امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۳ ارديبهشت

Today : 2017 / 23 / 4 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
وضعیت صنعت فولاد در بسته خروج از رکود معدن 24: محسن محمدی_ صرف‌نظر از بخش‌های گزارش گونه بسته، مقوله‌های تحریک تقاضا و سیاست‌های تامین مالی، مهم‌ترین قسمت‌های بسته هستند. به‌طور صریح اثری دربسته، از بخش معدن یا فولاد مشاهده نمی‌شود. با فرضی خوش‌بینانه اگر بپذیریم، رونق در مسکن، خودرو و صادرات منجر به رونق در صنعت فولاد می‌شود بسته را مورد تامل قرارمی‌دهیم. ادامـه خـبر . . .
شناخت بازار جهانی با ورود به بازارهای مالی محسن محمدی - حداقل هدف از صادرات، کسب ثروت، عرضه کالا در بازار جهانی و ورود ارز به کشور است. ادامـه خـبر . . .
چرا مبنای قیمت گذاری ها در صنعت فولاد اشکال دارد؟ نوید ایزدپناه_ یکی از مشکلات اساسی موجود در صنایع ما این است که برنامه ریزی بلندمدتی برای قیمت هایمان نداریم. اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که مبنای قیمت گذاری در محصولات فولادی دارای اشکال است. برای مثال قیمت گذاری سنگ آهن بر اساس شمش فولاد خوزستان انجام می شود که یک روش اشتباه است. ادامـه خـبر . . .
معدن چگونه در بسته محرک اقتصادی دولت تاثیر می گذارد؟ * دکترسید کاظم اورعی _ تدوین کنندگان بسته های محرّک اقتصاد برای اینکه بیشترین تأثیر گذاری را داشته باشند و یا حداقل به هدف خود که خارج کردن اقتصاد از رکود است برسند، بایستی سه موضوع زیر را درنظر داشته باشند: ادامـه خـبر . . .
چرایی بحران بازار فولاد *بهادر احرامیان: وضعیت صنعت و بازار فولاد کشور بحرانی است. علل پیدایش وضع موجود ناشی از مخلوطی از پارامترهای بازار جهانی که اکثرا ناشی از وضعیت کشور چین است و نیز توسعه پرشتابی است که در سال های اخیر در کشورمان انجام گرفته است. ادامـه خـبر . . .
حال معادن خوب نیست فرشید طیبی؛ رییس نظام مهندسی معدن استان تهران: آنچه نیاز مبرم امروز بخش معدن می باشد تقویت تشکلهای معدنی و همراهی و هماهنگی بین این تشکلها است. ادامـه خـبر . . .
نقش آفرینی زنان در معادن *لاله مهرآیین_مدیرعامل افراز معدن قشم: از وقتی که بشر در دنیا تصمیم به استخراج و استفاده از منابع معدنی گرفت، زنان نقش بسیار برجسته ای در توسعه این امر داشتند. ادامـه خـبر . . .
موانع پیش روی سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی ایران ایران جز 10 کشور نخست جهان و اولین کشور خاورمیانه از نظرداشتن ذخایر معدنی است اما با وجود همه این ظرفیت ها نتوانسته ایم از این ویژگی ها برای رشد اقتصادی کشور استفاده کنیم. ادامـه خـبر . . .
چین در آستانه تصمیمات جدید معدن 24: نقش چین در تقاضا برای مواد معدنی و فلزات نقش بسیار پر اهمیتی است و بر قیمت این کالاها می تواند تاثیر داشته و حتی در الگوی برنامه ریزی های معدنی سایر کشورها نیز تاثیر بالایی دارد. اثار تغییرات چین بر بخش معدن ایران در سال های اخیر به خوبی خود را نشان داده است. سئوال مهم آن است که کاهش نرخ رشد چین در چند سال اخیر تا چه حد تداوم خواهد داشت. این پیش بینی می تواند به اینده نگری در مورد حوزه مواد معدنی و فلزات کمک کند. ادامـه خـبر . . .
فولادسازن و سنگ آهنی ها پای میز مذاکره بیایند در سطوح جهانی تنها بخش کوچکی از معاملات مواد اولیه در بورس های کالایی صورت می گیرد و معمولا عرضه کنندگان و مصرف کنندگان بزرگ به دنبال سازوکار دیگری برای کشف قیمت محصولات هستند. ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟