امــروز : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۷ ارديبهشت

Today : 2017 / 27 / 4 Thursday

$('#dateScroll').cycle({ fx: 'scrollVert', timeout: 300 });
ثبت نام تبلیغات در معدن 24 ارتباط با معدن 24 درباره ما
نگاهی به 17 مشکل معدنکاری در ایران معدن 24: سعید قاسمی؛مشاور فنی و اقتصادی معادن سرمک: افزایش حقوق دولتی به صورت غیرکارشناسی اثرات زیانباری را بر روی معدنکاری کشور خواهد گذاشت. ادامـه خـبر . . .
ماموریت مهم اتاق بازرگانی *مهدی جهانگیری- چند سالی است که اقتصاددان‌ها در کنار نسخه‌های آماری و راهکارهای مبتنی بر نظریه‌های اقتصادی که برای حل مشکلات کشور می‌نویسند، نیم‌نگاهی هم به دلایل اجتماعی دارند و ریشه فرهنگی معضلات را جست‌وجو می‌کنند. واقعیت این است که در مختصات اقتصاد، قرارگیری همه مولفه‌ها در کنار هم، هنگامی می‌تواند نتیجه‌بخش باشد که شاخص اعتماد عمومی وضعیت مناسبی را نشان دهد. طبیعی است که در غیر این صورت، تنها بازارهایی امن هستند که می‌توانند سرمایه‌های سرگردان و محافظه‌کار را به سمت خود سوق دهند. ادامـه خـبر . . .
تحلیل و بررسی قیمت ها و بازار سنگ آهن مجید وفایی فرد_ مقدمه: سنگ‌آهن ماده اولیه تولید فولاد است و ۹۸ درصد سنگ‌آهن استخراج شده در سطح جهان برای تولید فولاد به کار می‌رود و بطور متوسط برای تولید هر تن فولاد نیاز به 2.56 تن سنگ آهن میباشد. ادامـه خـبر . . .
کنفرانس متال بولتن و چالش های منطقه ای صنعت فولاد کشور محمد خانداداش پور؛ مدیرعامل شرکت ملی فولاد:حضور در کنفرانس های تخصصی علاوه بر آگاهی از بازار جهانی و آخرین وضعیت دانش فنی و تکنولوژی تولید و ساخت صنعت مربوطه، فرصت مناسبی جهت ارزیابی و جایگاه منطقه ای و جهانی کشور در ارتباط با صنعت مورد نظر می باشد. ادامـه خـبر . . .
پیش بینی غنی شدگی طلا حاصل از داده های ژئوشیمیایی کانسار دالی چکیده: در اکتشافات ژئوشیمیایی تفصیلی، پیش بینی میزان غنی شدگی عناصر در لایه های زیرسطحی لزوم تخمین دقیق تر میزان ذخیره ماده معدنی مورد اکتشاف می باشد. بنابراین، نیاز به یک تخمین گری که بتواند تخمین دقیق تری از کانسار مورد اکتشاف را در اختیار ما قرار دهد، ضروری است. روش های متفاوتی مانند تخمین زمین آماری، فرکتالی، هوش مصنوعی و... جهت تخمین ذخیره استفاده می شود. ماشین برداری پشتیبان(Support Vector Machine) یکی از روش های هوش مصنوعی است که به دلیل نیاز به تعداد نمونه های آموزشی کم و قابلیت تعمیم ... ادامـه خـبر . . .
لزوم توسعه بخش ریلی برای کاهش هزینه های حمل موادمعدنی مائده صالح- در حالی که یکی از عوامل مستقیم رشد اقتصادی هر کشوری توسعه زیرساخت های حمل و نقل آن کشور بوده و با توجه به اینکه حمل و نقل ریلی برای اکثر کشورها اهمیت ویژه ای دارد این بسیار مهم است که کشور ما نیز به توسعه و نگهداری شبکه حمل و نقل ریلی توجه بیشتری داشته باشد. ادامـه خـبر . . .
اینجا افغانستان است، مالک بزرگترین معدن سنگ آهن بکر آسیا اشاره: مطلبی که در ادامه میخوانید توسط مهندس کیوان جعفری طهرانی تهیه شده و نتیجه دو سفر انجام شده توسط ایشان به افغانستان و بازدید از معادن سنگ آهن و مس این کشور است. ادامـه خـبر . . .
دولت استرالیا به معادن سنگ آهن خود 50 درصد تخفیف در حقوق دولتی می دهد کیوان جعفری طهرانی، عضو هیئت مدیره انجمن تولید کنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران - دولت استرالیا درست چند روز پیش به صورت غیر منتظره ای اعلام کرد، جهت حمایت از معادن سنگ آهن کوچک در استرالیای غربی حاضر است مقدار 50 درصد تخفیف در حقوق دولتی بدهد. این خبر هر چند کوتاه بود ولی موجی عظیم به راه انداخت. ادامـه خـبر . . .
تهدیدهای جدی مقابل صنعت سنگ آهن ایران بهنود دامغانی _ تشکیل کنسرسیوم سنگ آهن ایران با محوریت اعضاء این انجمن حدود دو ماه است که بطور جدی در محافل خبری مطرح شده است. ادامـه خـبر . . .
چالشهای پیش روی اقتصاد ایران در سال 94 علی غفوری_ کاهش مداوم قیمت نفت در نیمه دوم سال جاری، عدم نتیجه گیری قطعی در مذاکرات هسته ای و بودجه انقباضی 94 همگی حکایت از فرا رسیدن سالی سخت برای تولیدکنندگان دارد. ادامـه خـبر . . .
صفحه 5 از 12  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
معدن24 به آدرس ایمیل Info@madan24.com آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران درباره کلیه مسایل معدنی و صنعتی است.
لزوم افزایش دانش صادرات فولاد معدن 24: صادرات فولاد و محصولات فولادی فرآیندی است که از تولید آن به مراتب دشوار تر است. بازاریابی ...
ضرورت و پیش نیازهای صادرات در صنعت فولاد و مواد اولیه معدن 24: ارز آوری ، تملك بازار كار سایر كشور ها بصورت غیر مستقیم ، توسعه برند های صنعتی و اجتماعی كش...
دولت چرا در مورد عوارض صادراتی عجله کرد؟ معدن 24: نبود ثبات در قوانین کشور، عدم برنامه‌ریزی بلندمدت و وجود تضامین لازم از سوی دولت با هدف رفع...
بحران حباب قیمت در معدن معدن 24: با توجه به بحران نظام بانکی در کشور و بازی های ترازنامه ای آنها ،شاهد بودیم که بر اساس بخشن...
در معدن ، طرحی نو دراندازیم معدن 24: یکسال دیگر سپری شد و به رقم هیاهوهای بسیار در مورد جذابیت بخش معدن برای سرمایه گذاری خارجی ...
آرشیو
تقسیم 350 ریال سود نقدی از سوی چادرملو معدن 24: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور اکثر سهامداران شرکت برگزار شد.
کالسیمین در مسیر تولید اقتصادی‌تر قرارگرفت معدن 24:‌مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت کالسیمین با حضور اکثریت صاحبان سهام این شرکت برگزار...
نماد نام شرکت قیمت تغییراتآدرس پست الکترونیک خود را در زیر وارد نمائید
 
پس از ارسال ایمیل به سایت معدن 24 ایمیلی برای شما جهت تائید ارسال می شود پس از تائید اخبار را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود
شماره همراه خود را در کادر زیر وارد نمائید
پس از عضویت در خبرنامه پیامکی ، اخبار جدید سایت در گروه مورد علاقه شما برایتان روزانه ارسال خواهد شد
 
$(function() { $('#nerkh').cycle({ fx: 'scrollHorz',
          speed: 3000, timeout: 6000, delay: 6000,prev:'#prev3', next: '#next3', pager: '#Snav',
          before: function() { $('#caption').html(this.alt); } }); }); 
آیا سرمایه گذاری مشترک ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی با سرمایه گذاران خارجی نتیجه مطلوب خواهد داشت؟