امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۶ فروردين

Today : 2017 / 26 / 3 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
آیا معادن در سال 94 قادر به پرداخت مالیات و حقوق دولتی خواهند بود؟ دکتر عباس پرورش، استاد دانشگاه و پژوهشگر بخش معدن_ متاسفانه در سالهای اخیر دستورالعمل ها و اجرای آیین نامه های معادن با شتابزدگی و عدم توجه به وضعیت تولید و مفاهیم کسب و کار در بخش معدن همراه بوده است. ادامـه خـبر . . .
وزیر و صنعتی که باید از آنها دفاع کرد معدن24: حسین حقگو- معاون‌اول رییس‌ جمهور مردانه به دفاع از یار کابینه‌ ای خود پرداخت و با انتقاد از کسانی که وزیر صنعت را «پیر» و «کم‌کار» عنوان می‌کنند وی را یکی از پرکارترین وزرای دولت معرفی کرد. ادامـه خـبر . . .
سخنی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی * طاهر احمدی نژاد؛ مدیرعامل شرکت کانسارهای نمک صنعتی _ دو سال است نمایندگان مجلس با نگاه به تعداد معدود چند معدن که رابطه عاملین استخراج آنها با قانون معادن چندان روشن نیست، در زمان تصویب بودجه عمومی کشور علیرغم اینکه معدن دارای قانون خاص است بدون درنظر گرفتن اصول و مفاهیم بکار رفته در این قانون ماده یا موادی را تحت قانون بودجه به تصویب می رسانند، که به موجب این مواد بهره برداران معادن مکلفند علاوه بر حقوق دولتی مصرح در قانون معادن عوارض اضافه ای پرداخت نمایند. ادامـه خـبر . . .
جای خالی متخصص فرآوری در ترکیب هیات مدیره نظام مهندسی معدن دیده می شود معدن24: احسان پیری؛ دبیر خانه معدن همدان_ قانون معادل مصوب سال 1377 مجلس قانون نظام مهندسی مشتمل بر سی و هفت ماده و شانزده تبصره در جلسه علنی روز سه شنبه مورخ 25 بهمن 1379 مجلس شورای اسلامی تصویب در تاریخ 79/12/3 به تائید شورای نگهبان رسیده است. ادامـه خـبر . . .
کاهش قیمت مواد معدنی تهدید یا فرصت؟ معدن24: پیمان افضل؛ هیات علمی بخش مهندسی معدن، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و پژوهشگر مدرسه معدن، کمبورن دانشگاه اگستر انگلستان ادامـه خـبر . . .
شناخت تجارت الکترونیک و ضرورت كابرد ی آن در تجارت مواد معدنی و صنایع وابسته * سیامك اخطاری؛ مشاور فنی و بازرگانی صادرات مواد معدنی- بخش اول) رویکرد و معرفی: ضرورت تغییر در نگرش به مقوله بازرگانی از دیرزمانی است که راهکارهای مختلفی را در پیش روی بازرگانان و بخصوص بازرگانی مواد معدنی و صنایع وابسته نهاده است. ادامـه خـبر . . .
رادیو معدن راهی برای افزایش ارتباط بین معدنکاران و مسئولان معدن 24: آیدین زینال‌زاده؛ مجری کارشناس برنامه معدن و اقتصاد- رادیو اقتصاد: به‌طور كلی دلیل اصلی شكل‌گیری این برنامه، عدم وجود برنامه‌ای با محوریت معدن در رسانه‌های صوتی و تصویری بود. از دید عوامل، پخشِ مرتبِ برنامه موفقیت بزرگی محسوب می‌شود. چراكه این برنامه جایگاه خود را به عنوان تنها كرسی رسانه‌ای غیرنوشتاری معدن باز كرده‌است. ادامـه خـبر . . .
باشگاه معدنکاران در معدن 24 معدن 24 به عنوان یک سایت تخصصی در نظردارد تا با ایجاد یک ستون ویژه در سایت، امکان گفتگو و تبادل نظر آنلاین را بین متخصصان و دست اندرکاران بخش معدن و صنایع معدنی ایجاد کند. ادامـه خـبر . . .
1    2    3    4    5    6    7    8    9   
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
زخم های صنعت فولاد معدن 24: كمتر صنعتی در ایران به اندازه صنعت فولاد از سیاست‌گذاری و سوءمدیریت زخم خورده است.
پیام رییس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر معدن 24: دهه فجر انقلاب اسلامی،‌ با نام و یاد امام راحل - بنیانگذار نظام اسلامی- عجین شده و مفهوم می...
کلید جذب سرمایه گذاری خارجی در معدن کجاست؟ معدن 24: توافق برجام باعث افزایش رفت و آمد سرمایه‌گذاران خارجی در ماه های اخیر به کشور شده است. یک ا...
تدبیر، مانع خام‌فروشی می‌شود معدن 24: در سال گذشته با تصمیم هیئت دولت، ابتدا باید محصولات مختلف، به‌خصوص مواد خام معدنی، سه نوبت ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟