امــروز : ۱۳۹۶ جمعه ۲ تير

Today : 2017 / 23 / 6 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
افق جدید در بخش صنعت سرب و روی ایجاد می شود معدن24: ایران چهارمین تولید کننده بزرگ ماده معدنی سرب و روی در آسیا بعد از چین، قزاقستان و هند است. ادامـه خـبر . . .
نگاهی به تولید و تقاضا برای فولاد در عربستان سعودی حتی در شرایطی که کشورهای همسایه عربستان از تقاضای ضعیف و کاهش اشتها برای سرمایه گذاری از بحران اقتصادی سال 2008 رنج می بردند، این کشور در بین کشورهای عضو همکاریهای اقتصادی منطقه خلیج فارس GCC ‌ بالاترین مصرف فولاد را در این منطقه داشته است. ادامـه خـبر . . .
رشد مصرف فولاد خاورمیانه همچنان قابل توجه است معدن 24: وجود دلارهای نفت از یک سو و انگیزه برای توسعه شهری و عمران از سوی دیگر سبب شده تا رشد مصرف فولاد خاورمیانه همچنان قابل توجه باشد. ادامـه خـبر . . .
افزایش روند تعطیلی معادن در شمال کشور افزایش حقوق دولتی در تعطیلی معادن سنگ آهن اثر قابل توجهی درمقابل کاهش بهای جهانی این ماد معدنی نداشته است. ادامـه خـبر . . .
میانگین قیمت فلزات اساسی کاهشی شد بررسی قیمت فلزات اساسی درطول هفته ای که گذشت نشان می دهد میانگین قیمت تمامی این فلزات کاهشی بود بگونه ای که سرب که در هفته پایانی نوامبر میانگین قیمت 2049 دلار را ثبت کرده بود، هفته گذشته به 2023.3 دلار رسید. ادامـه خـبر . . .
قیمت های روی سال آینده افزایش می یابد مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن روی می گوید: افزایش کوتاه مدت بهای فلز روی می طلبد که این فلز در انتظار استراحت قیمت باشد. ادامـه خـبر . . .
گل گهر بدنبال تولید 45 میلیون تن کنسانتره، گندله و فولاد است معدن24: در طرح جامع تدوین شده برای گل گهر، با درنظر گرفتن ظرفیت های بالقوه این حوزه سنگ آهنی، امکان تولید 20 میلیون تن کنسانتره، 20 میلیون تن گندله و 5 میلیون تن فولاد هدف گذاری شده است. ادامـه خـبر . . .
زغالسنگ می تواند از ارکان اصلی سبد انرژی کشور باشد دکتر محمد عطایی معتقد است، دانشگاه‌ها با همکاری صنایع مرتبط به زغالسنگ، برنامه جامعی تحت عنوان سند استراتژیک زغال‌سنگ با مدنظر قرار دادن سبد انرژی کشور جهت مدیریت بهینه منابع زغال‌سنگ و راهکارهای استفاده از آن تدوین کنند. ادامـه خـبر . . .
سیاست کاهش تولید فولاد چین در سال جاری میلادی با سیاست های مهار رشد اقتصادی در چین رشد تولید فولاد این کشور در سال جاری میلادی نسبت به سال گذشته کاهش یافت. ادامـه خـبر . . .
ویژگیهای آلومینیوم چیست؟ معدن24: آلومینیوم به عنوان فلزی غیر آهنی دارای خواص و کاربردهای فراوان است تا آنجا که بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند تنوع کاربرد این فلز در قرن 21 از کلیه فلزات و حتی سایر مواد معدنی بیشتر باشد. ادامـه خـبر . . .
صفحه 7 از 30  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
محرک های کلید در افزایش قیمت سنگ آهن معدن 24: مارك موبیوس در مصاحبه با شبكه بلومبرگ اعلام كرد كه مصرف سنگ آهن در چین در نتیجه سیاست بازسا...
کاهش تراز تجاری سنگ آهن و فولاد و نکته کلیدی معدن 24: از ابتدای سال ۱۳۹۶ صادرات در هر دو بخش فولاد و سنگ آهن بتدریج در حال کاهش است و اگر این کاه...
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
آرشیو
فولاد مبارکه در سال 95 چقدر سود داد؟ معدن 24: فولاد مبارکه اصفهان در دوره 12 ماهه منتهی به 95/12/30 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 270 ریا...
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟