امــروز : ۱۳۹۶ جمعه ۵ خرداد

Today : 2017 / 26 / 5 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
بلومبرگ: ایران با بانک KfW آلمان برای دریافت وام 1.2 میلیارد یورویی به توافق رسید


بلومبرگ: ایران با بانک KfW آلمان برای دریافت وام 1.2 میلیارد یورویی به توافق رسید

معدن 24: پایگاه اقتصادی بلومبرگ اعلام کرد: آلمان با گشایش خط اعتباری1.2 میلیارد یورویی بانک kfw به ایران با هدف سرمایه گذاری در پروژه ریلی موافقت کرد.

به گزارش معدن 24 ، یک مقام رسمی که خواست نامش فاش نشود به بلومبرگ با اعلام این خبر گفت: وام اعطایی بانک آلمانی به ایران کمک خواهد کرد تا خط مواصلاتی ریلی تهران-مشهد را توسعه دهد. بانک های آلمانی همچنین موافقت خود را با سرمایه گذاری در طرح های نیروگاهی ایران اعلام کرده اند.
بلومبرگ اشاره کرد که بانک های بزرگ اروپایی با وجود تمایل برای سرمایه گذاری در ایران همچنان فاصله خود را با این کشور به دلیل نگرانی از ادامه تحریم های آمریکا حفظ کرده اند.
میشل توکاس رئیس اتاق بازرگانی ایران –آلمان در مصاحبه ای از لندن افزود: بودجه این اقدام تصویب شده و نزدیک به نهایی شدن است.
وی تصریح کرد: این بزرگترین خط اعتباری برای ایران از زمان لغو تحریم ها (اجرایی شدن برجام) است.
توکاس اضافه کرد: ایده این اقدام این است که طرح هایی را انتخاب کنیم که می تواند روز به روز سطح زندگی شهروندان ایران را تغییر دهد تا تاثیر توافق بین المللی (برجام) ملموس شود.
رئیس اتاق بازرگانی ایران –آلمان همچنین گفت: مایه تاسف برای وزارت اقتصاد آلمان است که بانک های بزرگتر هنوز در این راه گام نگذاشته اند.
البته پیش از این، آلمانی ها رغبت خود را برای استفاده از فرصت های سرمایه گذاری در ایران اعلام کرده اند.
کمتر از دو هفته پیش، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو ) اعلام کرد: مدیران بلندپایه بانک آلمانی-فرانسوی «بی.اچ.اف» در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران همکاری دوباره و بلندمدت با کشور را بویژه در بخش معدن و صنایع معدنی خواستار شدند.
به گزارش پایگاه خبری ایمیدرو، مدیرعامل و رییس بخش تامین مالی و مواد پایه بانک بی.اچ.اف در این دیدار گفت: فرصت های متعددی برای همکاری وجود دارد و این بانک نیز به دنبال توسعه روابط مالی با ایران است.
حسین علیمراد مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: با توجه به مذاکره برای گشایش یک خط اعتباری سه میلیارد یورویی توسط آلمان، در نظر داریم آن را به 9 میلیارد یورو برسانیم.
وی افزود: یک شرکت آلمانی در نظر دارد 6 میلیارد دلار در صنعت پتروشیمی ایران سرمایه گذاری کند و تا یک ماه آینده، مدیران بلندپایه این شرکت قرار است برای اجرای توافق ها به ایران سفر کنند.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام خمینی (ره ) نیز گفت: دفتر شرکت آلمانی لینده در ایران بازگشایی شده و این شرکت آمادگی خود را برای سرمایه گذاری، انتقال فناوری و حضور در طرح‌های مجتمع پتروشیمی بندر امام اعلام کرده است.کد خبر : 31317 تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۹ ساعت 50 : 1
منبع : پایگاه خبری معدن 24 بازدید : 541


ردیفتیترتاریخ
1 بلومبرگ: ایران با بانک KfW آلمان برای دریافت وام 1.2 میلیارد یورویی به توافق رسید ۱۳۹۵ سه شنبه ۹ آذر


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟