امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت

Today : 2017 / 30 / 4 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
طراحی و ساخت دستگاه خودکار و قابل تنظیم پاشش بنتونیت معدن24: هادی قاسمی کارشناس آهن سازی فولاد مبارکه از طراحی و ساخت دستگاه اتوماتیک و قابل تنظیم جهت پاشش خودکار بنتونیت در سطح آب و حذف خطای انسانی در انجام تست تورم بنتونیت و افزایش صحت و دقت این تست خبر داد. ادامـه خـبر . . .
کاهش هزینه 2 هزار و 330 میلیارد ریالی در ناحیه آهن سازی معدن24: مدیر ناحیه آهن سازی با اعلام این خبر و با تأکید بر این مطلب که در شرایط کنونی حاکم بر اقتصاد دنیا و فولادسازی های جهان، کاهش هزینه ها یکی از رویکردهای مهم فولاد مبارکه است تصریح کرد: ناحیه آهن سازی به منظور کاهش هرچه بیشتر هزینه های تولید ، کنترل سقف موجودی ها و در نهایت برای رقابتی کردن قیمت تمام شده محصول ، در شش ماه اول سال جاری با اقدامات مؤثری که در این زمینه تدوین و اجرایی نمود، توانست به این میزان کاهش هزینه دست یابد. ادامـه خـبر . . .
«حق‌الارض» بالا، معادن زیادی را در خراسان‌رضوی تعطیل کرده است‌‌ رئیس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی گفت: حق‌الارض و حقوق بالای دولتی که برای معادن در نظر گرفته شده بسیاری از واحدهای معدنی در خراسان‌رضوی را به تعطیلی کشانده است. ادامـه خـبر . . .
استان فارس در رتبه ۶ معدنی کشور قرار دارد معدن24: معاون امور معادن وصنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس با بیان اینکه این استان در رتبه ۶ معدنی کشور قرار دارد گفت : در استان فارس ۲۲ نوع ماده معدنی در حال بهره‌برداری وجود دارد. ادامـه خـبر . . .
انجام 80 درصد پروژه های فولاد مبارکه با مشارکت شرکتهای داخلی معدن24: شرکت فولاد مبارکه طی سال های 92 و 93 توانست حدود 51 درصد فولاد کشور را تولید کند که از این مقدار بیش از 2.5 میلیون تن راهی بازارهای جهانی شد. همچنین طی 7 ماه سال 2015 نسبت به مدت مشابه سال قبل موفق به رشد تولید 9 درصدی شد. معاونت اجرایی پروژه ها در راستای تحقق این سیاست ها از ابتدای امسال با تغییر ساختار سازمانی و انتقال پروژه های اجرایی از مهندسی کارخانه به این معاونت از معاونت طرح و توسعه به معاونت اجرای پروژه ها تغییر نام داد. در این خصوص دنیای اقتصاد گفتگوی مفصلی با احمد سعیدبخش معاو... ادامـه خـبر . . .
پیشرفت 83 درصدی عملیات احداث ماشین ریخته گری شماره 5 فولاد مبارکه اصفهان معدن24: با تلاش جمعی مدیریت و کارکنان فولاد مبارکه و همکاری شرکتهای طرف قرارداد، عملیات احداث ماشین ریخته گری شماره 5 فولادمبارکه اصفهان برای دستیابی به تولید 7.2 میلیون تن فولاد خام به پیشرفت 83.36 درصد رسید. ادامـه خـبر . . .
ایران شرایط تولید رقابتی فولاد را دارد معدن24: مدیر رویدادهای متال بولتن گفت: ایران از شرایط تولید رقابتی مواد معدنی و فولاد برخوردار است. ادامـه خـبر . . .
سرمایه گذاری ایران برای دستیابی به ظرفیت 52 میلیون تن فولاد معدن24: رییس هیأت عامل ایمیدرو گفت: ایران تا سال 1404 ظرفیت تولید فولاد خام را به بیش از 52 میلیون تن افزایش خواهد داد. ادامـه خـبر . . .
انجام اصلاحات اساسی و افزایش ظرفیت کوره شماره 8 فولادسازی فولاد مبارکه معدن24: با انجام اصلاحات اساسی بر روی کوره قوس الکتریکی شماره 8 ، ظرفیت این کوره نیز همانند کوره های 2،1 و7 افزایش یافت تا راه دستیابی به تولید 7.2 میلیون تن فولاد مذاب در فولاد مبارکه هموارتر گردد. ادامـه خـبر . . .
ایران مستعدترین کشور حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا برای سرمایه گذاری است معدن24: وزیر امور اقتصادی و دارایی در نخستین همایش آهن و فولاد متال بولتن در ایران گفت: در تمام منطقه خاورمیانه و شمال افریقا، ایران مستعدترین منطقه برای سرمایه گذاری است. ادامـه خـبر . . .
صفحه 4 از 76  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟