امــروز : ۱۳۹۶ جمعه ۵ خرداد

Today : 2017 / 26 / 5 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
لزوم اجماع معدنی ها در رسانه ملی آیدین زینال زاده؛ کارشناس دفتر امور اکتشاف و مجری کارشناس برنامه تلویزیونی آژنگ - امروزه جهان در تمامی مقوله ها به اقتصاد تكیه دارد و سیاست گذاری تمام كشورها خصوصا قدرت های جهانی در عصر كنونی معطوف بر اقتصاد پایه ریزی می شوند. یكی از مهمترین و اساسی ترین پایه های اقتصاد هر كشوری منابع معدنی و ذخایر تحت الارضی آن كشور است. ادامـه خـبر . . .
ظرفیت عظیم معادن تنها با نگاه اقتصاد مقاومتی شکوفا می‌شود معدن 24: علی اصغر روح الامین؛ کارشناس معدن و اقتصاد: کشور ما برای توسعه حوزه ی معدن به اقتصاد مقاومتی و به نهادسازی‌هایی برای مدیریت دانش در اقتصاد نیاز دارد که چه بسا ماهیتاً از عهده‌ی نهادهای رسمی سیاست گذاری و اقتصادی مربوط به معادن برنمی‌آید. ادامـه خـبر . . .
اینده اقتصادی چین پس از پیوستن به سبد ارزی بین اللملی معدن24: بدیهی است پیوستن واحد پول چین (یوآن یا RMB) به سبد ذخیره ارزی در روز 30 نوامبر (9 آذر) سال جاری موفقیت بزرگی برای چین و رئیس جمهوری آن بود که انتظارات داخلی و بین المللی را از چین افزایش خواهد داد. ادامـه خـبر . . .
وضعیت صنعت فولاد در بسته خروج از رکود معدن 24: محسن محمدی_ صرف‌نظر از بخش‌های گزارش گونه بسته، مقوله‌های تحریک تقاضا و سیاست‌های تامین مالی، مهم‌ترین قسمت‌های بسته هستند. به‌طور صریح اثری دربسته، از بخش معدن یا فولاد مشاهده نمی‌شود. با فرضی خوش‌بینانه اگر بپذیریم، رونق در مسکن، خودرو و صادرات منجر به رونق در صنعت فولاد می‌شود بسته را مورد تامل قرارمی‌دهیم. ادامـه خـبر . . .
شناخت بازار جهانی با ورود به بازارهای مالی محسن محمدی - حداقل هدف از صادرات، کسب ثروت، عرضه کالا در بازار جهانی و ورود ارز به کشور است. ادامـه خـبر . . .
چرا مبنای قیمت گذاری ها در صنعت فولاد اشکال دارد؟ نوید ایزدپناه_ یکی از مشکلات اساسی موجود در صنایع ما این است که برنامه ریزی بلندمدتی برای قیمت هایمان نداریم. اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که مبنای قیمت گذاری در محصولات فولادی دارای اشکال است. برای مثال قیمت گذاری سنگ آهن بر اساس شمش فولاد خوزستان انجام می شود که یک روش اشتباه است. ادامـه خـبر . . .
معدن چگونه در بسته محرک اقتصادی دولت تاثیر می گذارد؟ * دکترسید کاظم اورعی _ تدوین کنندگان بسته های محرّک اقتصاد برای اینکه بیشترین تأثیر گذاری را داشته باشند و یا حداقل به هدف خود که خارج کردن اقتصاد از رکود است برسند، بایستی سه موضوع زیر را درنظر داشته باشند: ادامـه خـبر . . .
چرایی بحران بازار فولاد *بهادر احرامیان: وضعیت صنعت و بازار فولاد کشور بحرانی است. علل پیدایش وضع موجود ناشی از مخلوطی از پارامترهای بازار جهانی که اکثرا ناشی از وضعیت کشور چین است و نیز توسعه پرشتابی است که در سال های اخیر در کشورمان انجام گرفته است. ادامـه خـبر . . .
حال معادن خوب نیست فرشید طیبی؛ رییس نظام مهندسی معدن استان تهران: آنچه نیاز مبرم امروز بخش معدن می باشد تقویت تشکلهای معدنی و همراهی و هماهنگی بین این تشکلها است. ادامـه خـبر . . .
نقش آفرینی زنان در معادن *لاله مهرآیین_مدیرعامل افراز معدن قشم: از وقتی که بشر در دنیا تصمیم به استخراج و استفاده از منابع معدنی گرفت، زنان نقش بسیار برجسته ای در توسعه این امر داشتند. ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟