امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۳ ارديبهشت

Today : 2017 / 23 / 4 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
قیمت آلومینیوم در بورس افزایش می یابد؟ معدن 24 : مجتمع آلومینیوم هرمزگان ( هرمزال) با 6 هزار تن شمش هزارپوندی 99.7 و 3 هزار تن شمش هزارپوندی 99.5، با قرارداد نقد و نسیه در تالار محصولات صنعتی و معدنی حضور یافت و معامله شد . ادامـه خـبر . . .
پیش بینی کارشناسان از ثبات قیمت سنگ آهن در 3 روز آینده معدن 24: پیش بینی کارشناسان و متخصصان بازار نشان می دهد که قیمت سنگ آهن در 3 روز منتهی به جمعه، ثابت خواهد بود. ادامـه خـبر . . .
تحلیل جدید از قیمت سنگ آهن در سال 2014 معدن 24: در حالی که بیشتر تحلیلها حاکی از ثبات و یا افزایش قیمت سنگ آهن در سال 2014 می باشد ، چایناماینینگ در جدید ترین گزارش خود تخمین می زند که متوسط قیمت سنگ آهن جهان از 120 دلار در هرتن در سال 2013 به 110 دلار در هر تن کاهش می یابد . ادامـه خـبر . . .
کاهش تقاضای فولاد بازار منگنز را با رکود مواجه کرد کاهش تقاضا و بدنبال آن عدم فروش محصولات فولادی و عدم نقدینگی در بازار، تقاضای منگنز را تحت الشعاع قرار داده است. ادامـه خـبر . . .
آینده خوش صنایع معدنی در جهان تحلیل گران پیش بینی می کنند که رشد اقتصادی در کشورهای صنعتی سرعت خواهد گرفت و حتی خبرهای خوشی هم برای بازار طلا وجود دارد . ادامـه خـبر . . .
قیمت فولاد در دو ماه آینده افزایشی خواهد بود برخلاف پیش بینی تحلیل گران قیمتهای فولاد نه تنها در مناطقی کلیدی چون امریکا وچین کاهش پیدا نکرد بلکه افزایش نیز داشته است. ادامـه خـبر . . .
هر تن سنگ آهن در شرق آسیا 128 دلار معامله شد در روز پنج شنبه قراردادهای سنگ آهن برای تحویل ماه می 879 یوان معادل 144 دلار به ازای هر تن منعقد شد که RMB2 در مقایسه با روز چهارشنبه افزایش داشته است. اگرچه بیشتر فولادسازان از ماه نوامبر در ضرر هستند. ادامـه خـبر . . .
تاثیر بهره مالکانه 30 درصدی بر سود 2 شرکت سنگ آهنی بزرگ معدن 24 : در روز سه شنبه، هفته جاری شاهد تصویب بهره مالکانه شرکتهای سنگ آهنی در کمیسیون تلفیق بودیم که در این خصوص مقرر شد از شرکتهای سنگ آهنی که سود بالای 30 درصد دارند ، بهره مالکانه به میزان 30 درصد مبلغ فروش کنسانتره دریافت شود. ادامـه خـبر . . .
75 درصد کارشناسان بازار سنگ آهن را با ثبات پیش بینی می کنند معدن 24: 75 درصد دست اندرکاران بازار ، قیمت سنگ اهن را برای هفته جاری ( 13 تا 17 ژانویه) با ثبات ، 17 درصد افزایشی و 8 درصد کاهشی پیش بینی می کنند. ادامـه خـبر . . .
فرا رسیدن عید شکوفه های چین بازار سنگ آهن را نزولی کرد نوسانات اخیر بازار سنگ آهن را می توان با نزدیکی به عید شکوفه ها و تعطیلی چین بعنوان بزرگترین مصرف کننده سنگ آهن جهان مرتبط دانست. ادامـه خـبر . . .
صفحه 10 از 21  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟