امــروز : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۸ تير

Today : 2017 / 28 / 6 Wednesday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
سهامداران چادرملو، به ازای هر سهم 650 ریال سود دریافت کردند


سهامداران چادرملو، به ازای هر سهم 650 ریال سود دریافت کردند

معدن24: مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت معدنی و صنعتی چادرملو(سهامی عام) بزرگترین تولیدکننده کنسانتره آهن در ایران با حضور نزدیک به 98 درصد از صاحبان حقیقی و حقوقی سهام و یا نمایندگان قانونی آنان، حسابرس و بازرس قانونی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل شرکت و به ریاست مرتضی علی اکبری نماینده سهامدار حقوقی، ساعت 9 صبح روز یکشنبه 7 تیر ماه سال 1394 در محل مجموعه فرهنگی ورزشی وزارت کار و امور اجتماعی، (سالن تلاش) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، در آغاز این جلسه، مهندس محمود نوریان، مدیرعامل شرکت و دبیر مجمع، گزارش هیات مدیره درخصوص فعالیت ها و عملکرد شرکت در سال مالی 1393 را ارائه کرد و گفت: علیرغم بروز مشکلاتی در اجرای برنامه های پیش بینی شده سال 1393 از جمله کمبود نقدینگی بین خریداران محصولات، ایـن شـرکت تـوانست بـا اتخاذ تدابیر مناسب مشکلات را در حد امکان مرتفع کند و بتواند طرح ها و برنامه های مصوب خود را به اجرا بگذارد.

مدیرعامل شرکت چادرملو افـزایش درآمدها و سوددهی مطلوب، به میزان 10درصد فراتر از بودجه مصوب سال 1393، کاهش مصرف انرژی (برق، آب و گاز) در مجتمع های چادرملو و گندله سازی، نسبت به پیش بینی های انجام شده در طراحی کارخانه ها.

حداکثر استفاده از ظرفیت ساخت لوازم داخلی، بطوریکه در سال 1393 بالغ بر 882 قلم از انواع قطعات و لوازم در داخل کشور تولید شد.

همچنین تاکنون بیش از 8 هزار قلم قطعات و لوازم یدکی بومی سازی شده داخلی، جایگزین قطعات مشابه ساخت خارج شده است.

وی همچنین به تداوم عملیات اجرائیِ طرح های توسعه این شرکت ازجمله کارخانۀ فولاد چادرملو، شامل بخشهای فولاد و احیاء اشاره کرد و افزود: پیشرفت فیزیکی کارخانه فولاد 93 درصد و کارخانه احیاء 45 درصد است.

مراحل پایانی طرح احداث نیروگاه 500 مگاواتی مجتمع گندله سازی اردکان نیز در حال سپری شدن است و انشالله واحد بخار نیروگاه در نیمه دوم سال جاری به بهره برداری می رسد.

واحد های گازی این نیروگاه در نیمه دوم سال 1393 به بهره برداری رسید و 300 مگاوات برق وارد شبکه سراسری شد.

مدیرعامل چادرملو همچنین اجرای طرح جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهر اردکان، طرح انتقال آب از خلیج فارس به اردکان و کارخانه فولاد سرمد ابرکوه را از طرح های در دست اجرای شرکت عنوان کرد.

وی افزود: در سال 1393 مطابق روال سالهایِ قبل، پروژه های مطالعاتی، تحقیقـاتی و پـژوهشی بـا هدفِ کـاهشِ مصـارف و هزینه ها، بهینه سازی و کاهشِ مصرف انرژی، استفاده از فن آوری های جدید ، انجام اصلاحات در خطوط تولید و بومی سازی و ساخت داخل، کماکان در دست اجراء بوده و تعدادی از این پروژه ها نیز ، خاتمه یافته است.

محمود نوریان گفت: در سال گذشته 10 میلیون و 300 هزار تن کنسانتره سنگ آهن و 1 میلیون و 600 هزار تن سنگ آهن دانه بندی شده در مجتمع معدنی چادرملو و . 3 میلیون و 70 هزار تن گندله در مجتمع گندله سازی اردکان تولید شده است.

به گزارش خبرنگار ما سپس گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص صورت های مالی و حساب سود و زیان و عملکرد شرکت منتهی به 29 اسفند 1393 قرائت شد و به سمع و نظر حاضران رسید.

بر اساس همین گزارش در ادامه ، پس از پرسش و پاسخ سهامداران و اعضای هیات مدیره ، تصمیمات هیات مدیره در خصوص صورت های مالی شامل تراز نامه و حساب سود و زیان انباشته سال مالی منتهی به 1393/12/29 به تصویب رسید.

از دیگر تصمیمات جلسه یادشده تقسیم سود سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1393، به ازای هر سهم 650 ریال بین سهامداران بود که می توانند از شهریور ماه نسبت به دریافت آن اقدام کنند

همچنین روزنامه‌های «دنیای اقتصاد» و «اطلاعات» به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های شرکت در سال مالی 94 انتخاب شدند.

Displaying majma.jpg

Displaying majma02.jpgکد خبر : 23345 تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۴/۷ ساعت 42 : 14
منبع : پایگاه تحلیلی خبری معدن24 بازدید : 5044


ردیفتیترتاریخ
1 تقسیم ۹۴ درصدی سود ۱۶۸شرکت بورسی در فصل مجامع امسال/ تحقق ۱۴هزار میلیارد تومان درآمد شرکتهای بورسی ۱۳۹۵ دوشنبه ۴ مرداد
2 تقسیم 220 ریال سود نقدی به هر سهم در گل گهر ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۸ تير
3 تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو ۱۳۹۵ جمعه ۲۵ تير
4 تقسیم 350 ریال سود سهام در مجمع عمومی چادرملو ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۵ تير
5 تقسیم 350 ریال سود سهام در مجمع عمومی چادرملو ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۵ تير
6 شركت ملی مس سود پیشنهادی قابل تقسیم هر سهم را تعیین كرد ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۶ خرداد
7 زرین معدن آسیا 50 تومان سود به ازای هر سهم تقسیم می کند ۱۳۹۴ شنبه ۲۰ تير
8 زرین معدن آسیا 50 تومان سود به ازای هر سهم تقسیم می کند ۱۳۹۴ شنبه ۲۰ تير
9 زرین معدن آسیا 50 تومان سود به ازای هر سهم تقسیم می کند ۱۳۹۴ شنبه ۲۰ تير
10 سهامداران چادرملو، به ازای هر سهم 650 ریال سود دریافت کردند ۱۳۹۴ يکشنبه ۷ تير
11 پوشش مناسب سودآوری فولاد مباركه اصفهان در سال مالی 93 ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۷ اسفند
12 جدیدی: چهار سال را به دو سال تقسیم کنیم ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۱ شهريور
13 استانهای کشور به ۵ منطقه تقسیم شدند ۱۳۹۳ يکشنبه ۱ تير
14 فولاد خراسان برای هر سهم خود 280 ریال سود در نظر گرفت ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۵ خرداد
15 فولاد خراسان برای هر سهم خود 280 ریال سود در نظر گرفت ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۵ خرداد
16 فولاد صبانور 110 تومان سود تقسیم کرد ۱۳۹۳ سه شنبه ۱۳ خرداد
17 ضرب و تقسیم نعمت‌زاده = گرانی خودرو ۱۳۹۲ دوشنبه ۶ آبان
18 تعدیل مثبت 17 درصدی سود در شرکت فولاد مبارکه اصفهان ۱۳۹۲ يکشنبه ۵ آبان
19 تقسیم سود نقدی 190 تومانی در مجمع سهامداران گل گهر ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۷ تير
20 فوری: تقسیم 90 درصدی سود نقدی در مجمع زرین معدن آسیا ۱۳۹۲ يکشنبه ۹ تير
12


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است

معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
محرک های کلید در افزایش قیمت سنگ آهن معدن 24: مارك موبیوس در مصاحبه با شبكه بلومبرگ اعلام كرد كه مصرف سنگ آهن در چین در نتیجه سیاست بازسا...
کاهش تراز تجاری سنگ آهن و فولاد و نکته کلیدی معدن 24: از ابتدای سال ۱۳۹۶ صادرات در هر دو بخش فولاد و سنگ آهن بتدریج در حال کاهش است و اگر این کاه...
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
آرشیو
فولاد مبارکه در سال 95 چقدر سود داد؟ معدن 24: فولاد مبارکه اصفهان در دوره 12 ماهه منتهی به 95/12/30 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 270 ریا...
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟