جهادی و دارای روحیه بالای جهادی و انسانی یاد کرد و از مردم استان خواست که در اجرای این طرح که از فرامین مقام معظم رهبری است، همکاری لازم را داشته باشند.

 گفتنی است در پایان، مراسم اهدای اسناد اراضی علوی به 800 خانوار روستاهای شهرستان رودسر برگزار شد و این اسناد به صورت نمایدین به 20 نفر از اهالی محروم 88 روستای جامعه طرح حمایتی بنیاد اهدا شد.کد خبر : 24655 تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۶/۱۹ ساعت 10 : 19
منبع : بازدید : 1558


ردیفتیترتاریخ
1 کارخانه روغن کشی کنجد قلعه گنج افتتاح شد ۱۳۹۶ دوشنبه ۱ خرداد
2 برخی اصناف پلاسکو هنوز قرارداد اجاره در مجتمع نور منعقد نکرده‌اند ۱۳۹۶ شنبه ۲ ارديبهشت
3 بنیاد مستضعفان به یاری سیل زدگان آذربایجان شتافت ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۹ فروردين
4 عرضه اولیه سهام فولاد کاوه جنوب کیش در آینده نزدیک ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۹ فروردين
5 اطلاعیه بنیاد مستضعفان درباره مالکیت کاخ‌های سعدآباد و نیاوران ۱۳۹۶ شنبه ۲۶ فروردين
6 توسعه توچال در دستور کار بنیاد مستضعفان ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۹ اسفند
7 بیش از 140میلیارد ریال زمین مسکونی به مردم استان ایلام واگذار می شود ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند
8 فرمان تاریخی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تشکیل بنیاد مستضعفان ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند
9 تقدیر از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در نخستین مجمع سلامت ملی ۱۳۹۵ يکشنبه ۸ اسفند
10 پیشرفته‌ترین دستگاه رول‌پرس هایگلاس خاورمیانه در صنایع چوب کشور راه‌اندازی شد ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۶ بهمن
11 باغ سیب مهر شهرکرج یکی از بهترین باغ های نمونه کشور خواهد شد ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۵ بهمن
12 نخستین مجموعه ساحلی بانوان در کشور راه اندازی می شود ۱۳۹۵ شنبه ۲۳ بهمن
13 مکانی برای فعالیت مجدد اصناف پلاسکو فعلا تعیین نشده است ۱۳۹۵ دوشنبه ۴ بهمن
14 پلاسکو طی دوسال بازسازی و واگذار می شود ۱۳۹۵ شنبه ۲ بهمن
15 تسلیت رییس بنیاد مستضعفان به رهبرمعظم انقلاب و مردم شریف ایران ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۰ دي
16 تولید ماهانه 70 هزار تن فولاد در کاوه جنوب ۱۳۹۵ شنبه ۱۱ دي
17 فعالیت های اقتصادی بنیاد مستضعفان در بخش صنایع معدنی ۱۳۹۵ شنبه ۱۱ دي
18 10 هزار سند املاک به مردم محروم گلستان اهدا می شود ۱۳۹۵ جمعه ۱۰ دي
19 اهدای 3000 فقره اسناد واگذاری زمین های کشاورزی و مسکونی به مردم گلستان ۱۳۹۵ سه شنبه ۷ دي
20 الگو سازی بنیاد مستضعفان برای ایمنی و سرعت اجرای پروژه ها در پارس جنوبی ۱۳۹۵ جمعه ۲۶ آذر
12


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟