امــروز : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت

Today : 2017 / 30 / 4 Sunday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
بیم و امید در بازار روند صعودی قیمت سنگ آهن که از 18 ماه ژوئن و پس از رسیدن قیمت سنگ آهن به زیر 90 دلار آغاز شده بود، هفته گذشته نیز ادامه یافت و تاحدودی امیدواری را به بازار بازگرداند. ادامـه خـبر . . .
متوسط قیمت سنگ آهن در سال آینده 94.6 دلار در هر تن خواهد بود معدن24: موسسه بین المللی "بوراو" در جدیدترین پیش بینی خود، میانگین قیمت سنگ آهن را برای سال 2015، 94.6 دلار در هر تن اعلام کرد این در حالیست که در پیش بینی گذشته، این موسسه قیمت را 100 دلارو 8 سنت اعلام کرده بود. ادامـه خـبر . . .
روند نزولی سنگ آهن همچنان ادامه دارد سنگ آهن هفته گذشته روندی در مجموع کاهشی داشت و هرچند که بهای آن اواسط هفته بالا رفت اما این افزایش قیمت ماندگار نبود و مجددا در روزهای پایانی هفته، شاهد افت قیمت ها بودیم و حتی عرضه کنندگان این محصول هم نتوانستند جلوی ریزش بیشتر نرخ ها را بگیرند. ادامـه خـبر . . .
بازار سنگ آهن در 2 روز آینده ثابت است معدن 24: در نظر سنجی یومتال ، که از فعالان بازار شامل 30 تولید کننده فولاد ، 30 عرضه کننده سنگ آهن و 50 تاجر صورت گرفته، اغلب شرکت کننده ها اعتقاد دارند که در این هفته قیمت سنگ آهن وارداتی ثابت است. ادامـه خـبر . . .
صعود بی سابقه قیمت ها در بازار باریت باریت تاثیر خود را از افزایش ناگهانی حقوق دولتی گرفته و بازار شاهد رشد شدید قیمت ها در این ماده معدنی بود. ادامـه خـبر . . .
نزول قیمت ها در بازار سنگ آهن علی رغم تلاش بازار سنگ آهن در مقابل کاهش دوباره قیمت ها، نزولی شدن وضعیت بازار که از اواخر دو هفته گذشته آغاز شده بود، هفته قبل نیز ادامه یافت. ادامـه خـبر . . .
501 هزار تن فولاد در بورس کالا عرضه شد معدن 24 : هفته گذشته در بورس کالا ، شاهد رقابت در عرضه محصولات فولادی بودیم بطوریکه 501 هزار و 220 تن محصولات فولادی عرضه شد ادامـه خـبر . . .
اخبار امیدوارکننده پس از کاهش قیمت ها در ماه مارس معدن24: با شروع ماه آوریل و با گذشت 11 روز از این ماه، بخش اعظمی از کاهش بهای سنگ آهن که در ماه مارس اتفاق افتاده بود جبران شد. ادامـه خـبر . . .
کاهش 12 درصدی قیمت سنگ آهن طی 2 ماه سنگ آهن که از هفته های گذشته روند نزولی به خود گرفته است هفته گذشته نیز به روند کاهشی خود ادامه داد و تجار دلیل اصلی افت بهای سنگ آهن را، کاهش تقاضای فولادسازان چینی و نیز موجودی انبارهای این کشور می دانند. ادامـه خـبر . . .
ورود تاجران چینی به بازار کرومیت ایران معدن24 : به اعتقاد کارشناسان ، قیمت کرومیت طی سه ماهه ابتدایی سال 93 مثبت خواهد بود . ادامـه خـبر . . .
صفحه 7 از 21  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟