امــروز : ۱۳۹۶ جمعه ۴ فروردين

Today : 2017 / 24 / 3 Friday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
نقش مدیریت ریسک و آموزش در پروژه های فولادی اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید با عنوان "نقش مدیریت ریسک و آموزش در میزان کاهش شاخص عملکرد ایمنی در پروژه های فولادی"، هفته گذشته در سمپوزیوم فولاد 93 در مجتمع معدنی و صنعتی اردکان یزد به مخاطبان عرضه شد. ادامـه خـبر . . .
اشتباه دو صدباره دولتها علی غفوری_ تلاش دولت یازدهم برای افزایش مالیاتها به ویژه از معادن جای بسی نگرانی است، اما باید اذعان کرد که نه اولین بار است که دولتهای ایران دست به چنین فشارهایی به بخش تولید می زنند و نه احتمالاً بار آخر خواهد بود. ادامـه خـبر . . .
نگاهی به 3 دهه پیشرفت در صنعت فولاد چین و چشم انداز آینده اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید توسط امیر گفتاری، مدیرعامل شرکت پامچال آسیا و کارشناس بازار سنگ آهن و فولاد جهان تهیه شده و به معرفی صنعت فولاد چین پرداخته است. ادامـه خـبر . . .
چشم انداز صنعت سرب و روی و بازار اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید مربوط به چشم انداز صنعت سرب و روی و بازار است که در سمینار تخصصی با همین نام در اتاق بازرگانی ایران بصورت خلاصه توسط مهندس مهدی کوهی، مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران ارائه شد. ادامـه خـبر . . .
استفاده از تعرفه شناور در افزایش رقابت پذیری مواد معدنی در بازار جهانی *دکتر هادی حمیدیان_ در اوج تحریم های ناجوانمردانه یکی از بخش هایی که توانست در افزایش صادرات غیرنفتی و ایجاد اشتغال و افزایش درآمد دولت موفق عمل نماید بخش معدن به ویژه سنگ آهن بوده است. ادامـه خـبر . . .
تشکیل شورای آهن و فولاد راه میانبری برای نجات صنایع معدنی *علی غفوری_ روز گذشته در خبرها خواندیم که انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران و انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با تشکیل شورای مشترک سنگ آهن موافقت کردند. این خبر می تواند نویدی برای خروج از رکود بخش سنگ آهن و کاهش هزینه های تولید فولاد کشور باشد. ادامـه خـبر . . .
تحلیل اقتصادی حلقه‌های زنجیره ارزش سنگ‌آهن معدن24: آهن حلقه اولیه ایجاد و توسعه صنعت در دنیا است و اهمیت تولید و به‌کارگیری آن در عرصه‌های مختلف صنعتی بر کسی پوشیده نیست. به جرات می‌توان گفت آهن در تولید هر محصول ساخته دست بشر نقش کلیدی دارد. ادامـه خـبر . . .
تجزیه و تحلیل روند جهانی تولید فولاد در سال 2014 و پیش بینی 5 سال آینده اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید، تجزیه و تحلیل روند جهانی تولید فولاد در سال 2014 و پیش بینی تغییرات کمی و کیفی آن تا 5 سال آینده در جهان است که توسط دکتر مهندس سید تقی نعیمی، عضو هیات علمی دانشگاه های کشور و کارشناس رسمی دادگشتری و مهندس علی ابراهیمیان دانشکده مهندس و علم مواد دانشگاه صنعتی شریف تهیه شده و کشورهای اصلی تولیدکننده و سهم مناطق مختلف دنیا از تولید فولاد را نشان می دهد. ادامـه خـبر . . .
تحریم داخلی بخش معدن کلید خورده است! سجاد غرقی _ عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران: 30 جولای 2013 بود که کنگره آمریکا در مصوبه ای حوزه های مختلف فعالیت های معدنکاری و فراوری معدنی را نیز تحت شمول تحریم ها قرار داد و با تسری بندهای مربوط به تحریم بخش های استراتژیک اقتصاد ایران به حوزه معدن، عملا مصوب کرد که فعالین حوزه معدن در سمت های مدیریتی، واردکنندگان و صادرکنندگان مواد معدنی و ماشین آلات معدنی و نیز مشتریان و تامین کنندگان حوزه های مختلف فعالیت های معدنی اعم از اکتشاف، استخراج و فراوری میتوانند در لی... ادامـه خـبر . . .
نگاهی به تولید فولاد ایران از سال 2004 تا 2014 * دکتر مهندس سیدتقی نعیمی عضو هیئت علمی دانشگاه ها و کارشناس رسمی دادگستری- اشاره: مطلبی که در ادامه می خوانید نوشته دکتر تقی نعیمی عضو هیات علمی دانشگاهها و کارشناس رسمی دادگستری پیرامون وضعیت تولید و مصرف فولاد در ایران وجهان است. نگارنده که سابقه بسیار طولانی در بخش فولاد و بررسی امارها دارد برای نگارش مقاله یاد شده از اخرین اطلاعات منتشره در ماه ژانویه 2015 استفاده کرده است. ادامـه خـبر . . .
صفحه 4 از 12  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
زخم های صنعت فولاد معدن 24: كمتر صنعتی در ایران به اندازه صنعت فولاد از سیاست‌گذاری و سوءمدیریت زخم خورده است.
پیام رییس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر معدن 24: دهه فجر انقلاب اسلامی،‌ با نام و یاد امام راحل - بنیانگذار نظام اسلامی- عجین شده و مفهوم می...
کلید جذب سرمایه گذاری خارجی در معدن کجاست؟ معدن 24: توافق برجام باعث افزایش رفت و آمد سرمایه‌گذاران خارجی در ماه های اخیر به کشور شده است. یک ا...
تدبیر، مانع خام‌فروشی می‌شود معدن 24: در سال گذشته با تصمیم هیئت دولت، ابتدا باید محصولات مختلف، به‌خصوص مواد خام معدنی، سه نوبت ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟