امــروز : ۱۳۹۵ جمعه ۱ بهمن

Today : 2017 / 20 / 1 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
فولادسازن و سنگ آهنی ها پای میز مذاکره بیایند در سطوح جهانی تنها بخش کوچکی از معاملات مواد اولیه در بورس های کالایی صورت می گیرد و معمولا عرضه کنندگان و مصرف کنندگان بزرگ به دنبال سازوکار دیگری برای کشف قیمت محصولات هستند. ادامـه خـبر . . .
شورابه هایی که به کویر جان دادند چکیده_ از شهرستان خور و بیابانک زیاد نشنیده ام، فقط می دانم منطقه ای کویری است که روستای مصر در نزدیکی اش قرار دارد و خیلی ها برای دیدن این کویر زیبا که در سال های اخیر لقب دریای شنی کویر را گرفته راهی این منطقه می شوند؛ اما این همه داستان شهرستان کویری ایران نیست؛ این شهرستان شورابه هایی دارد در دل کویر که حالاشده منبع تولید ماده ای معدنی به نام «پتاس». ادامـه خـبر . . .
نقش خبرنگاران در فرآیند ارتباطات مدرن در جهان امروز تمدنی نوین در حال تكوین است كه محصول توسعه ارتباطات انسانی از طریق بهره گیری از وسایل ارتباط جمعی است. این تمدن اشكال جدیدی از خانواده، كار و زندگی، نظامهای جدید اقتصادی، تعارضات سیاسی و تحولات فرهنگی و اجتماعی را پدید آورده كه خواه ناخواه موجب تاثیر و تاثر جوامع بر یكدیگر شده است. ادامـه خـبر . . .
اقتصاد معدنی در سایه تحریم ها * بهرنگ پورغفاری_ دولت های مختلف با شعارهایی نظیر اجرای اقتصاد غیرنفتی و گسترش فعالیت‏های معدنی و معدن چرخ محرک صنعت، وارد میدان می‏ شوند و پس از اندکی با انبوهی از مشکلات روبرو شده و به ناچار از شعارهای خود عقب می نشینند. ادامـه خـبر . . .
حیات دوباره بخش خصوصی معدن با رفع تحریم ها معدن24: بدون تردید ورود بخش خصوصی به فعالیت های اقتصادی در تمامی جوامع بشری بر مبنای سودآوری و منافع سرمایه گذاران پایه گذاری می شود هر چند در نظام جمهوری اسلامی ایران، این فعالیت تحت تاثیر آموزه های دینی و مشروع قرار دارد و کسب سود به هر قیمتی را مردود می شمارد، اما در سالهای اخیر وضع تحریم ها اوضاع اقتصادی را به گونه ای رقم زد که به جرأت می توان گفت تمامی بخش های اقتصادی کشور را تحت الشعاع قرار داد و در برخی موارد بر نظام اقتصادی کشور روابط ناسالمی را حاکم کرد. ادامـه خـبر . . .
گزارش خانه معدن ایران در مورد اکسپو میلان 2015 اکسپو یا نمایشگاه جهانی، بزرگترین و مهمترین رویداد نمایشگاهی دنیا با حضور تمام ملیت ها و کشورها از سرتاسر دنیاست که هر 5 سال یک بار جهت ارائه دستاوردها و پیشرفت های حاصله هر کشور در یکی از كشورهای جهان برگزار می گردد. اکسپو در هر دوره دارای موضوعی مشخص می باشد که تمام فناوری و خلاقیت ملتها از هر کشوری بر محوریت همین موضوع به معرض دید جهانیان قرار خواهد گرفت. ادامـه خـبر . . .
چگونه به آمار معدنی کشور دسترسی پیدا کنیم؟ علیرضا رضایی؛ مدیر کل دفتر صنعت،معدن و زیربنایی مرکز آمار ایران: طرح آمارگیری از معادن در حال بهره برداری كشور یكی از طرح-های آمارگیری مهم در مركز آمار ایران است و اطلاعات آن تصویر روشنی را از عملكرد سالانه معادن در اختیار برنامه-ریزان و محققان قرار می¬دهد. ادامـه خـبر . . .
جایگاه ایران بعد از تولید 55 میلیون تن فولاد صنعت فولاد به دلیل تأثیر زیادی که بر توسعه صنعتی کشورها دارد و واحدهای صنعتی پاییندستی و بالا دستی بسیاری که با استقرار صنعت فولاد در یک منطقه ایجاد میگردد، صنعت مادر نامیده میشود و به همین دلیل محصولات فولادی یکی از اصلی ترین و استراتژیک ترین کالای صنعتی در جهان به حساب می آید و از همین رو میزان تولید و مصرف آن، شاخصی است برای سنجش توسعه یافتگی و پیشرفت کشورها. ادامـه خـبر . . .
مسوولیت وزارت صنعت در ارائه اطلاعات بخش معدن سعید صمدی - جایگاه بخش معدن در اقتصاد كشور و سهم آن از درآمد تولید ناخالص ملى و رشد اقتصادى موضوع بسیار مهمى است كه نباید دستخوش اهداف تبلیغاتى و مصاحبه‌هاى مدیران و مسوولان قرار گیرد. كارشناسان و صاحب نظران معدنی دقیقا رونق كسب‌وكار این بخش را رصد مى‌كنند و با توجه به تخصصی بودن این حوزه با ارائه آمار و اطلاعات غیر دقیق و تبلیغاتى نمی‌توان به آنها موضوعى را اثبات یا امید مصنوعى را به این بخش تزریق کرد. ادامـه خـبر . . .
رشد نا متوازن صنایع معدنی و فولادی ایران در چشم انداز صنعت فولاد کشور تا سال 1404 تولید 55 میلیون تن فولاد پیش بینی شده است ،اما آیا به راستی تولید این میزان فولاد تا افق 1404 امكان پذیر است؟ ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
تدبیر، مانع خام‌فروشی می‌شود معدن 24: در سال گذشته با تصمیم هیئت دولت، ابتدا باید محصولات مختلف، به‌خصوص مواد خام معدنی، سه نوبت ...
خاطره خواندنی یکی از نزدیکان آیت الله هاشمی رفسنجانی در مورد وضع عوارض صادرات سنگ آهن معدن 24: با افسوس فراوان، خبر درگذشت عالم فقیه عالیقدر حضرت آیت الله اكبر هاشمی رفسنجانی برای همه مص...
تنویر یا تشکیک افکار عمومی ؟ معدن 24:این روز ها بدلیل تنوع و تکثر رسانه های گروهی به ویژه شبکه های مجازی هر لحظه شاهد انعکاس اخبا...
ماجرای صادرات خاک به امارات معدن 24: متاسفانه معدنكار و معدنكاری در این سرزمین با تمام مشكلاتی پیش رو كه از همان مرحله اكتشاف شر...
بازار فولاد دستخوش چند تغییر مهم معدن 24: بازار بی روح فعلی فولاد علاوه بر اینكه معلول روزهای پایان سال میلادیست ، از چند عامل بسیار ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟