امــروز : ۱۳۹۶ شنبه ۶ خرداد

Today : 2017 / 27 / 5 Saturday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
موانع پیش روی سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی ایران ایران جز 10 کشور نخست جهان و اولین کشور خاورمیانه از نظرداشتن ذخایر معدنی است اما با وجود همه این ظرفیت ها نتوانسته ایم از این ویژگی ها برای رشد اقتصادی کشور استفاده کنیم. ادامـه خـبر . . .
چین در آستانه تصمیمات جدید معدن 24: نقش چین در تقاضا برای مواد معدنی و فلزات نقش بسیار پر اهمیتی است و بر قیمت این کالاها می تواند تاثیر داشته و حتی در الگوی برنامه ریزی های معدنی سایر کشورها نیز تاثیر بالایی دارد. اثار تغییرات چین بر بخش معدن ایران در سال های اخیر به خوبی خود را نشان داده است. سئوال مهم آن است که کاهش نرخ رشد چین در چند سال اخیر تا چه حد تداوم خواهد داشت. این پیش بینی می تواند به اینده نگری در مورد حوزه مواد معدنی و فلزات کمک کند. ادامـه خـبر . . .
فولادسازن و سنگ آهنی ها پای میز مذاکره بیایند در سطوح جهانی تنها بخش کوچکی از معاملات مواد اولیه در بورس های کالایی صورت می گیرد و معمولا عرضه کنندگان و مصرف کنندگان بزرگ به دنبال سازوکار دیگری برای کشف قیمت محصولات هستند. ادامـه خـبر . . .
شورابه هایی که به کویر جان دادند چکیده_ از شهرستان خور و بیابانک زیاد نشنیده ام، فقط می دانم منطقه ای کویری است که روستای مصر در نزدیکی اش قرار دارد و خیلی ها برای دیدن این کویر زیبا که در سال های اخیر لقب دریای شنی کویر را گرفته راهی این منطقه می شوند؛ اما این همه داستان شهرستان کویری ایران نیست؛ این شهرستان شورابه هایی دارد در دل کویر که حالاشده منبع تولید ماده ای معدنی به نام «پتاس». ادامـه خـبر . . .
نقش خبرنگاران در فرآیند ارتباطات مدرن در جهان امروز تمدنی نوین در حال تكوین است كه محصول توسعه ارتباطات انسانی از طریق بهره گیری از وسایل ارتباط جمعی است. این تمدن اشكال جدیدی از خانواده، كار و زندگی، نظامهای جدید اقتصادی، تعارضات سیاسی و تحولات فرهنگی و اجتماعی را پدید آورده كه خواه ناخواه موجب تاثیر و تاثر جوامع بر یكدیگر شده است. ادامـه خـبر . . .
اقتصاد معدنی در سایه تحریم ها * بهرنگ پورغفاری_ دولت های مختلف با شعارهایی نظیر اجرای اقتصاد غیرنفتی و گسترش فعالیت‏های معدنی و معدن چرخ محرک صنعت، وارد میدان می‏ شوند و پس از اندکی با انبوهی از مشکلات روبرو شده و به ناچار از شعارهای خود عقب می نشینند. ادامـه خـبر . . .
حیات دوباره بخش خصوصی معدن با رفع تحریم ها معدن24: بدون تردید ورود بخش خصوصی به فعالیت های اقتصادی در تمامی جوامع بشری بر مبنای سودآوری و منافع سرمایه گذاران پایه گذاری می شود هر چند در نظام جمهوری اسلامی ایران، این فعالیت تحت تاثیر آموزه های دینی و مشروع قرار دارد و کسب سود به هر قیمتی را مردود می شمارد، اما در سالهای اخیر وضع تحریم ها اوضاع اقتصادی را به گونه ای رقم زد که به جرأت می توان گفت تمامی بخش های اقتصادی کشور را تحت الشعاع قرار داد و در برخی موارد بر نظام اقتصادی کشور روابط ناسالمی را حاکم کرد. ادامـه خـبر . . .
گزارش خانه معدن ایران در مورد اکسپو میلان 2015 اکسپو یا نمایشگاه جهانی، بزرگترین و مهمترین رویداد نمایشگاهی دنیا با حضور تمام ملیت ها و کشورها از سرتاسر دنیاست که هر 5 سال یک بار جهت ارائه دستاوردها و پیشرفت های حاصله هر کشور در یکی از كشورهای جهان برگزار می گردد. اکسپو در هر دوره دارای موضوعی مشخص می باشد که تمام فناوری و خلاقیت ملتها از هر کشوری بر محوریت همین موضوع به معرض دید جهانیان قرار خواهد گرفت. ادامـه خـبر . . .
چگونه به آمار معدنی کشور دسترسی پیدا کنیم؟ علیرضا رضایی؛ مدیر کل دفتر صنعت،معدن و زیربنایی مرکز آمار ایران: طرح آمارگیری از معادن در حال بهره برداری كشور یكی از طرح-های آمارگیری مهم در مركز آمار ایران است و اطلاعات آن تصویر روشنی را از عملكرد سالانه معادن در اختیار برنامه-ریزان و محققان قرار می¬دهد. ادامـه خـبر . . .
مسوولیت وزارت صنعت در ارائه اطلاعات بخش معدن سعید صمدی - جایگاه بخش معدن در اقتصاد كشور و سهم آن از درآمد تولید ناخالص ملى و رشد اقتصادى موضوع بسیار مهمى است كه نباید دستخوش اهداف تبلیغاتى و مصاحبه‌هاى مدیران و مسوولان قرار گیرد. كارشناسان و صاحب نظران معدنی دقیقا رونق كسب‌وكار این بخش را رصد مى‌كنند و با توجه به تخصصی بودن این حوزه با ارائه آمار و اطلاعات غیر دقیق و تبلیغاتى نمی‌توان به آنها موضوعى را اثبات یا امید مصنوعى را به این بخش تزریق کرد. ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟