امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت

Today : 2017 / 30 / 4 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
تحلیلی بر روند بازار مس در ایران و جهانی/ فرمول تعیین قیمت کلوخه اکسید میانگین قیمت مس در ماه دسامبر 2015 حدود 4 هزار و 630 دلار در هر تن بود در حالی که متوسط قیمت مس در ماه نوامبر 4 هزار و 792 دلار در تن بوده که این به معنای افت 3.4 درصدی بهای این فلز در طول یک ماه بوده است. ادامـه خـبر . . .
پیش بینی قیمت طلا قیمت طلا در آخرین روزهای هفته گذشته در مسیر نزولی قرار گرفت و این در حالی است که قیمت نفت نیز همچنان روند کاهشی خود را ادامه می دهد. ادامـه خـبر . . .
پیش بینی تولید و قیمت سنگ آهن در سال 2016/ هند جایگزین بازار چین می شود؟ با وجود عادی شدن قیمت های پایین برای کالاها، دولت فدرال استرالیا پیش بینی کرده که درآمد ناشی از صادرات بخش معدن در بین سال های 2019 و 2020 رشد 40 درصدی داشته باشد. ادامـه خـبر . . .
بررسی روند قیمت عناصر استراتژیک/ بازار در سراشیبی سقوط درحالی در سال 2015 تمام توجهات بر روی قیمت فلزات پایه، سنگ آهن و فولاد و بعضا فلزات گرانبها و حتی انرژی متمرکز شده که در دیگر کالاها همچون عناصر استراتژیک این تغییرات منفی مشاهده شد. ادامـه خـبر . . .
سقوط قیمت های سنگ آهن ادامه دارد تحلیلگران پیش بینی می کنند که قیمت های سنگ اهن در سال آینده میلادی کمتر از 40 دلار در هر تن باشد. ادامـه خـبر . . .
تحلیل قیمت الماس معدن24: معدنکاران الماس تمایل به کاهش بیشتر قیمت در سال 2016 برای احیای این صنعت را دارند. ادامـه خـبر . . .
پیش بینی متال بولتن در مورد بازار منگنز در سال 2016 معدن24: همانند دیگر مواد معدنی، منگنز سال خوبی را در 2015 نداشت چراکه فولادسازان سال پر چالشی را به علت کاهش تقاضای چین گذراندند. ادامـه خـبر . . .
بازار مس در انتظار رونق دوباره روز جمعه گذشته قیمت آتی مس در بورس شانگهای تغیری نداشت چون پس از افزایش اخیر سرمایه گذاران به امید افزایش تقاضا به بازار برگشته بودند. ادامـه خـبر . . .
از بازار نیکل چه خبر؟ قیمت نیکل در ماه آوریل یکبار دیگر کاهش پیدا کرده به سطح 12 هزار دلار رسید و این سطح قیمتی بود که آن را شش سال پیش مشاهده کردیم. ادامـه خـبر . . .
صفحه 2 از 21  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟