امــروز : ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين

Today : 2017 / 27 / 3 Monday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
قطع وابستگی به ورق های مورد نیاز صنعت نفت و گاز در کشور معدن24: برای اولین بار و با مشارکت شرکتهای فولادمبارکه اصفهان و فولاد اکسین خوزستان، با تولید ورقهای مورد نیاز صنایع نفت و گاز، وابستگی این صنعت به واردات قطع شد. ادامـه خـبر . . .
فولاد مبارکه 50 درصد از فولاد و مواد اولیه 3 هزار کارخانه کشور را تامین می کند معدن24: مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان گفت: این شرکت در حال حاضر حدود 50 درصد از فولاد و مواد اولیه بیش از سه هزار کارخانه و کارگاه تولیدی کشور را تولید می کند. ادامـه خـبر . . .
توان رقابتی شرکت فولادمبارکه در عرصه جهانی مثال زدنی است معدن24: دکتر اکبر کمیجانی با اشاره به فضای جدید بوجود آمده در عرصه بین الملل گفت: جهت گیری کلان مسئولان بانک مرکزی در سیاستهای پولی و ارزی ، فراهم کردن خدمات بانکی و تسهیلات ارزی و ریالی و روانسازی این جریان است که امیدواریم محدودیتهایی که در چند سال گذشته بر سر راه اقتصاد و صنعت ما قرارگرفته به سرعت از بین برود و هزینه تمام شده منابع بانکی برای همه فعالان اقتصادی و کارآفرینان از جمله صنعت فولاد کشور پایین بیاید که این اتفاق در جهت رقابتی ترشدن محصولات داخلی قطعا مؤثر خواهد بود و مواردی هم که وا... ادامـه خـبر . . .
افزایش 100 درصدی عمر سقف کوره قوس الکتریکی ناحیه سبا معدن24: با انجام تغییرات اساسی بر روی فرآیند تعمیر و مونتاژ سقف کوره قوس الکتریکی ناحیه فولادسازی و نورد پیوسته سبا علاوه بر افزایش 100درصدی عمرِ این تجهیز، به طور میانگین، سالانه 2500 میلیون ریال صرفه جویی اقتصادی به دست آمد. ادامـه خـبر . . .
افزایش تعرفه واردات برخی اقلام فولادی معدن24: سرانجام با تلاشهای صورت گرفته از سوی انجمن تولیدکنندگان فولاد، شرکت فولاد مبارکه و سایر فولادسازان کشور، افزایش تعرفه واردات برخی از اقلام فولادی در جلسه هیأت وزیران در تاریخ 2 دی 94 به تصویب رسید. ادامـه خـبر . . .
بومی سازی دستگاه عرض سنج در خط اصلاح 2 ناحیه نورد سرد معدن24: یک دستگاه عرض سنج با تکنولوژی بومی و قابل رقابت با انواع مشابه خارجی، پس از عملیات طراحی و ساخت با موفقیت در خط اصلاح 2 ناحیه نوردسرد مورد بهره برداری قرار گرفت. ادامـه خـبر . . .
فولادسازان کشور همانند فولاد مبارکه در مسیر تولید فولادهای ویژه گام بردارند معدن24: رئیس هیأت عامل ایمیدرو با تأکید بر ضرورت حرکت فولادسازان کشور به سمت تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر عنوان کرد: به عنوان مثال تولید ورقهای آج دار توسط فولاد مبارکه یکی از اهم این اقدامات بوده است. به یقین این مسیری است که همه فولادسازان باید در این مسیر گام بردارند. ادامـه خـبر . . .
تولید ورقهای «رنگ چروک» در فولاد مبارکه اصفهان معدن24: برای اولین بار در کشور 30 تن ورق « رنگ چروک» با کیفیت قابل رقابت با انواع مشابه کرهای و چینی در خط ورق رنگی فولاد مبارکه تولید شد. ادامـه خـبر . . .
روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه روابط عمومی برتر استان معدن24: همایش جایگاه روابط عمومی در توسعه اقتصاد ، فرهنگ و هنر با حضور دکتر ساروخانی،استاد علوم اجتماعی و ارتباطات ، مطهری نژاد دبیر انجمن روابط عمومی ایران، مهدی محمدی مشاور وزیر و دبیر هیأت رسیدگی به امور مراکز فرهنگی وزارت ارشاد اسلامی ، دکتر بیدار مغز کاردار اسبق سفارت جمهوری اسلامی و حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان و جمعی از مدیران روبط عمومی دستگاه های دولتی و خصوصی استان اصفهان برگزار شد و در عرصه حمایت از فرهنگ و هنر با اهدای تندیس و لوح تقدیر از روابط عموم... ادامـه خـبر . . .
تعیین اولویت های استراتژیک فولادمبارکه در سال 95 معدن24: جلسه کمیته عالی تحول با موضوع تدوین استراتژی های شرکت فولادمبارکه اصفهان در سال 95 برگزار و راهبردهای شرکت در حوزه های تولید، مالی ،خرید و توسعه مورد بحث و بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت. ادامـه خـبر . . .
صفحه 2 از 76  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
زخم های صنعت فولاد معدن 24: كمتر صنعتی در ایران به اندازه صنعت فولاد از سیاست‌گذاری و سوءمدیریت زخم خورده است.
پیام رییس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر معدن 24: دهه فجر انقلاب اسلامی،‌ با نام و یاد امام راحل - بنیانگذار نظام اسلامی- عجین شده و مفهوم می...
کلید جذب سرمایه گذاری خارجی در معدن کجاست؟ معدن 24: توافق برجام باعث افزایش رفت و آمد سرمایه‌گذاران خارجی در ماه های اخیر به کشور شده است. یک ا...
تدبیر، مانع خام‌فروشی می‌شود معدن 24: در سال گذشته با تصمیم هیئت دولت، ابتدا باید محصولات مختلف، به‌خصوص مواد خام معدنی، سه نوبت ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟