امــروز : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۷ ارديبهشت

Today : 2017 / 27 / 4 Thursday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
جایگاه بخش خصوصی سنگ آهن در طرح جامع فولاد کمرنگ می شود؟ مطابق با اهداف طرح جامع فولاد در افق چشم انداز 1404 دولت برنامه دارد با کمک نهادهای تحت پوشش خود و بخش های نیمه دولتی و خصوصی 55 میلیون تن فولا خام تولید کند که رسیدن به این هدف بزرگ وابستگی زیاد به نحوه توسعه معادن سنگ آهن دارد. ادامـه خـبر . . .
تکنولوژی استخراج ما متعلق به گذشته است عدم انجام اکتشافات اولیه، ترسیم چشم‌انداز بلندمدت و حتی میان‌مدت برای استخراج و فرآوری مس در ایران را غیرقابل انجام کرده است. ادامـه خـبر . . .
جایگاه صنعت سرب و روی در ایران باید توسعه یابد معدن24: صنعت سرب و روی با وجود ظرفیت هایی که دارد از دید مسئولین و صاحبان بازار سرمایه بدور مانده و باید تلاش نمود تا جایگاه این صنعت را در بازار سرمایه بالا ببریم چراکه نه تنها از نظر تولید شمش و کنسانتره مزیت نسبی داریم بلکه در بخش معادن و ذخایر، دارای مزیت هستیم و باید جایگاه خود را در بازارهای جهانی پیدا کنیم. ادامـه خـبر . . .
چشم انداز سرب و روی ایران در بلندمدت مثبت است براساس پیش بینی موسسات و سازمان های بین المللی، آینده خوبی پیش روی صنعت سرب و روی جهان است چراکه تقاضا در آینده برای این فلزات از سوی اقتصادهای نوظهور بیشتر خواهد شد. ادامـه خـبر . . .
تلاش حمل و نقل ریلی برای افزایش سهم جابجایی موادمعدنی معدن24: درحالیکه بخش معدن و صنایع معدنی روزهای سختی را پشت سر می گذارد، بخش حمل و نقل ریلی تلاش دارد تا با افزایش سهم خود از بازار حمل و نقل این نوع مواد، سایر رقبای جاده ای را کنار زده و توسعه یابد. ادامـه خـبر . . .
رشد تولید سنگ آهن دو غول معدنی جهان در سال 2014 گفته می شود دو شرکت بزرگ سنگ آهن شامل بی اچ پی و ریوتینتو در سال 2014 تولیدات خود را افزایش داده و مجموعا بیش از 500 میلیون تن تولید کرده اند. ادامـه خـبر . . .
امسال سازمان زمین شناسی بودجه متناسب با توان خود دریافت نکرده است معدن 24: عضو شورای مدیریت گروه معادن جامعۀ مهندسان مشاورایران معتقد است: اکتشاف به عنوان بخشی از فعالیت های معدنی در سال های گذشته، بویژه در چند سال قبل همانند سایر بخش های معدن از جمله بهره برداری اصولی، کانه آرایی و اصولأ تدوین طرح های جامع برای مواد معدنی استراتژیک کشور با مشکلات فراوانی روبرو بوده است. علی هومن عربشاهی می گوید: ریشۀ بروز این مشکلات در بسیاری از عرصه های معدنی مشابه هم می باشد. ادامـه خـبر . . .
توسعه گردشگری معدنی در ایران را دریابیم معدن 24: آیدین زینال زاده؛ کارشناس دفتر اکتشاف وزارت صنعت، معدن و تجارت و مجری طرح ملی گردشگری معدنی معتقد است، این نوع گردشگری می تواند در ایران توسعه یافته و درآمدزایی بالایی ایجاد کند. ادامـه خـبر . . .
حجم معاملات روی در بورس کالای ایران افزایش یافت در هفته ای که گذشت بورس کالای ایران شاهد معاملات خوبی در گروه صنعتی و محصولات روی بود بگونه ای که درطول هفته دو عرضه از سوی تولیدکنندگان در تالار صنعتی صورت گرفت. ادامـه خـبر . . .
جایگاه ایران در صنعت سرب و روی جهان ایران چهارمین تولیدکننده بزرگ سرب و روی آسیا بعد از چین، قزاقستان و هند است. همچنین از نظر تولید شمش روی جایگاه ششم و از نظر تولید سرب جایگاه پنجم را در آسیا دارا است. براساس اطلاعات بازار فلزات لندن، آسیا حدود 54 درصد روی جهان، بیش از نیمی از تولید جهانی این فلز را به خود اختصاص داده و پس از آن اروپا 23 درصد در رتبه دوم قرار گرفته است. روی بعد از آهن، آلومینیوم و مس چهارمین فلز پراستفاده در دنیا است. گزارشی که در ادامه می خوانید به آخرین وضعیت تولید، بازار و قیمت سرب و روی در ایران و جه... ادامـه خـبر . . .
صفحه 6 از 30  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟