امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت

Today : 2017 / 30 / 4 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
تحلیل کارشناسان از وظایف کلیدی ستاد بحران سنگ آهن چندی است که به دنبال افت شدید قیمت های سنگ آهن، شاهد تشکیل ستادی با نام ستاد بحران در انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن بودیم. ادامـه خـبر . . .
موج تعطیلی معادن سنگ آهن کشور معدن24: درحالی در گزارش های ارائه شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت میزان تولید سنگ اهن در 11 ماهه نخست سال گذشته کمی بیشتر از 31 میلیون تن اعلام شد که بررسی ها نشان می دهد در اکثر استان های کشور شاهد تعطیلی واحدهای کوچکتر بودیم. ادامـه خـبر . . .
محرک های جدید برای بازگشت بازار سنگ آهن به دنبال سیاست جدیدی که چین برای دستیابی به رشد اقتصادی این کشور اتخاذ کرده، هفته گذشته در مجموع شاهد رشد بهای سنگ آهن در بازارهای جهانی بودیم. ادامـه خـبر . . .
ساز مخالف قیمت مس در بازار ایران قیمت مس در بازارهای ایران هفته ای افزایشی داشت درحالی که بهای جهانی آن کاهش یافته است. ادامـه خـبر . . .
سایه سنگین رکود بر بازار روی بررسی قیمت های روی در بازار ایران نشان می دهد فلزات اساسی همچنان تحت فشار رکود تورمی قرار دارند. ادامـه خـبر . . .
قیمت سنگ آهن در سراشیبی شدید ایران که در مقابل کاهش قیمت های سنگ آهن در طول تعطیلات هفته اول نوروزی مقاومت کرده بود اما درطول هفته گذشته شاهد افت نرخ های حمل دریایی و قیمت های سنگ آهن بود. ادامـه خـبر . . .
نتایج آمارگیری از معادن درحال بهره برداری کشور اعلام شد معدن 24: مرکز آمار ایران امروز در گزارشی چکیده نتایج آمارگیری از معادن درحال بهره برداری کشور در سال 92 را اعلام کرد. ادامـه خـبر . . .
سال پر فراز و نشیب 93 معدن24: بخش معدن نیز در سال 93، از فضای عمومی اقتصاد کشور جدا نبود و شاهد نوسانات زیادی در آن بودیم. ادامـه خـبر . . .
فولادسازان ایرانی برای حضور در بازار برنامه ریزی کنند معدن24: با تغییر سیاست های دولت چین، در سال جاری شاهد کاهش تولید فولاد از سوی این کشورخواهیم بود از اینرو تولیدکنندگان ایرانی می توانند با یک برنامه ریزی صحیح در بازار حضور داشته باشند. ادامـه خـبر . . .
مهندسی در معادن را هنوز جدی نگرفته ایم دکتر غلامرضا کریمی، عضو هیات علمی دانشگاه بین الملل امام خمینی (ره) و فعال بخش معدن در گفتگو با معدن24 می گوید: به واسطه رشد تکنولوژی و مصارف گسترده مواد در صنایع مختلف، شاهد تغییر تعریف معدن هم از نظر ترکیب و هم از نظر عیار هستیم. ادامـه خـبر . . .
صفحه 5 از 30  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟