امــروز : ۱۳۹۶ جمعه ۲ تير

Today : 2017 / 23 / 6 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
تحلیل "متال بولتن" در مورد چشم انداز جدید بازار سنگ آهن چکیده- متال بولتن نگاهی دارد به وقایعی که قیمت های سنگ آهن را به زیر 50 دلار در هر تن کاهش داده و چشم انداز بازار آن را در میان مدت مورد بررسی قرار داده است. ادامـه خـبر . . .
آسیایی ها بزرگترین فولادسازان جهان چکیده ـ با توجه به اینکه عملکرد مالی فولادسازان بزرگ در جهان در سال گذشته متفاوت بوده ، نشریه متال بولتن جایگاه این فولادسازان را بر اساس میزان تولید آنان رتبه بندی کرده است که نشان می دهد بعضی از این فولادسازان با وجود ظرفیت مازاد و چالش های جاری در بازارهای جهانی عملکرد مالی خوبی داشته اند. ادامـه خـبر . . .
ایران دروازه معادن غرب آسیا × سعید صمدی- کشور ایران موقعیت وپتانسیلهای منحصر بفرد از نظرسرمایه گذاری در معادن و صنایع معدنی دارد و در عمده پتانسیلهاکه جهت یک سرمایه گذاری معدنی مورد نیاز است این کشور موقعیت ویژه دارد. ادامـه خـبر . . .
کاهش قیمت نفت و تاثیر آن بر زنجیره تولید معادن چکیده - افت قیمت نفت آثار متعددی در طول زنجیره عرضه بر روی معادن تا مصرف کنندگان نهایی آن داشته است. قیمت پایه نفت همچنان در ماه آوریل سال جاری روندی نزولی داشت به طوری که از ماه ژوئن 2014 تقریبا 44 درصد از ارزش آن کاسته شده است. دلیل این افت قیمت راهبرد اوپک برای برقراری یک سطح تولید خاص و متوقف کردن تولیدکنندگان پرهزینه بوده است. از آثار این راهبرد می توان به کاهش تعداد دستگاه های حفاری ، کاهش سود شرکت های بزرگ انرژی، کاهش اشتغال در میدان های نفتی و کاهش سرمایه گذاری در نفت اشاره کرد. ادامـه خـبر . . .
سنگ آهنی ها چشم انداز تدبیر و امید *علیرضا طهرانی _ در طول یکسال گذشته که صحبت از خروج رکود اقتصادی در عرصه های مختلف کشور در محافل سیاسی و اقتصادی از سوی حامیان دولت به گوش می رسید، برخی از فعالیت های اقتصادی با چالشی عظیم دست و پنجه نرم کرد. ادامـه خـبر . . .
ترسیم آینده فولادسازان چینی *کیوان جعفری طهرانی _ در سال 2014 وزارت صنعت و فناوری اطلاعات (MIIT) چین جمعاً 51.13 میلیون تن ظرفیت تولید فولاد را به علت مسائل زیست محیطی تعطیل کرد. اما بعضی از شرکتها فقط ظرفیتهای غیر استفاده خود را تعطیل کرده و کوره های کوچک را جایگزین کوره های بزرگ کردند تا از کاهش ظرفیت طفره روند. بطور کلی این کار نیازمند زمان بیشتری است تا سیاستهای حفظ محیط زیست در چین اجرایی شوند. ادامـه خـبر . . .
حذف عوارض صادرات گندله منطقی است؟ در شرایطی که تمام تلاش دولت و مجلس برای بودجه سال جاری تامین این رقم از راه های مختلف ازجمله دریافت حقوق دولتی از معادن، تسری دریافت بهره مالکانه از تمامی معادن و حتی حذف معافیت مالیاتی از صادرات است و امکان حذف حقوق دولتی معادن سنگ اهن امکان پذیر نیست چرا فعالان تلاش خود را معطوف به کاهش عوارض صادرات کنسانتره و حتی اعمال پاداش برای صادرات گندله و اهن اسفنجی نمی کنند؟ ادامـه خـبر . . .
تازه ترین تحلیل در مورد آینده قیمت سنگ آهن/ کاهش 50 درصدی صادرات سنگ آهن ایران در سال 2015 کیوان جعفری طهرانی_ مطلبی که در پی می خوانید چکیده ای از مطالب کنفرانس یومتال در ماه مارس 2015 به همراه آخرین تحلیل ها از بازار سنگ آهن و فولاد است. ادامـه خـبر . . .
نسخه با تأخیر دکتر نوبخت برای بخش معدن بهنود دامغانی _ دکتر محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اوایل هفته جاری در سومین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی که در ایمیدرو برگزار شد با مهم خواندن بخش معدن در اقتصاد تصریح کرد که بر خلاف گذشته که نفت هیچ رقیبی در اقتصاد نمی پذیرفت، امروز معدن می تواند مورد توجه قرار گیرد و در سیاستهای اقتصاد مقاومتی، جایگاه پیدا کند. ادامـه خـبر . . .
حقوقی که وصول نمی شود علی غفوری_ چند روز قبل در رسانه ها خبری به شکل محدود منتشر شد که چندان مورد توجه قرار نگرفت. در این خبر که به نقل از منابع رسمی و در ایرنا منعکس شد آمده بود، حقوق دولتی از معادن در 10 ماه اول سال تنها به میزان حدود 4 هزار میلیارد ریال وصول شده که این رقم، 6.7 درصد کمتر از سال 1392 است. ادامـه خـبر . . .
صفحه 3 از 12  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
محرک های کلید در افزایش قیمت سنگ آهن معدن 24: مارك موبیوس در مصاحبه با شبكه بلومبرگ اعلام كرد كه مصرف سنگ آهن در چین در نتیجه سیاست بازسا...
کاهش تراز تجاری سنگ آهن و فولاد و نکته کلیدی معدن 24: از ابتدای سال ۱۳۹۶ صادرات در هر دو بخش فولاد و سنگ آهن بتدریج در حال کاهش است و اگر این کاه...
سهم ناچیز ایران بازار کنسانتره کرومیت جهان معدن 24: ایران با دارا بودن معادن ، بسیار خوب و ذخایر ارزش مند كرومیت هیچ سهمی در بازار ٤ میلیون ...
تصویب 170 میلیارد تومان تسهیلات در بخش معدن و صنایع معدنی استان یزد معدن 24: دولت یازدهم در آغاز شروع به کار خود چالش‌های شدیدی در حوزه اقتصادی داشت؛ مسائلی مثل تحریم و...
تصمیم شکننده چین برای بازار فولاد معدن 24: مقاله ای را طی دو روز اخیر در یکی از سایت های معتبر بین المللی در مورد تصمیم های اقتصادی چ...
آرشیو
فولاد مبارکه در سال 95 چقدر سود داد؟ معدن 24: فولاد مبارکه اصفهان در دوره 12 ماهه منتهی به 95/12/30 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 270 ریا...
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟