امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۶ فروردين

Today : 2017 / 26 / 3 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
چرایی بحران بازار فولاد *بهادر احرامیان: وضعیت صنعت و بازار فولاد کشور بحرانی است. علل پیدایش وضع موجود ناشی از مخلوطی از پارامترهای بازار جهانی که اکثرا ناشی از وضعیت کشور چین است و نیز توسعه پرشتابی است که در سال های اخیر در کشورمان انجام گرفته است. ادامـه خـبر . . .
حال معادن خوب نیست فرشید طیبی؛ رییس نظام مهندسی معدن استان تهران: آنچه نیاز مبرم امروز بخش معدن می باشد تقویت تشکلهای معدنی و همراهی و هماهنگی بین این تشکلها است. ادامـه خـبر . . .
نقش آفرینی زنان در معادن *لاله مهرآیین_مدیرعامل افراز معدن قشم: از وقتی که بشر در دنیا تصمیم به استخراج و استفاده از منابع معدنی گرفت، زنان نقش بسیار برجسته ای در توسعه این امر داشتند. ادامـه خـبر . . .
موانع پیش روی سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی ایران ایران جز 10 کشور نخست جهان و اولین کشور خاورمیانه از نظرداشتن ذخایر معدنی است اما با وجود همه این ظرفیت ها نتوانسته ایم از این ویژگی ها برای رشد اقتصادی کشور استفاده کنیم. ادامـه خـبر . . .
چین در آستانه تصمیمات جدید معدن 24: نقش چین در تقاضا برای مواد معدنی و فلزات نقش بسیار پر اهمیتی است و بر قیمت این کالاها می تواند تاثیر داشته و حتی در الگوی برنامه ریزی های معدنی سایر کشورها نیز تاثیر بالایی دارد. اثار تغییرات چین بر بخش معدن ایران در سال های اخیر به خوبی خود را نشان داده است. سئوال مهم آن است که کاهش نرخ رشد چین در چند سال اخیر تا چه حد تداوم خواهد داشت. این پیش بینی می تواند به اینده نگری در مورد حوزه مواد معدنی و فلزات کمک کند. ادامـه خـبر . . .
فولادسازن و سنگ آهنی ها پای میز مذاکره بیایند در سطوح جهانی تنها بخش کوچکی از معاملات مواد اولیه در بورس های کالایی صورت می گیرد و معمولا عرضه کنندگان و مصرف کنندگان بزرگ به دنبال سازوکار دیگری برای کشف قیمت محصولات هستند. ادامـه خـبر . . .
شورابه هایی که به کویر جان دادند چکیده_ از شهرستان خور و بیابانک زیاد نشنیده ام، فقط می دانم منطقه ای کویری است که روستای مصر در نزدیکی اش قرار دارد و خیلی ها برای دیدن این کویر زیبا که در سال های اخیر لقب دریای شنی کویر را گرفته راهی این منطقه می شوند؛ اما این همه داستان شهرستان کویری ایران نیست؛ این شهرستان شورابه هایی دارد در دل کویر که حالاشده منبع تولید ماده ای معدنی به نام «پتاس». ادامـه خـبر . . .
نقش خبرنگاران در فرآیند ارتباطات مدرن در جهان امروز تمدنی نوین در حال تكوین است كه محصول توسعه ارتباطات انسانی از طریق بهره گیری از وسایل ارتباط جمعی است. این تمدن اشكال جدیدی از خانواده، كار و زندگی، نظامهای جدید اقتصادی، تعارضات سیاسی و تحولات فرهنگی و اجتماعی را پدید آورده كه خواه ناخواه موجب تاثیر و تاثر جوامع بر یكدیگر شده است. ادامـه خـبر . . .
اقتصاد معدنی در سایه تحریم ها * بهرنگ پورغفاری_ دولت های مختلف با شعارهایی نظیر اجرای اقتصاد غیرنفتی و گسترش فعالیت‏های معدنی و معدن چرخ محرک صنعت، وارد میدان می‏ شوند و پس از اندکی با انبوهی از مشکلات روبرو شده و به ناچار از شعارهای خود عقب می نشینند. ادامـه خـبر . . .
حیات دوباره بخش خصوصی معدن با رفع تحریم ها معدن24: بدون تردید ورود بخش خصوصی به فعالیت های اقتصادی در تمامی جوامع بشری بر مبنای سودآوری و منافع سرمایه گذاران پایه گذاری می شود هر چند در نظام جمهوری اسلامی ایران، این فعالیت تحت تاثیر آموزه های دینی و مشروع قرار دارد و کسب سود به هر قیمتی را مردود می شمارد، اما در سالهای اخیر وضع تحریم ها اوضاع اقتصادی را به گونه ای رقم زد که به جرأت می توان گفت تمامی بخش های اقتصادی کشور را تحت الشعاع قرار داد و در برخی موارد بر نظام اقتصادی کشور روابط ناسالمی را حاکم کرد. ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
زخم های صنعت فولاد معدن 24: كمتر صنعتی در ایران به اندازه صنعت فولاد از سیاست‌گذاری و سوءمدیریت زخم خورده است.
پیام رییس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر معدن 24: دهه فجر انقلاب اسلامی،‌ با نام و یاد امام راحل - بنیانگذار نظام اسلامی- عجین شده و مفهوم می...
کلید جذب سرمایه گذاری خارجی در معدن کجاست؟ معدن 24: توافق برجام باعث افزایش رفت و آمد سرمایه‌گذاران خارجی در ماه های اخیر به کشور شده است. یک ا...
تدبیر، مانع خام‌فروشی می‌شود معدن 24: در سال گذشته با تصمیم هیئت دولت، ابتدا باید محصولات مختلف، به‌خصوص مواد خام معدنی، سه نوبت ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟