امــروز : ۱۳۹۶ جمعه ۵ خرداد

Today : 2017 / 26 / 5 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
سوِتفاهم مخربدر بازاربورس تهران ریزش قیمتها مختص بازار ایران نیست و در این روند هرگونه دخالتی در ساز و کار بازار و ایجاد حمایت یا مقاومتهای تصنعی تنها تعادل بازار را بر هم زده و رسیدن قیمتها به سطوح تعادلی را سخت تر و زمان برتر خواهد نمود. بازار بورس تهران فاصله زیادی با استانداردهای یک بازار کارا دارد و از همین امروز تا رسیدن به وضعیت مطلوب در صورت وجود اراده مدیریتی و برنامه ریزی منسجم راهی درازی در پیش است. ادامـه خـبر . . .
شاخص بورس پس از ۵ هفته مثبت شد در حالی که حجم، ارزش و دفعات دادوستدها در نهمین هفته معاملاتی تالار شیشه منفی بود، با این حال شاخص بورس سرانجام پس از ۵ هفته مثبت شد و رشد ناچیز ۰.۲۷ درصدی را به ثبت رساند. ادامـه خـبر . . .
تالارشیشه ای برای دومین روز سبز پوش شد شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در ساعات اولیه معاملات 29 اردیبهشت 94،با 96 واحد رشد از نیمه کانال 63 هزار واحدی صعود کرد. ادامـه خـبر . . .
نیمی از بورس معطل یک تصمیم اولین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی روز گذشته با حضور مقامات عالی اقتصادی کشور و تعداد کثیری از کارشناسان این حوزه در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی ایران در پنل‌های متفاوتی برگزار شد. ادامـه خـبر . . .
بورس در انتظار تحقق وعده حمایت بانک‌ها بورس تهران در حالی کار خود را با نماگرهای مثبت آغاز کرد که با از دست رفتن امید برای آغاز حمایت 5 بانک بزرگ دولتی دوباره با افت مجدد قیمت سهام مواجه شده است. ادامـه خـبر . . .
بانک‌ها مامور نجات بورس برنامه نجات بورس طی سال گذشته در کمترین زمان ممکن ثابت کرد که با حمایت‌های ظاهری که در عمل به واقعیت منتهی نمی‌شود بازار سهام به تعادل نمی‌رسد. ادامـه خـبر . . .
معرفی 50شرکت فعال‌تر بورس در زمستان۹۳ صنایع پتروشیمی خلیج فارس، گسترش نفت و گاز پارسیان، سرمایه گذاری غدیر، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو) و فولاد مبارکه اصفهان پنج شرکت فعال‌تر بورس اوراق بهادار در زمستان 93 بودند. ادامـه خـبر . . .
کاسبی خبرنگاران زنجیره‌ای از بورس یک روزنامه زنجیره‌ای فاش کرد برخی روزنامه‌نگاران شبه اصلاح‌طلب به خاطر منافع شخصی به التهابات و هیجانات غیرواقعی در بورس دامن می‌زنند. ادامـه خـبر . . .
لیست بلند بالای مشکلات بورس بورس اوراق بهادار هفته گذشته نیز همچنان شاهد جو منفی و عقب‌نشینی شاخص کل بود. ادامـه خـبر . . .
دماسنج شاخص ۹۱ واحد افت کرد شاخص بورس و اوراق بهادار تهران با 91 واحد ریزش به 67 هزار و 287 واحد رسید. ادامـه خـبر . . .
صفحه 9 از 23  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟