امــروز : ۱۳۹۶ شنبه ۵ فروردين

Today : 2017 / 24 / 3 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
خراسان رضوی و ضعف اکتشافات مهندس حسین نکاحی، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی _ در بخش ارزیابی اقتصادی پروژه‌‌های معدنی ضعف بسیار زیادی در کشور ما به ویژه در خراسان رضوی وجود دارد، همچنین معدن‌کاران التفات زیادی به بخش مهندسی ندارند این موضوع در زمان گران بودن قیمت جهانی مواد معدنی بسیار برجسته‌تر بود، هم اکنون دانش فنی و تجهیزات مورد نیاز برای بهبود عملکرد معادن در کشور وجود دارد اما فعالان بخش معدن از آنها بی‌اطلاع بوده و بهره نمی‌برند و علت این موضوع هم دوری فعالان بخش معدن از جامعه علمی متخصص در این حوزه است. ادامـه خـبر . . .
آیا واردات کمر صنعت فولاد کشور را شکسته است؟! * محسن محمدی - بسیاری از صنایع کشور در رکود بسر می برند.دو صنعت ساختمان و خودرو بعنوان محرک رونق صنعت فولاد، وضعیت نامطلوبی دارند. بسته های رونق اقتصادی دولت نیز از توان کافی برای تغییر در این وضعیت برخوردار نبوده اند.شاید بتوان علل وضعیت نامطلوب بنگاههای اقتصادی مرتبط با چرخه فولاد را در دو گروه تقسیم بندی کرد. ادامـه خـبر . . .
بهره وری معادن در پسا تحریم مهندس عباسعلی اقبالی زارچ؛ مدیر کل دفتر بهره برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت: امروزه همه کشورهای توسعه‌یافته بر اهمیت موضوع بهره‌وری بعنوان یکی از ضرورت‌های توسعة اقتصادی و کسب برتری رقابتی در عرصه‌های بین‌المللی تأکید دارند، به‌طوری که در اکثر کشورهای پیشرفت صنعتی سهم بالایی از رشد اقتصادی از طریق افزایش بهره‌وری محقق می‌شود. ادامـه خـبر . . .
لزوم اجماع معدنی ها در رسانه ملی آیدین زینال زاده؛ کارشناس دفتر امور اکتشاف و مجری کارشناس برنامه تلویزیونی آژنگ - امروزه جهان در تمامی مقوله ها به اقتصاد تكیه دارد و سیاست گذاری تمام كشورها خصوصا قدرت های جهانی در عصر كنونی معطوف بر اقتصاد پایه ریزی می شوند. یكی از مهمترین و اساسی ترین پایه های اقتصاد هر كشوری منابع معدنی و ذخایر تحت الارضی آن كشور است. ادامـه خـبر . . .
ظرفیت عظیم معادن تنها با نگاه اقتصاد مقاومتی شکوفا می‌شود معدن 24: علی اصغر روح الامین؛ کارشناس معدن و اقتصاد: کشور ما برای توسعه حوزه ی معدن به اقتصاد مقاومتی و به نهادسازی‌هایی برای مدیریت دانش در اقتصاد نیاز دارد که چه بسا ماهیتاً از عهده‌ی نهادهای رسمی سیاست گذاری و اقتصادی مربوط به معادن برنمی‌آید. ادامـه خـبر . . .
اینده اقتصادی چین پس از پیوستن به سبد ارزی بین اللملی معدن24: بدیهی است پیوستن واحد پول چین (یوآن یا RMB) به سبد ذخیره ارزی در روز 30 نوامبر (9 آذر) سال جاری موفقیت بزرگی برای چین و رئیس جمهوری آن بود که انتظارات داخلی و بین المللی را از چین افزایش خواهد داد. ادامـه خـبر . . .
وضعیت صنعت فولاد در بسته خروج از رکود معدن 24: محسن محمدی_ صرف‌نظر از بخش‌های گزارش گونه بسته، مقوله‌های تحریک تقاضا و سیاست‌های تامین مالی، مهم‌ترین قسمت‌های بسته هستند. به‌طور صریح اثری دربسته، از بخش معدن یا فولاد مشاهده نمی‌شود. با فرضی خوش‌بینانه اگر بپذیریم، رونق در مسکن، خودرو و صادرات منجر به رونق در صنعت فولاد می‌شود بسته را مورد تامل قرارمی‌دهیم. ادامـه خـبر . . .
شناخت بازار جهانی با ورود به بازارهای مالی محسن محمدی - حداقل هدف از صادرات، کسب ثروت، عرضه کالا در بازار جهانی و ورود ارز به کشور است. ادامـه خـبر . . .
چرا مبنای قیمت گذاری ها در صنعت فولاد اشکال دارد؟ نوید ایزدپناه_ یکی از مشکلات اساسی موجود در صنایع ما این است که برنامه ریزی بلندمدتی برای قیمت هایمان نداریم. اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که مبنای قیمت گذاری در محصولات فولادی دارای اشکال است. برای مثال قیمت گذاری سنگ آهن بر اساس شمش فولاد خوزستان انجام می شود که یک روش اشتباه است. ادامـه خـبر . . .
معدن چگونه در بسته محرک اقتصادی دولت تاثیر می گذارد؟ * دکترسید کاظم اورعی _ تدوین کنندگان بسته های محرّک اقتصاد برای اینکه بیشترین تأثیر گذاری را داشته باشند و یا حداقل به هدف خود که خارج کردن اقتصاد از رکود است برسند، بایستی سه موضوع زیر را درنظر داشته باشند: ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
زخم های صنعت فولاد معدن 24: كمتر صنعتی در ایران به اندازه صنعت فولاد از سیاست‌گذاری و سوءمدیریت زخم خورده است.
پیام رییس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر معدن 24: دهه فجر انقلاب اسلامی،‌ با نام و یاد امام راحل - بنیانگذار نظام اسلامی- عجین شده و مفهوم می...
کلید جذب سرمایه گذاری خارجی در معدن کجاست؟ معدن 24: توافق برجام باعث افزایش رفت و آمد سرمایه‌گذاران خارجی در ماه های اخیر به کشور شده است. یک ا...
تدبیر، مانع خام‌فروشی می‌شود معدن 24: در سال گذشته با تصمیم هیئت دولت، ابتدا باید محصولات مختلف، به‌خصوص مواد خام معدنی، سه نوبت ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟